Türk Telekomdan Başka İnternet İçin Hangi Firmaya Geçeyim

Sponsorlu Bağlantılar

Wandeta

Wandeta

Üye
    Konu Sahibi
Türk Telekomdan Başka İnternet İçin Hangi Firmaya Geçeyim
Kullandıgım paket
Türk Telekom
HİPERNET LİMİTSİZ 24Mbps'ye kadar_75GB AKN Hafifleten Kampanya 65 TL

Peket bitti yeni Türktelekom fiyatları uçuk hangi firmayı tavsiye edersiniz internet almam için

Son düzenleme:

305kd

Üye
Turknet. Aynı altyapı fakat müşteri hizmetleri ve faturanın kuruş fazla gelmemesi ile ttnet den daha iyi. 5 yıldır aboneyim 1 kuruş fazla gelmedi. Üstelik taahhüt yok

Symbianist

Symbianist

Üye
Ben de ttnetliyim. Nefret ettim bu ücret politikasından. Bir fırsatta turknete bakacağım. Onun da altyapı sorgulaması pek sağlıklı değil.

Bu turknet ttnetin adls altyapisinin bulunduğu yerde yine ttnet kadar hiz sunuyor mu?

Wandeta

Wandeta

Üye
    Konu Sahibi
Turknet. Aynı altyapı fakat müşteri hizmetleri ve faturanın kuruş fazla gelmemesi ile ttnet den daha iyi. 5 yıldır aboneyim 1 kuruş fazla gelmedi. Üstelik taahhüt yok

Herkez M.H şikayetçi 5 yıldır sorun yaşamadınızmı hizmet aldıgınız yer şehir içimi ve fiyat ne kadar
İnternet paketimin bittigini biliyorumda bu telefon son tarıhını goremedım bunun içinde ıptal bedelı vermek istemıyorum bunu nerden goruruz

sado_27

sado_27

Üye
turknet tek geçilir suanki durumlara göre limitsiz akn yok tahattut yok sanırım 63 tl

vedat1966

vedat1966

Üye
Yurt dışı çıkışlar Türk Telekom üzerinden yapılmıyor mu? Bu durumda Türk Telekom'dan menmun olmayan nasıl diğer servislerden memnun kalıyor anlamıyorum.

Wandeta

Wandeta

Üye
    Konu Sahibi
Benim için AKN önemli 1 hafta geçmiyor bitiyor ıkı kişi ınternete gırdımı vıdeolar zar zor açılıyor normalde 60 ödüyorum 1 temmuzda 104 TL olacak diyorlar

Symbianist

Symbianist

Üye
Benim için AKN önemli 1 hafta geçmiyor bitiyor ıkı kişi ınternete gırdımı vıdeolar zar zor açılıyor normalde 60 ödüyorum 1 temmuzda 104 TL olacak diyorlar

Aynısını bana da dediler bu kadar arttırma hakları var mi acaba

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Türk Net'e ilk girişte sorun yaşıyorsun, her işlem bittiğinde ve süreç başladıktan sonra ise artık bir daha sorun yaşamıyorsun.
Hizmet 35 Mpbs
6-7 ay oldu henüz bir sorun yaşamadım.
İlk önceleri yaşanan sorunlar ise Türk Telekom'dan kaynaklanıyor.
Akn yok, sınır yok, taahhüt yok.

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Türknet. 35 mbit hız akn yok şu anda 64.99 tl eğer davet kodu ile kayıt olursanız 1 ay bedava. İlk geçiştr sorun yaşayabilirisniz tt bazen gıcıklık yapıyor ama geçtikten sonra sorunsuz kullanırsınız.

Davet kodu vereyim geçerken isterseniz kullanın 1 ay bedava kullanırsınız : kodun:CQC74EA17AUY
Veya bu linkten işlem başlatabilirsiniz

Ayrıca türknet kullanıcışarı grubumuz var facebookta aramızda üst düzey türknet yöneticileride var sizde katılabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: Symbianist

305kd

Üye
Hız olarak şimdiye kadar 3 farklı bölgede yaşadım 16 MBPS ye kadar benim hız bölgeye göre 10-13 arası değişti. Müşteri hizmetleri her sorunumu çözdü. İlk aboneliğimde 53 TL ile 2 yıl taahhüt vermiştim. 2 yılın sonunda 49,99 TL ye düşürdüler 3 yıldır da bu şekilde kullanıyorum. 50TL ödemedim hiç hep 49,99 ödedim. Geçen ay taşındım bulunduğum yerde port yoktu birkaç gün kullanamadım 43 TL geldi fatura, onu bile düşmüşler.
Sorun yaşayan olmuştur illa ki ama ben yaşamadım. TTNET kullanırken her ay kaç lira fatura geleceği muamma idi, şimdi kafam rahat, ne geleceğini biliyorum

Wandeta

Wandeta

Üye
    Konu Sahibi
Telefon sözleşmesi 2020 bıtıyormuş Türknete geçince sorun çıkarmı arkadaşalar bunu nasıl çözecegiz
Yurt dışı çıkışlar Türk Telekom üzerinden yapılmıyor mu? Bu durumda Türk Telekom'dan menmun olmayan nasıl diğer servislerden memnun kalıyor anlamıyorum.
Benim kendi adıma memnun olmadıgım kısım AKN benim oglan oyun vsss derken 1 hafta geçmiyor AKN doluyor ondan sonra ıkı kışi internete girdimi tam bir zulum herşey donup yavaş açılıyor en azından türknetde AKN yok olmayıncada hız düşümü yok ve ev telefonu dahıl fıyata Tük telekom yeni paket çıkarmış AKN olmayan ayda 104 TL istiyor ev telefonu hariç altyapı aynı zaten AKN ile ugraşıp birde fazla para niye verelim

Ben şuan 65 TL internet 40 TL ev telefonuna veriyorum bunlar eski fiyatlar
Türknet. 35 mbit hız akn yok şu anda 64.99 tl eğer davet kodu ile kayıt olursanız 1 ay bedava. İlk geçiştr sorun yaşayabilirisniz tt bazen gıcıklık yapıyor ama geçtikten sonra sorunsuz kullanırsınız.

Davet kodu vereyim geçerken isterseniz kullanın 1 ay bedava kullanırsınız : kodun:CQC74EA17AUY
Veya bu linkten işlem başlatabilirsiniz

Ayrıca türknet kullanıcışarı grubumuz var facebookta aramızda üst düzey türknet yöneticileride var sizde katılabilirsiniz

Şu an benim ev telefon sözleşmem 2020 bitiyor bu nasıl olacak acaba bılgınız varmı

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Telefon sözleşmesi 2020 bıtıyormuş Türknete geçince sorun çıkarmı arkadaşalar bunu nasıl çözecegiz

Benim kendi adıma memnun olmadıgım kısım AKN benim oglan oyun vsss derken 1 hafta geçmiyor AKN doluyor ondan sonra ıkı kışi internete girdimi tam bir zulum herşey donup yavaş açılıyor en azından türknetde AKN yok olmayıncada hız düşümü yok ve ev telefonu dahıl fıyata Tük telekom yeni paket çıkarmış AKN olmayan ayda 104 TL istiyor ev telefonu hariç altyapı aynı zaten AKN ile ugraşıp birde fazla para niye verelim

Ben şuan 65 TL internet 40 TL ev telefonuna veriyorum bunlar eski fiyatlar

Şu an benim ev telefon sözleşmem 2020 bitiyor bu nasıl olacak acaba bılgınız varmı
Şimdi şöyle Eğer telefon taahhütünüz varsa bozduğunuz için cayma bedeli yansıtırlar gelecek faturaya ne kadar geleceğinide söylemiyorlar ev telefonu için. Geçince sorun yaşamazsınız hatta Türknetin şöyle bir desteği olur size. Cayma bedeli yansıtılıp geldikten sonra destek talebi açıp Türknete iletirseniz 120 TL destek sağlıyorlar ( 6 Ay boyunca faturanızdan 20 TL düşüyorlar 20 TL eksik ödüyorsunuz) çözme kısmı bu şeklilde

Şu anda 65TL ye VDSL 35 mbit ( hattınız eğer 35 desteklemiyorsa 24 alabilirsiniz modem arayüzünden kontrol edebilirsiniz) ve 1000DK ev telefonu kullanımı hakkınız olacak. AKN yok Taahhüt yok memnun kalmazsanız değiştirme hakkınız var. Faturalar hakkındada şöyle bir bilgi vereyim. Telekomdan geçtiğimde ben biraz alışmam zaman aldı şaşırmayın diye yazacağım. Geçişiniz tamamlandığında yeni ayın ilk gününden sonra olursa bir sonraki ay çift fatura çıkar kısacası şöyle TT de Haziran ayının faturası ayın son haftası gelir Temmuzun 2. haftasına kadar ödeme süresi vardır ya Türknette Haziran ayının faturası Haziranın 5. günü çıkartılır ayın sondan 7. iş gününe kadarda ödemeniz istenir. Davet kodu kullandıysanız ilk faturayı ödedikten sonra yani 2. ay adınıza fatura çıkmaz ve ücretsiz kullanmış olursunuz. Onun dışında telekom gıcıklık yapmazsa belgeler ulaştıktan 2-3 gün sonra geçişiniz yapılır şimdiden hayırlı olsun. Ek olarak aşağıda aramızda Türknet yöneticilerininde olduğu bir yardımlaşma grubumuz var oraya da katılabilirsiniz

Üst Alt