Turkcell 3G li olmanın tam zamanı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pure Life

Pure Life

Üye
30 Temmuz 2009 tarihinden itibaren, telefonu 3G uyumlu olan ve 3G'ye geçiş yapmış tüm abonelere, ilk 1 ay boyunca 1'er saat Görüntülü Görüşme ve Turkcell MobilTV deneme fırsatı!


GENEL

30 Temmuz 2009-30 Eylül 2009 tarihleri arasında, telefonu 3G uyumlu olan ve 3G'ye geçiş yapmış tüm abonelere, ilk 1 ay boyunca 1'er saat Görüntülü Görüşme ve Turkcell MobilTV deneme fırsatı!

KATILIM KOŞULLARI

Cihazınız 3G uyumlu ise, 3G yazıp 2323'e göndererek 3G dünyasına katıldığınızda bu kampanyadan yararlanabilirsiniz (Kurumsal hatların kampanyadan yaralanması için şirket yetkilisinin, 3G başvurusu gerekmektedir). 3G'ye geçişinin, sistemde gerçekleştiğine dair Turkcell'den bilgilendirme alan hatlara, kampanya otomatik olarak tanımlanacaktır.
Kampanya kapsamında verilen Görüntülü Görüşme ve Turkcell MobilTV dakikalarının kullanılabilmesi için cihazınızın bu servisleri destekliyor olması gerekmektedir.

 • Şirket hatlarımı nasıl 3G'li yaparım?
Kurumsal hatlar için şirket yetkilisinin 3G başvurusu gerekmektedir.
Başvuru Kanalları

 • Kurumsal Online İşlem
 • 444 0 532
 • Kurumsal Satış Temsilcisi ve tüm Turkcell Noktaları
NOTLAR


 • Bu kampanya, 3G şebekesini kullanma talebini Turkcell'e iletmiş ve Turkcell tarafından kullanmaya başladıklarına dair bilgilendirme almış olan Bireysel ve Kurumsal hatlı Turkcell'liler için geçerlidir.
 • Telefonunuz Görüntülü Görüşme, Turkcell MobilTV servislerini destekliyorsa, 3G şebeke geçişinizden sonra kampanya otomatik olarak tanımlanır. Kampanya tanımının yapıldığına dair bilgilendirme, tarafınıza ulaşacaktır.
 • Servislerden birisini destekleyen telefonlara, o servisin kampanyası tanımlanacak ve o servis kullanılabilecektir.
 • Erken başvuru yapmış olan, telefonu 3G uyumlu abonelere, 3G şebeke geçişleri tamamlandıktan sonra kampanya otomatik olarak tanımlanacaktır.
 • Kampanya kapsamında, Turkcell MobilTV Standart Paket (paket detayları 30 Temmuz tarihinde yayınlanacaktır) dahilindeki kanalları ilk 1 ay boyunca toplam 1 saat ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. 1saatten sonra servis kullanımı sona erecektir.
 • Kampanya kapsamında, ilk 1 ay boyunca toplam 1 saat, Turkcell abonelerinden, Turkcell abonelerine doğru ücretsiz Görüntülü Görüşme yapabilirsiniz. Ücretsiz kullanım süresinden uzun Görüntülü Görüşme yapılır ise, aşan süre, abonenin mevcut konuşma tarifesi ile ücretlendirilir.
 • Servisler, sadece yurt içinde kullanılabilir.
 • Görüntülü Görüşme başlatabilmek için, aranan abonenin de arayan abone ile aynı koşulları sağlaması ve Turkcell 3G kapsama alanında olmak gerekmektedir. Turkcell MobilTV servisini EDGE ve Turkcell 3G kapsama alanında kullanılabilir.
 • Her hat kampanyadan yalnızca bir defa yararlanabilir.
 • Hediye servisler, sadece ilk ay geçerlidir, kalan hediye dakikaları diğer aylara devretmez.
 • Nokia 3120 kampanyasından yararlanan aboneler için, önce deneme kampanyası kapsamındaki servisler kullanılır.
 • 3G hizmetlerinden faydalanmaya başlama saati bir hattan diğerine değişiklik gösterebilir
 • Turkcell 3G bağlantısı kapsama alanına, coğrafi koşullara göre değişiklik gösterebilir.
 • Turkcell, kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
SORULAN SORULAR

Şirket hatları Kampanyadan ne zaman yararlanabilir?

Şirket hatlarınız için 3G başvurusu yaparak bu kampanyadan yararlanmak için hak kazanabilirsiniz. 3G başvurusu yaptığınız hatlar içinde telefonu 3G uyumlu olan kullanıcılar kampanyadan, 30 Temmuz itibari ile yararlanmaya başlayabilecektir.
Şirket hatlarımı nasıl 3G'li yaparım?

Kurumsal hatlar için şirket yetkilisinin 3G başvurusu gerekmektedir.
Kurumsal Başvuru Kanalları

 • Kurumsal Online İşlem
 • 444 0 532
 • Kurumsal Satış Temsilcisi ve tüm Turkcell Noktaları
Kampanyadan kimler yararlanabilir?

Bu kampanya, 3G şebekesini kullanma talebini Turkcell'e iletmiş ve Turkcell tarafından kullanmaya başladıklarına dair bilgilendirme almış olan Bireysel ve Kurumsal hatlı Turkcell'liler için geçerlidir.
Kampanyadan nasıl yararlanabilirim?

Telefonunuz Görüntülü Görüşme, Turkcell MobilTV servislerini destekliyorsa, 3G şebeke geçişinizden sonra kampanya otomatik olarak tanımlanır. Kampanya tanımının yapıldığına dair bilgilendirme, tarafınıza ulaşacaktır.
Telefonumun hem Görüntülü Görüşme hem de Turkcell MobilTV desteklemesi mi gerekmektedir?

Servislerden birisini destekleyen telefonlara, o servisin kampanyası tanımlanacak ve o servis kullanılabilecektir.
Erken başvuru yapmıştım, 30 Temmuz'da tekrar bir şey yapmam gerekecek mi?

Erken başvuru yapmış olan, telefonu 3G uyumlu abonelere, 3G şebeke geçişleri tamamlandıktan sonra kampanya otomatik olarak tanımlanacaktır.
Kampanynın Turkcell MobilTV faydası tam olarak nedir?

Kampanya kapsamında, Turkcell MobilTV Standart Paket dahilindeki kanalları ilk 1 ay boyunca toplam 1 saat ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. 1saatten sonra servis kullanımı sona erecektir.
Kampanın Görüntülü Görüşme faydası tam olarak nedir?

Kampanya kapsamında, ilk 1 ay boyunca toplam 1 saat, Turkcell abonelerinden, Turkcell abonelerine doğru ücretsiz Görüntülü Görüşme yapabilirsiniz. Ücretsiz kullanım süresinden uzun Görüntülü Görüşme yapılır ise, aşan süre, abonenin mevcut konuşma tarifesi ile ücretlendirilir.
Görüntülü Görüşme ve Turkcell MobilTV bedava dakikalarını kullanabilmem için ne gerekmektedir?

3G uyumlu telefonunuzun desteklediği servisleri kullanabilirsiniz. Servisler, sadece yurt içinde geçerlidir. Görüntülü Görüşme başlatabilmek için, aranan abonenin de arayan abone ile aynı koşulları sağlaması ve Turkcell 3G kapsama alanında olması gerekmektedir. MobilTV servisini EDGE ve Turkcell 3G kapsama alanında kullanılabilir.
Turkcell MobilTV Günlük Standart Paket'im var, yine de bu kampanyadan yararlanabilir miyim?

Turkcell MobilTV Günlük Standart Paket'iniz varsa, Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak günlük paket aboneliğinizi iptal ettirdikten sonra kampanyadan faydalanabilirsiniz.
Kampanyanın ve kullanım koşullarının sınırı var mıdır?

Her hat kampanyadan yalnızca bir defa yararlanabilir. Hediye servisler, sadece ilk ay geçerlidir, kalan hediye dakikaları diğer aylara devretmez.
Bu kampanyadan yararlanırken, Nokia 3120 kampanyasından da yararlanabilir miyim?

Nokia 3120 kampanyasından yararlanan abonelerimiz, deneme kampanyasından da yararlanabiliriler. Öncelikle, deneme kampanyasından hak ettikleri servisleri kullanırlar.
 
darülmendep

darülmendep

Üye
Bu vardı :D Yine de sağol
 
Pure Life

Pure Life

Üye
kitlermisiniz
 
Odysseus

Odysseus

Üye
Konu mevcut.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt