Türk Telekom'un Reklamdaki Kelime Oyunları!

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Türk Telekom'un Reklamdaki Kelime Oyunları!
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Lütfen kampanyaya da imza atın en fazla 1 dakikanızı alır

• Beğen
Tepkiler: bmw_m6 ve cemil baba

IYI

IYI

Üye
Deveye sormuşlar neden boynun eğri. Nerem doğru ki demiş.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Alt yapısı yeterli olsa zaten akk yi kendisi kaldırırdı, imza Toplamayla olacak iş değil bu yatırım gerekli :)

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Alt yapısı yeterli olsa zaten akk yi kendisi kaldırırdı, imza Toplamayla olacak iş değil bu yatırım gerekli :)
Altyapı zaten yeterli. Ay başı sıfırlandığında sorun oluyor mu? Hayır. Geçen ayların ortasında herkesin akk'sı kalktı. Yine internet kullanımında sorun oldu mu? Hayır. Milleti kazıklamaktan başka bir şey yapmıyorlar. Şu konuya girin mesajları okuyun. Yabancı ülkelerde internet paketleri nasıl bir bakın!

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Altyapı zaten yeterli. Ay başı sıfırlandığında sorun oluyor mu? Hayır. Geçen ayların ortasında herkesin akk'sı kalktı. Yine internet kullanımında sorun oldu mu? Hayır. Milleti kazıklamaktan başka bir şey yapmıyorlar. Şu konuya girin mesajları okuyun. Yabancı ülkelerde internet paketleri nasıl bir bakın!

Ne zaman akk kalktı? Şu anda o sınırlar kalkmış olsa bu hızları biraz zor görürüz bence. Ne gibi bir çıkarı olacak ki hız düşürmekte?
Zaten öyle bir imkanları olsa onuda ayrıca fiyatlandırıp satarlar, hızı düşmeyen sınırsız tarife gibi :)

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Ne zaman akk kalktı? Şu anda o sınırlar kalkmış olsa bu hızları biraz zor görürüz bence. Ne gibi bir çıkarı olacak ki hız düşürmekte?
Zaten öyle bir imkanları olsa onuda ayrıca fiyatlandırıp satarlar, hızı düşmeyen sınırsız tarife gibi :)
Şubat ya da Mart olması lazım. 20-25'inde herkesin akk'sı kalkmıştı.
Verdiğim linke bakar mısın? Yurtdışında limitsiz internetler (akk yok) bizde 40-60 liraya denk geliyor. Peki bizde akk'sız internet fiyatları ne kadar? 400-500 liradan başlıyor.

ahmetkaya1991

ahmetkaya1991

Üye
Uydu nete geçin paranız çöpe gitmesin .ben iki hafta turkcell ile kavga ettim satış sonrası hizmeti iyileştirmeleri konusunda. 1 milyon nüfuslu yerde muhatap yok. İndirimli tarifeyi de vermedi. Son zamanlar da bakın forum sitelerine yada çevrenize süper online dan kaçan kaçana.ya da Türk Telekom dan taahhut ücretini ödetmek kaydıyla superonline a geçişler. Site olarak yönetim başvuru yapıyoruz. uydu net gelir fiber sistemi döşerler. Para almaz. 20 TL YE bile fiber keyfi yaşarsın yanına hd tv verir falan filan. Yetti artık şerefler.

Son düzenleme:
orhanozdemir

orhanozdemir

Üye
Türk telekom Şuan yeni bir kampanya başlatmış, ama bu kelime oyunları satış esnasında sürekli yapılıyor.Banada gayet güzel yapıldı siz 3. portan alıyorsunuz biz 1. porttan internet vericez ve kopmalarınız olmayacak. 10 ay boyunca 14 tl internet, 10 lira telefon 5 lira görüşme paketi seklinde olacak dediler. 2 haftadır telefonum baglanmadı. Sadece internet var. Telefon görüşmesi yapamıyorum üstelik geri dönüşte söyle bir süprizlede karsılaştım. Alo paket almamışsnız 3 ay 18 tl telefona ödedikten sonra arayın indirim yapılacak. internetinizde suan 44 tl eski internet saglayıcınızın son faturası ibraz edildikten sonra indirim alabileceksiniz. Üstelik 24 ay tehatütlü bence bu kelime oyunları firmaların değerini düşürmkte benim gözümde, gayet şeffaf olmak zorundalar ki bu birde türk telekomsa...

Üst Alt