Turkcell 3gvın alaçak arkadaşların dikkatine ve iptal etmek isteyenler sorunlarınızı yazın

Sponsorlu Bağlantılar

replank75

Üye
bende o hatayı yaptım aldım.Ankara nın göbeğinde masa üstü bilgisayarımda kullanamıyorum bir türlü.modeminiz başka bir uygulama tarafından kullanılıyor diye hata veriyor.geride veremiyoruz......napcaz şimdi bilemiyorum.

edim1979

edim1979

Üye
    Konu Sahibi
bende o hatayı yaptım aldım.Ankara nın göbeğinde masa üstü bilgisayarımda kullanamıyorum bir türlü.modeminiz başka bir uygulama tarafından kullanılıyor diye hata veriyor.geride veremiyoruz......napcaz şimdi bilemiyorum.

Arkadaşım tüketici hakem heyetine başvur şikayet dosyası hazırlayıp ver en fazla5 icinde sonuçlanır istersen Fax No ver benim hazırlamış oldugum dilekçeyi sana göndereyim ben dava actım kazandım ac davanı ve paketi kullanma

revmez42

Üye
konya bozkırda sorunsuz çalışıyor.700-800 kb/s hız

selmangulec

selmangulec

Üye
merhabalar ,
turkcell in bu yeni kampanyası " anahtar teslim 79 tl ye sizin olsun" reklamından bende yararlanmak istiyordum. siteleri bir inceledim. kontörlü hattım ile internet alarak kullanmak örn. diğer ay kullanmamak istiyorum. modem cihazı bu fiyata almak istedim ama data hattında 210 gün paket alınmazsa iptal olur yazıyor . bazen uzun süre paket almayacağım bu 210 gün sonun da yeniden hat mı almam gerekiyor ...

1 ay paket alacam kullanıp sonra kaldırıp 1 sene kullanmayacağım (misalen) (210 gün paket alınmazsa iptal olur maddesini bu yüzden bilemedim. benim düşünceme göre uygun değil mi ki ) ....yazlık evde kullanmak için felan düşünmüştüm ...

saygılar...
selman

faturalı kontratlı girmem , ne kadarda göz boyasalar kandıramazlar (maymun gözünü açtı misali, forumlardan 3g de gsm şirketlerinin tüketicilerin gözlerini nasıl boyadıklarını öğrendik) kontörlü en iyisi 1 ay girilir olmadımı kontrat yok . birdaha girmezsin ...

saygılar..
selman

edim1979

edim1979

Üye
    Konu Sahibi
merhabalar ,
turkcell in bu yeni kampanyası " anahtar teslim 79 tl ye sizin olsun" reklamından bende yararlanmak istiyordum. siteleri bir inceledim. kontörlü hattım ile internet alarak kullanmak örn. diğer ay kullanmamak istiyorum. modem cihazı bu fiyata almak istedim ama data hattında 210 gün paket alınmazsa iptal olur yazıyor . bazen uzun süre paket almayacağım bu 210 gün sonun da yeniden hat mı almam gerekiyor ...

1 ay paket alacam kullanıp sonra kaldırıp 1 sene kullanmayacağım (misalen) (210 gün paket alınmazsa iptal olur maddesini bu yüzden bilemedim. benim düşünceme göre uygun değil mi ki ) ....yazlık evde kullanmak için felan düşünmüştüm ...

saygılar...
selman

faturalı kontratlı girmem , ne kadarda göz boyasalar kandıramazlar (maymun gözünü açtı misali, forumlardan 3g de gsm şirketlerinin tüketicilerin gözlerini nasıl boyadıklarını öğrendik) kontörlü en iyisi 1 ay girilir olmadımı kontrat yok . birdaha girmezsin ...

saygılar..
selman
:oke:en iyisi vodofone cep net paket hem telefonda kullan hem bilgisayarda aylık 8tlye sınırsız

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
Arkadaşlar vın saten özel iletişime geçiyor bunu almadan önce ön sözleşmesini okusanız belkide hiç biriniz almıcaksınız ama biz türk insanı sondab başa okuduğumuz için böle gelir forumlarda ağıt yakaruız 1 senelik win kullunıcısıyım ve gayet memnunum aldığım günden beride bir sorunum bile olmadı teşşekürler :)

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
gecmıs olsun kardes
bende dusunuyodum bı ara vazgectım sonra bu tür sorunları duyunca arkadaslarımdan
iyiki almamısım

edim1979

edim1979

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt