TÜRKÇE ASİSTAN.08.03.2015. GÜNCEL.V.2.8.Konuşarak Telefonu yönetme.. Dogal Erkek & Bayan sesi

Sponsorlu Bağlantılar

edim1979

edim1979

Üye
    Konu Sahibi
TÜRKÇE ASİSTAN.08.03.2015. GÜNCEL.V.2.8.Konuşarak Telefonu yönetme.. Dogal Erkek & Bayan sesi
  • ARKADAŞLAR GÜNCEL SÜRÜMLER İÇİN LÜTFEN İNDİRMENİZİ GOOGLE STORE BAGLANTISINDAN YAPALIM UYGULAMAYI BEĞENDİĞİNİZİ PUAN VEREREK DİLE GETİREBİLİRSİNİZ

• sürüm.2.7

Daha önce alışık olmadığınız türden bir akıllı telefon deneyimine hazır olun!Size telefonunuzu yeniden sevdirecek olan Asistan B, bambaşka bir Android deneyimi vadediyor.Uygulama sayesinde, sadece telefonunuzla konuşarak, cihazınızı kontrol edebileceksiniz. Bir anlamda akıllı telefonunuzda sizin için her şeyi yapan bir asistanınız olacak.Asistan B’nin temel özellikleri şimdilik şöyle sıralanıyor:- Alarm kurma- Tarih ve saat sorgulama- Yakındaki mekanlar hakkında bilgi verme (yakındaki eczaneler, sağlık kurumları, kafeler, restoranlar, camiler, bankalar, yakıt istasyonları, müzeler, gece kulüpler, barlar, taksi durakları gibi)- İle göre veya konumunuza göre otomatik olarak hava durum bilgisi- Harita gösterme- Ayarlara erişim, müdahale ve bilgilendirme (kablosuz ağ, bluetooth, telefon sesi gibi)- Farklı kategorilerde sıralanmış 1000'lerce konu hakkında bilgi (Wikipedia destekli)- YouTube'da video arama- Google'da herhangi bir konu hakkında arama yapabilme- Acil ve önemli telefon numaraları için otomatik arama- Konuşarak mesaj gönderebilme- Facebook uygulaması üzerinden Facebook hesabını Asistan B ile bağlama ve durum güncellemesi yapma- Twitter hesabını Asistan B ile bağlama ve konuşarak, hızlı bir şekilde tweet gönderebilme- Döviz fiyatları sorgulama (Dolar, Euro, Sterlin)- Altın fiyatları sorgulama (çeyrek, yarım, tam, has, gram, cumhuriyet)- Otomatik döviz çeviri sorguları (10 Dolar kaç lira?, 50 Euro kaç TL eder?, 107 Sterlin kaç para? vs…)- Telefonda yüklü tüm uygulamaların çalıştırılabilmesi- Rehberde kayıtlı kişileri arayabilme- Ses hızının ve ses kalitesinin (düşük hızlı bağlantılarda daha iyi peformans) ayarlanabilmesi- Asistan B'nin isim ile hitap edebilmesi- Widget desteğiSürüm1.4 Tam Değişiklik Listesi:Asistan B Sürüm 1.4 Değişiklik Listesi● Matematiksel işlemler yapabilme (dört işlem, trigonometrik fonksiyonlar, karekök, üslü ifadeler ve faktöriyel)● Söylenen herhangi bir tarihin hangi güne denk geldiğini söyleme● Konuşma kayıtlarının sayısının seçilebilir olması● Tam ekran özelliğinin ayarlar içinden seçilebilmesi● Gönderilen sms’lerin mesaj kutusuna kaydolması sağlandı ve mesaj ulaştığında iletildi bilgisi eklendi● Bilgi sayfasının uygulama içine gömülmesi ve Android 4.XX odaklı yeni kullanıcı arabirimi (destekli tüm sürümler için aynı görsel arabirim çalışmaktadır)● Komutlarda iyileştirmeler (Twitter, Facebook için farklı algılama modları eklendi, rehberde kişi arama yenilendi)● Numaraya mesaj gönderme özelliği● Ayarlar içersine Google Play Store bağlantısı eklendi● Bilgi sayfası güncellendi● Çeşitli performans iyileştirmeler ve hata düzeltmeleriBenzeri ve daha önce rastlamadığınız türden sizleri çok heyecanlandıracak yüzlerce yeni özellik uygulamanın düzenli olarak yayınlanacak sonraki sürümlerinde yerini almış olacak.Siz de önerilerinizi [email protected] adresine gönderin, uygulamaya ekleyelim.Takipte kalın, keyfinize bakın...

V.2.0.1 indirme linki eklentidedir.

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
Google store link GÜNCEL SÜRÜM..
"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
Burdan markete giriş yaparak yazılımcıyada oyunuzu verirseniz yazılımın gelişiminde katkıda bulunursunuz
"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: kowboy2006, sak54, ku4ey ve 8 diğerleri

Şehriyar

Şehriyar

Üye
:tşk:

cemoko19

Üye
Süper :)

dj-betaniye

Üye
indirmiyor ya daha dogrusu indirme basliyo ama sonra basarisiz diyo bu siteye upland eder misiniz

btogan

Üye
Tesekkurler

Guzel uygulama elinize saglik

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Cok guzel olmus ellerinize saglik

OğuzcanAbi

Üye
İndirdim beğendim

- - - Eklendi - - -

İndirdim beğendim

edim1979

edim1979

Üye
    Konu Sahibi
indirmiyor ya daha dogrusu indirme basliyo ama sonra basarisiz diyo bu siteye upland eder misiniz

Linkler saglam veya market baglantısındanda indirebilirsin

sakli_girdap

Üye
tesekkur

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
Teşekkürler güzel programıs

serif55

serif55

Üye
Paylaşım için teşekkürler gelişimine destek olsun 5 yıldız + güzel bir yorum yaptım :alkis

zirve39

Üye
Sa kusura bakmayin ama bu tarz programlari yulemeyin meaajlarinizi ve cagrilarinizi dinliyorlar telefonda yaptiginiz en ufak islemden dagi haberleri oluyor yukleme isleminde istedigi izinlere bakarsaniz ne demek istedigimi anlarsiniz.

edim1979

edim1979

Üye
    Konu Sahibi
Sa kusura bakmayin ama bu tarz programlari yulemeyin meaajlarinizi ve cagrilarinizi dinliyorlar telefonda yaptiginiz en ufak islemden dagi haberleri oluyor yukleme isleminde istedigi izinlere bakarsaniz ne demek istedigimi anlarsiniz.
Arkadaşım sen marketten şu ana kadar hiç uygulama yükledinmi izinlere gelince zaten programın amacı belli asistan bu programla telefon araması msj gönderme konumlar hakkında bilgi alma söylermisin bana okadar insanı kaç kişiyle dinleyip ve ne yapacaklar

RowneSM

RowneSM

Üye
Bu gerçekten super. :tşk:

zirve39

Üye
Evet cok uygulama indirdim motorola droid razr hd kullaniyorum ne yapacaklarini ben bilemem programi yapanlara mail at sor her uygulama hicbir ozel istek istemez bunlarin bir cikari var iyi gunler

edim1979

edim1979

Üye
    Konu Sahibi
Evet cok uygulama indirdim motorola droid razr hd kullaniyorum ne yapacaklarini ben bilemem programi yapanlara mail at sor her uygulama hicbir ozel istek istemez bunlarin bir cikari var iyi gunler
Arkadaşım o izinleri alamadıktan sonra telefon araması mesaj konum hizmetleri vs bunları kullanamazsın bu bir asistan programı bu izinler şart oyun oynamıyorsun

Üst Alt