Türkçe Çeviri İstekleriniz - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

celilcemre

celilcemre

Üye
Malesef çok zor. Uğraşmak gerek.

• Beğen
Tepkiler: king vasilis25

king vasilis25

Üye
Yaparsan çok sevinirim android var ama bu oyunları oynamak ayrı bir zevk veriyo

celilcemre

celilcemre

Üye
Ben yanlış anladım. Spiker anlamışım. Dili çevirmek için bende program yok. Hangi program kullanılıyor onuda bilmiyorum. Çok denedim olmadı. Uno oyununu çevirmek için. Yardım edecek arkadaş varsa sevinirim.

• Beğen

king vasilis25

Üye
Telefon 2690 orda sis anlatmış dosya jar bir iki araştırdım çok kolay deniliyor ama telefon müsait değil bilgisayardan epey sürer bilen biri varsa yardım etsin lütfen

celilcemre

celilcemre

Üye
Onlarla olmaz. Hiç oyun çevirisi sitede gördün mü? Ben bir tane gördüm. Hero of Sparta Türkçe kim çevirdi bilmiyorum.

• Beğen

king vasilis25

Üye
Aslında bilgisayarda olsa uğraşırım ekran boyutu değiştiriyor dedim 128x160. yok çaresiz kaldım

onurw58

onurw58

Üye
Telefon 2690 orda sis anlatmış dosya jar bir iki araştırdım çok kolay deniliyor ama telefon müsait değil bilgisayardan epey sürer bilen biri varsa yardım etsin lütfen
o kadar kolay değil :D ben çok araştırdim ama baya karmaşık birşey ve zor pcden kolay oluyo diye biliyorum telden yapacaçım diyosan o konudaki linkler ölü ama bende düzgün çalışanı var istersen upload ederim

• Beğen

king vasilis25

Üye
Onur sen bana bilgisayardan nasıl yapacağını anlat deneyeyim bari sizede paylaşırım

celilcemre

celilcemre

Üye
Java oyunu. Ben sis zannettim. Java oyunları hiç güzel değil.
Bende java oyun yok.

• Beğen
onurw58

onurw58

Üye
aradığın oyun bumu ama bu 3^ için değil virutual key ile oynayabilirsin (belki denemedim denemekten zarar gelmez)

• Beğen
celilcemre

celilcemre

Üye
Notepat ile çevireçeksin. Jar uzantıyı zip yapıp winrar ile bir klasöre çıkaracaksın.
Sonra class dosya genelde olur bakıp çevireceksin.

• Beğen

king vasilis25

Üye
Çok sağol ama uymuyor benim ki s40 galiba uygulama hatası diyor mecburen delilin yöntemini deneyecem
Notepat ile çevireçeksin. Jar uzantıyı zip yapıp winrar ile bir klasöre çıkaracaksın.
Sonra class dosya genelde olur bakıp çevireceksin.
Yarın bir deneyeyim ama klupler sıkıntı önemli olan klupler zaten onuda hallederim artık

Son düzenleme:

king vasilis25

Üye
Pardon yanlış oldu
konu paylaşıldı iyi günlerde kullanın
şu oyunu da yapsana 2016 kadroları birde Erzurum spor eklersen süper olur

Üst Alt