türkçe sesli bildirimler

Sponsorlu Bağlantılar

ajan1111

ajan1111

Üye
    Konu Sahibi
türkçe sesli bildirimler
sa. arkadaşlar telefonu türkçe konuşturma peşine çok koştum, yaptımda. şöyleki; konuşan saat diye uygulama buldum, sabah kaçta başlayacağını akşam kaçta biteceğini biz belirliyoz her yarım saatte bir saati söylüyo, buçuklarda 30 diye ekliyo. konuşan alarm diye uygulamada kurduğumuz saatte yazdığımız yazıyı söylüyor hemen sonrada saati söylüyo.

ben bi ara bi uygulama bulmuştum. uygulamada arama geldiğinde yada mesaj geldiğinde tamamen türkçe haliyle biz ne yazarsak onu söylüyordu. ismim yağız arama geldiğinde "yağız beeeeey arama var" yazdım bunu söylüyo hemen sonra arayanın adını söylüyo sonrada "kişisinden gelen arama" diyo. arama bittiğindede "yağız beeeeey arama bu kadar" yazdım bunu söylüyor, mesajdada "yağız beeeeeey mesajın var" yazdım bunu söylüyo hemen sonra mesajı atanın adını söylüyo "kişisinden gelen mesaj" yazdım bunu söylüyo sonrada mesajda yazılanları söylüyo. bu işi yapan telefonun eller serbest modu diye menüsü var ama hem ingilizce konuşuyor hemde neresinde ne diyeceğini biz yazamıyoz.

bi bu uygulamayı bilen var mı? bide bu tipte haberleri karıştırırken bu tip bildirimleri yani; whatsapp, facebook, messenger gibi uygulamalarda gelen mesajlarıda türkçe sesli bildiren uygulama var diye görmüştüm, bu uygulamayı bilen var mı?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Uygulama - arayanın adını söyletme
Bu konunuzda da dediğim gibi eğer play store den indirilmiş ise kitaplık kısmından telefona yüklenmiş tüm uygulamalar a dan z ye yazmaktadır.

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
ajan1111

ajan1111

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama - arayanın adını söyletme
Bu konunuzda da dediğim gibi eğer play store den indirilmiş ise kitaplık kısmından telefona yüklenmiş tüm uygulamalar a dan z ye yazmaktadır.
tamam ama işte a'dan z'ye olduğu için çok uygulama var. doğru olanı bulamadım. zaten çoğu birbirine benzer uygulamalar isim olarakta benzer uygulamalar.

hangisi olduğunu tutturamıyorum. hiç duyan eden yok mu yaw?

Üst Alt