!!!!! TÜRKÇE LİSANSLI QuickOffice.AM.v6.2.153.S60v5.SymbianOS9.x.Unsigne d!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

hxüxsxaxm

hxüxsxaxm

Üye
    Konu Sahibi
!!!!! TÜRKÇE LİSANSLI QuickOffice.AM.v6.2.153.S60v5.SymbianOS9.x.Unsigne d!!!!
N97,5800 gibi dokunmatik telefonlar için Türkçe QuickOffice...Word,excel,power point gibi dosyaları açmanıza olanak sağlayan uygulamayı lisanslı hala getirirdim ve siz değerli arkadaşlarımla paylaşmak istedim uygulamayı sis dosyası olarak varemiyorum sorun çıkartıyor vardiğim dosyayı rompacherdan open4all rp+ ve ınstall server yamalarını aktifleştirip x-plorer türü bir dosya yöneticisiyle c: Dizine kopyalayın bu kadar telefonunuzu bir kere açıp kapatın office emrinize amade programı açın e-mail adresine herhangi bir mail yazın bağlan dedikten sonra iptale basın tamamdır istediğiniz office dosyası telefonunuzda açılır hale geldi...

Yandaki TEŞEKKÜR ET butonuna basmayı unutmayalım LÜTFEN...!!! :D
TEŞEKKÜR ET

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Jan, 34Ayhan34, karauygur ve 245 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler.

hxüxsxaxm

hxüxsxaxm

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim nadir abi...

the.bykus

Üye
Sayın hxüxsxaxm

Bunu cfw ye ekleme yapabilirmiyiz.

Dosyadan çıktığı gibi cye eklesek olurmu .???

hxüxsxaxm

hxüxsxaxm

Üye
    Konu Sahibi
bunu denemedim ama olur buyuk ihtimalle...

emmi

emmi

Üye
Teşekkürler

emmi

emmi

Üye
eski uygulamayı sildim sonra xplorer le rar dosyasındaki klasörleri tele(c) yükledim restart ettim ama uygulamayı göremedim ,? acaba nasıl yükleme yaparız bir izah edermisin ;)

hxüxsxaxm

hxüxsxaxm

Üye
    Konu Sahibi
dostum ofis dosyasının içine bak... ;)

--------------- Ekleme ---------------

yani klasörün özür...

emmi

emmi

Üye
sorun halloldu gerek kalmadı ;)

KELGER

KELGER

Üye
saol kardeş dünden beri kuramıyordum ''open4all rp+ ve ınstall server yamalarını aktifleştirip '' yazını yeni gördüm ve kurabildim.

hxüxsxaxm

hxüxsxaxm

Üye
    Konu Sahibi
saol kardeş dünden beri kuramıyordum ''open4all rp+ ve ınstall server yamalarını aktifleştirip '' yazını yeni gördüm ve kurabildim.

sevindim dostum... :D aaa teşekkür butonuna basmamışsın ne kadar ayıp.... :D

marines06

Üye
word ve excell de klavye açılmıyor power pointte acılıyor diğerlerinde klavyeyi nasıl açıcaz birde bu uygulamayı telden kaldırmak istersek nasıl kaldırcaz yüklü uygulamalarda gözükmüyor.

hxüxsxaxm

hxüxsxaxm

Üye
    Konu Sahibi
word ve excell de klavye açılmıyor power pointte acılıyor diğerlerinde klavyeyi nasıl açıcaz birde bu uygulamayı telden kaldırmak istersek nasıl kaldırcaz yüklü uygulamalarda gözükmüyor.

onu bende yapamadım doştum yha bu sürüm böyle bir sonraki sürümü bekleyecez bazı eksikleri var anlayacağın bu sürümün asıl amacı dosya açma.... :s evet direk sistem dosyalarına kaydedildiği için silinemiyor... üstüne başka office kurabilirsin ama...

marines06

Üye
onu bende yapamadım doştum yha bu sürüm böyle bir sonraki sürümü bekleyecez bazı eksikleri var anlayacağın bu sürümün asıl amacı dosya açma.... :s evet direk sistem dosyalarına kaydedildiği için silinemiyor... üstüne başka office kurabilirsin ama...
eyvallah yazamadıktan sonrada ofis benim bi işime yaramaz başka bi ofis bulmak lazım tavsiye edebilceğin bi link var mı ? cevap için teşekkür ederim.

hxüxsxaxm

hxüxsxaxm

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah yazamadıktan sonrada ofis benim bi işime yaramaz başka bi ofis bulmak lazım tavsiye edebilceğin bi link var mı ? cevap için teşekkür ederim.

http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...retsiz-trial-degil-gun-sayimi-yok-364538.html dostum bilmiyorum bunda çalışıyor mu die ama bak istersen...Benim için önemli olan dosya açmak olduğu için bunu kullanıyorum başka office kurmadım ondan önereceğim pek uygulama yok k.bakma... :(

marines06

Üye
ilgin için teşekkürler

the.yunus

the.yunus

Üye
Teşekkürler

Üst Alt