Türk Erkeklerinin İkonu Johnny Sins, YouTube’da Türkiye’nin Abur Cuburlarını Tattı!


TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Ülkemizde geniş bir hayran kitlesine sahip ***** yıldızı Johnny Sins, resmi YouTuber hesabından Türk abur cuburlarını tattı.

Dünyanın en ünlü erkek ***** yıldızlarından biri olarak kabul edilen Johnny Sins, yani “Brazzers’taki Kel Adam”, vloglarını paylaştığı resmi YouTube hesabından Türkiye’de satılan abur cuburları denediği yeni bir video yayınladı.
Tasticg Snacks from Turkey” başlıklı videoda, Türkiye’den bir kargoyla gelen atıştırmalıkları deneyen Sins, bu abur cuburları genel anlamda beğendi. Tuzlu ve baharatlı abur cuburlardan ziyade daha çok tatlı ve çikolatalı ürünlerden hoşlanan Brazzers’ın kel adamı, diğer YouTuber’ların aksine ürünleri yalnızca tadarak sağlığına dikkat etmeye özen gösterdi. Sins, videonun sonunda spor salonuna giderek fazladan aldığı kalorileri dengeleyeceğini de belirterek bu başarısı hakkında gizemli bilgiler de vermiş oldu.

Dünyaca ünlü ***** yıldızı, atıştırmalıkları denedikten sonra, “Türk atıştırmalıkları üzerine izlenimim gerçekten pozitif. Lavinia kesinlikle favorim, çok leziz. En az sevdiğim de kesinlikle kruvasan, çünkü hiç tatlı değildi… Eğer kruvasan olarak bunu yiyorsanız, gerçek kruvasan yemiyorsunuz. Gerçekten bu değil” dedi.


arklı ülkelerden farklı şeyler denemeyi sevdiğini belirten Sins, yaklaşık 1 ay önce hangi ülkelerin kendisini daha çok sevdiğini açıklamıştı. Yayınlanan video beklenildiği gibi Amerika birinci sırada yer alırken, Türkiye de ilk 10’da kendine yer bulmuştu. Bu videodan sonra Türkiye’nin birkaç basamak yukarı çıktığını söyleyebiliriz.

 
Son düzenleme:
sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
Türklerin ikonu bu mu coşkun duymasın :hmmm
 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Son düzenleme:
sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
Şu anda: Trend Videolar Listesinde 4 numaraya çıkmış durumda :D
Evet millet olarak kafayı nelere yoruyoruz, nelerle ilgileniyoruz :lac:
Sen konu açmasaydın, bundan haberim olmazdı ilk defa gördüm o kadar youtube girdiğim halde :hmmm
 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Şimdide 1 Numara oldu :)
 
sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
Bizim Türkler bayilir boyle seylere :D
Aynen öyle şu youtube üzerinde çok kaliteli içeriği olan youtuberler var adamın abone sayısı, izlenme sayısı, beğeni sayısı yerlerde sürünürken ergenusların açtığı kanallar tıklanma rekoru kırıyor. Adamın sanatla alakası yok 100 milyon kişi izlemiş.
Geçende bir konu vardı ülkemizdeki youtuberlerin çöp olması şeklindeydi çok da matıklı. (Hakkını vererek bu işi yapanları tenzih ediyorum tabi ki, örneğin Barış Özcan gibileri) Türkiye'deki Youtuberların Çöp Olması(Güncelleniyor)
 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
Üst Alt