Türk CFW Kuvvetleri (T.C.K) CFW ve Mod Duyuruları | Genel Başlık | Güncel (02.03.2012)

Sponsorlu Bağlantılar

dj_onur

dj_onur

Üye
tamam kardes en kısa surede mod yapacagım 5228 de pek bir sorun yok kamera harıcı vifi 3g yi video aramasını sorunsuz kaldırdım

----------Eklendi @ 17:51:25 ---------- Yazıldı @ 17:43:50 ----------

tamam kardes dedıgın sekıl yapacagım cfw ye ne zaman baslıyacaksınız

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
En yakın zamanda. Sıkıştırmayın lütfen :) Ağır bir yükün altına giriyoruz :D

----------Eklendi @ 18:47:09 ---------- Yazıldı @ 17:59:01 ----------

SalihByk adlı üye ekibimizin resim çalışmalarında yer almak üzere ekibe alınmıştır. Yeni görevinde kendisine başarılar dilerim.

SalihByk'nın Görevleri:

- Kendisinden istediğimiz resimleri yapacak (svg gibi),
- 640x360, 360x640 gibi arkaplan resimleri yapacak,
- Başka grafik isteklerimizi yapacaktır (avatar resmi vs.).

anılbaran

anılbaran

Üye
salih hayırlı olsun . Ben de arkadaştan kişisel istekte bulunabilirmiyim ? :D

anılbaran

anılbaran

Üye
:good:

SalihByk

SalihByk

Üye
Hayırlısı olsun arkadaslar umarım guzel işlere imza atabılıriz...

• Beğen
Tepkiler: Luck1 ve anılbaran
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Atacağız inşallah.

• Beğen
Tepkiler: Luck1
dj_onur

dj_onur

Üye
furkan kardaş ben bu c6 yi donanımsal olarak baktım batarya kapasite ve volt bakımından bl-5j den düşük düz mantık bizim şarjin c6 ya göre daha fazla gitmesi gerek ama herkez şarjdan yakınıyor :) çok ilginç c6 bataryası kullansak hiç düşünemiyorum şarj dan çıkmaz bu sefer :)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Yazılımı güçlü galiba o yüzden batarya dayanmıyor. Bataryanın C6 CFW'lerinde az gittiği doğrudur ama 3 gün giden şarjın aniden 1 gün bile gitmemesi tuhaf bir olay. Bende ortalama 2 gün gidiyor şarjı.

place3461

place3461

Üye
benim şu 5320e de bir şeyler yapsaniz?

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
5320'nin portu olmadığından el atamıyoruz.

dj_onur

dj_onur

Üye
bu şarj problemi çözülse çok iyi olacak ofw yi açabilsek ordan aksak olur mu acaba mod u

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
OFW için uyumlu mu denemek lazım. Şarj problemini bir nebze olsa da gideriyoruz. Gerisi C6 işletim sistemi olduğu için yapacak birşey kalmıyor.

dj_onur

dj_onur

Üye
hımm o zamn sarj modu falan hep yalan :vur ama orjınal v 60 yazılımının performasn ve hız özellikleri modlanırsa performans artısı baya bi olur..arakadasım 5228 e yaptıgım portu kullanıyor sarjının az gittigini soyledi :D bircok özellıklerı kaldırdım sanırsam ıkon paketi ve temada sarj düşmasnı

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
İkon pakedi ve tema düşürmüyor. Hareketli arkaplan resimleri şarjı etkiler. Dediğin modlar yalan değil, etkiler var. Ancak C6'da pil ömrü orjinale göre biraz düşüyor. Bunu önlemek mümkün değil. C6'nın hızını düşürmek gerekiyor. Menü geçişleri falan çok hızlı. Ancak bunlarda .dll dosyalarıyla ilgili ve c6'nın hızını bu yüzden düşürmek mümkün değil.

Kanıtlanan birşey var: C6 CFW'lerinden önde gelen CFW'leri düzgünce kurabilenler şarjlarının iki gün gittiğini söylüyorlar. Tabii bu pasif kullanım. Telefonla ne kadar çok uğraşılırsa şarjı o kadar çok düşüyor. C6'larda daha hızlı şarj düşüşü oluyor. Gülü seven dikenine katlanır. Ben katlanıyorum :)

Luck1

Luck1

Üye
büyük bir heyecanla bekliyorum cfw'nizi herseyi yanı gerekli yazılımları programları kurdum pc ye en guncel sekilde Allah kolaylık versın T.C.K ekibine ..

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Allah razı olsun senden de.

• Beğen
Tepkiler: Luck1
dj_onur

dj_onur

Üye
bilemiyorum artık ek olarak bir ekran widgetleri var onun harıcınde baska bi sarjı cok yıyecek bişiy yok da :ehe
nokıa nın işine gelmedıgınden biraz eskı telefonlara yeni özellık vs cıkarmıyor sırf model yujseltsınler diye yoksa yapılmayacak bısıy degıl aslında

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Evet, nokia mühendisleri kolaylıkla yapar :)

ferhat_5382

ferhat_5382

Üye
başkan geri dönmüşün :D

Üst Alt