Türkçe jaf 1.98.62 + OGM_JAF_PKEY_Emulator_v 5 + Resimli Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

penah0

Üye
admin yakdin beni ya admin,senin bu v60 dosyan telimi cokdurdu,50 lira ziyana saldi beni,ALLAH NEFRET ETSIN BE BU VF NI YAPAN KIMDISE ONU YAA :((

staryum

staryum

Üye
Kardeş pardon konuyu hortlattık ama winscard.dll hatası veriyor. nedeni ne acaba?

----------Eklendi @ 18:30:51 ---------- Yazıldı @ 18:27:42 ----------

Arkadaşlar windcard hatasını vermemesi için yönetici olarak çalıştırın vista veya 7 kullanıyorsanız...

----------Eklendi @ 18:31:17 ---------- Yazıldı @ 18:30:51 ----------

pardon winscard.dll hatası wind yazmışım :)

astek79

Üye
Teşekkürler. Emmeğine sağlık. yolun açık olsun.

• Beğen
Tepkiler: hxüxsxaxm

DRaqaON

Üye
ya lütfen yardım edin winscard.dll hatası verip verip duruyor ne yapmalıyım

Silinen Üye 99957

Silinen Üye 99957

Kapalı Hesap
jaflog.txt hatası veriyo sonrasında program acılıyor fakat hiç bir yazı yok ekranında boş gözüküyor. Kurulduğu dosyanın içine girdim orada jaflog.txt dosyası var ama galiba onu görmüyo :S çözümü nedir acaba ?

husoz11977

Üye
arkadaşlar program çalışmıyor

ayvalıkonur

ayvalıkonur

Üye
winscard.dll hatası

----------Eklendi @ 10:13:51 ---------- Yazıldı @ 10:12:11 ----------

bende win 7 kullanıyorum winscard.dll hatası veriyor

----------Eklendi @ 10:23:36 ---------- Yazıldı @ 10:13:51 ----------

olmuyor

TheCower

TheCower

Üye
Error reading phone init data diyor yardım lütfen.

TheCower

TheCower

Üye
Sorunu sadece uzatma kablosu ekleyerek hallettim. Teşekkürler.

eray1992

Üye

goktugguzel

goktugguzel

Üye
Eyvallah kardeş... En sonunda yazan mesaj senibkinden farklıydı ama telefon yazılımı halloldu. İlk gördüğüm hatada haritaları açtığımda nereye girersem gireyim. Araç sürme vs atıyor menü ekranına.

x-scarface

x-scarface

Üye
Geçerli P-: 90009699
P- nokia modül versiyon 01.02
USB baglanti kuruluyor...
Flash server algilanamadi!
hatası yardım lütfen..

TheCower

TheCower

Üye
Teli çıkar. Başka Usb girişini dene.

Erken55

Erken55

Üye
Teşekkürler ilk defa cfw atmama rağmen başardım.(AnılBaran'ın sayesinde:))

legend5858

legend5858

Üye
Windows 7 ve windows vistada winscard.dll hatası alan arkadaşlar önce sağ tık-özellikler-uyumluluk-windows vista seçeneğini işaretleyin tamam deyin.yönetici olarak çalıştırın sorunsuz kullanın :)

ocalkaya

Üye
selam,
ya ben günlerdir uğraşıyorum.nokıa5800 RM-356 0579269 kodlu cihazım var yeni V60 yazılımını kuramıyorum. jAF'la flashlama işlemi yapacağım ama navifirmden bu cihazı bulamıyorum. çıldırmak üzereyim. yardımcı olabilecek birileri varmııı??????

morhan23

Üye
arkadaşlar biraz hızlı cevap verirseniz sevinirim benim windows 7 old için olmuyor int. cafedeyim. ben bu işlemleri tam yaptım telefonun modelini felan seçtim ama ondan sonra hangi flash içeriği atacağım gelmiyor yani o ikonlar yeşil olmuyor ne yapmalıyım. çok teşekkürler...

----------Eklendi @ 16:29:17 ---------- Yazıldı @ 16:15:31 ----------

tam olarak anlatayım. telefon modelini seçtikten sonra ekran aynen kalıyor yardım lütfen.

mrmehmet

Üye
saolllllll

memoli42

Üye
arkadaşlar biraz hızlı cevap verirseniz sevinirim benim windows 7 old için olmuyor int. cafedeyim. ben bu işlemleri tam yaptım telefonun modelini felan seçtim ama ondan sonra hangi flash içeriği atacağım gelmiyor yani o ikonlar yeşil olmuyor ne yapmalıyım. çok teşekkürler...
----------Eklendi @ 16:29:17 ---------- Yazıldı @ 16:15:31 ----------

tam olarak anlatayım. telefon modelini seçtikten sonra ekran aynen kalıyor yardım lütfen.
aynı sorun bende de mevcuttur.lütfen yardım.

memoli42

Üye
Arkadaşlar bu işlemleri kutudan çıkan usb kablo ile mi yapıyoruz.lütfen yardım ediniz ne yaparsam yaptım olmuyor.yardım edecek arkadaşa e-posta adresimi vereyim lütfen bir yardım ediniz.saygılar.

Üst Alt