Haber Türk Telekom, abonelerine bedava internet dağıtıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Türk Telekom, abonelerine bedava internet dağıtıyor
Türkiye'nin en çok konuşturan GSM operatörü olarak karşımıza çıkan Türk Telekom, hediye internet paketi kampanyasını duyurdu.

Türkiye'nin en çok konuşturan GSM operatörü unvanına sahip olan Türk Telekom, hem eski hemde yer müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başaracak olan sürpriz kampanyasını duyurdu. Türk Telekom hattınızı kullandığınız yılların tam 3 katı kadar bedava internet kazanma imkanı bu kampanya ile sizlere sunulurken, kampanyadan yararlanmak için 4.5G uyumlu cep telefonu ve SIM kartının sahibi olabiliyorsunuz.

Kampanya kapsamından sadece 1 defa yararlanacakı belirtilirken, kampanyaya katılmak için Türk Telekom Online İşlemleri uygulamasını takip edip SMS yoluyla katılımı gerçekleştirmeniz gerekiyor. Kampanyadan yararlanmak için en az 90 günlük bir abone geçmişiniz olması gerektiği belirtilirken, 3 ay boyunca her ay abonelik süreciniz kadar hediye internet GB'ı hattınıza tanımlanacak.

Örneğin 1 yıl boyunca abone olan üyelere 3 ay boyunca her ay 1 GB internet paketi ücretsiz olarak hatta tanımlanacakken, bu hediye 5 yıllık paket kullanıcılarında ise 3 ay boyunca her ay 5 GB internet paketi olarak şekillenecek. Kampanyadan yararlanmak için YILLAR yazıp 5555’e SMS göndermeniz yeterli olurken, eğer iptal etmek istersenizde IPTAL YILLAR yazıp 5555’e SMS gönderebilirsiniz.

Eğer sizde katılım şartlarını sağlıyorsanız, hediye internet paketinizin hattınıza tanımlanması sadece bir kaç dakika sürecektir.
Türk Telekom, abonelerine bedava internet dağıtıyor

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2619136

vedat1966

vedat1966

Üye
Firmaları anlamak mümkün değil. Yıllarca kullandığım Telekom sözleşme yenilemeye gelince fahiş fiyat istedi. Turkcell'e geçtim. Şimdi de Türkcell aynı şeyi yapıyor. Ne yapmaya çalışıyor bunlar.
[emoji34][emoji34][emoji34][emoji34][emoji34][emoji34][emoji34][emoji34][emoji34][emoji34]

SM-N910F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve Silinen Üye 2619136
Buraxlive

Buraxlive

Üye
benim bir yıl dahi olmadı yaklaşık 8 aylık bir hat bana aylık 2Gb verdi.

• Beğen
Tepkiler: Buğra
boyabatlı

boyabatlı

Üye
Bana 15 gb geldi

• Beğen

MaxipmaN

Üye
benim hat babamın ustune, internet te öyle verirler mi bana acaba :ehe

• Beğen
maximumüye

maximumüye

Üye
sadece 4.5 cok sacma
ozaman musteri ayiriyor bu firma.

PALA.

PALA.

Üye
Bu gün bedava, maksat müşterinin ayağı alışsın :)

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
Evet, 3 ay boyunca 2GB veriyorlar.

MaxipmaN

Üye
24 mbit internette bu ayki youtube ortalamam 1mbit, daha da duşecektir.
sanki çok çekiyor da 4.5 g de.

kpck23

kpck23

Üye
Kontrjan dolmuş

Üst Alt