Türk CFW Kuvvetleri (T.C.K) CFW ve Mod Duyuruları | Genel Başlık | Güncel (02.03.2012)

Sponsorlu Bağlantılar

anılbaran

anılbaran

Üye
şimdi jafı aç ve buraya bı ekran gorunutusü at :)

5800_xpress_M

Üye
mobildeyim diyorum arkadaşım... Nasıl atayım

5800_xpress_M

Üye
açılmıyo hata veriyor yukarıda yazdım dll hatasi yapıyor

anılbaran

anılbaran

Üye
masaustunde jaf pkey emulatör dıye bısı varmı ? mavı ıkonlu

5800_xpress_M

Üye
var ona tıklıyorum açılıyor go ya tıklıyorum dll hatası veriyor

anılbaran

anılbaran

Üye
yanlış mı kurdun ?
bak o konuda dıyokı o mavı sımgeye dıyor :Kurulum bittikten sonra masa üzerine bir ikon atacak İKON üzerinde sağ tuş özellikler
uyumluluk Windows XP SP3 seçiyoruz işaretliyoruz uygula tamam
Windows7 için JAF kurulumu bitmiştir bundan sonra Telefona versiyon atma işlemlerini uygulayabilirsini

5800_xpress_M

Üye
doğru kurduğuma eminim ama jaf kurulurken bende hata vermedi ondaki gibi direkt kuruldu tüm işlemleri aynen uyguladım.. Hata vermediği için bi sorun olabilir mi

anılbaran

anılbaran

Üye
bazı pc lerde dll ler eksık oldugu için kurulmuyo olabılır
,araştırayım hemen :pc:

----------Eklendi @ 16:40:15 ---------- Yazıldı @ 16:27:28 ----------

1.win 7 için jaf emulatoru açmadan önce, sağtıklayıp uyumluluk sekmesinden service pack 3'ü seçip uygulayın, sonrada yönetici olarak çalıştırın ..

bı daha dene mavı sımgeye tıklayıp go de yani

2.C:\Windows\System32 de WinSCard.dll var mı?
3.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Programın uyumluluğu Windows XP SP3 değil, ondan olabilir. İstersen Vista yaparak dene.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
adresindeki arşivi indir. İçindeki .dll dosyasını C:\Windows\System32'ye kopyala. Ayrıca aynı dosyayı bir de OGM_JAF_PKEY_Emulator_v 5.exe dosyasının bulunduğu JAF'ın içine yapıştır.

Ardından JAF konumu (C:\Program Files (x32)\ODEON\Jaf) içindeki JAF ve OGM_JAF_PKEY_Emulator_v 5.exe dosyalarına Sağ tıkla ve Uyumluluğunu XP SP3 yap.

anılbaran

anılbaran

Üye
adresindeki arşivi indir. İçindeki .dll dosyasını C:\Windows\System32'ye kopyala. Ayrıca aynı dosyayı bir de OGM_JAF_PKEY_Emulator_v 5.exe dosyasının bulunduğu JAF'ın içine yapıştır.

Ardından JAF konumu (C:\Program Files (x32)\ODEON\Jaf) içindeki JAF ve OGM_JAF_PKEY_Emulator_v 5.exe dosyalarına Sağ tıkla ve Uyumluluğunu XP SP3 yap.
aynen :hmmm

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bunlarda olmazsa olmaz herhalde :) Windows dosyası eksiktir en fazla.

5800_xpress_M

Üye
vista yaparak demedim olmadı ismini yazdığın dllde yok anıl kardeş

----------Eklendi @ 17:26:04 ---------- Yazıldı @ 17:23:15 ----------

bende virtual PKEY V12 DIYE BI JAF VAR SIZIN DEDIĞINIZDEN ISIM FARKLI ACABA BENIM KURDUĞUM PROGRAM FARKLI MI

anılbaran

anılbaran

Üye
rambonun deıdıgı yerden o dll yı ındır ve dedıklerını yap . bence olur :hmmm

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
vista yaparak demedim olmadı ismini yazdığın dllde yok anıl kardeş

----------Eklendi @ 17:26:04 ---------- Yazıldı @ 17:23:15 ----------

bende virtual PKEY V12 DIYE BI JAF VAR SIZIN DEDIĞINIZDEN ISIM FARKLI ACABA BENIM KURDUĞUM PROGRAM FARKLI MI

Programdan kaynaklanıyor. İsim farkı önemli. Sen JAF'ı kaldır ve adresindeki arşivi indir. İçindeki tüm programları kur. Sonra arşivin içindeki OGM_JAF_PKEY_Emulator_v 5.exe dosyasını C:\Program Files (x32)\ODEON\Jaf içine at. Bu dosyanın uyumluluğunu Vista yap ve çalıştır.

openstar

openstar

Üye
Hayırlı Olsun!

5800_xpress_M

Üye
jaf oldu baştan kurdum şimdi ne yapacağım

Üst Alt