Turbo Editor Pro v1.14 | Gelişmiş Metin Editörü


SHS

SHS

Üye


Uygulama Adı: Turbo Editor Pro
Versiyon: 1.14
Gereken Android Sürümü: 3.0 ve üzeri
Kategori: Verimlilik
Açıklama: Android akıllı telefonlarımız ve tabletlerimizle birlikte gelen yazı yazma uygulamaları her ne kadar standart düzey kullanımlarda işlevsel olsalar da, biraz daha gelişmiş ve karmaşık metinleri düzenlemek isteyen kullanıcılar için oldukça yetersiz kaldıklarını da belirtmek gerek. Turbo Editor uygulaması ise bu eksikliği gidermek için hazırlanmış ücretsiz metin editörleri arasında yer alıyor ve açık kaynak kodlu olarak sunuluyor.

Bilhassa ücretli seçenekleri satın almak istemeyenler ve aşırı basit not uygulamalarıyla uğraşmak istemeyenlerin tercih edeceklerine inandığım uygulama, en hızlı yoldan tüm metin düzenleme işlemlerini gerçekleştirmenize olanak tanıyor. Uygulama sadece metinleri değil, aynı zamanda programlama kodlarını da düzenleyebildiği için web programlama, program yazma gibi işlemlerle uğraşanların da hoşuna gidecektir.

Sentaks belirteçlerinin de uygulamada yer alması kodları okurken oldukça kolay bir şekilde bütün ayrımları yapabilmenize yarıyor. Hata yapılan yerlerde geri alma ve ileri alma gibi işlemlerin de gerçekleştirilebilmesi sayesinde uygulamayı kullanırken kod dahi yazsanız herhangi bir hata yapmaktan korkmanıza gerek kalmıyor.

Yazıların fazla uzun olması durumunda onları ekrana sığdırabilen uygulama, yazılan metin ya da kodların bir web sitesi üzerinde görüntülenebilmesine de olanak tanıyor. Mevcut olan tüm metin formatları konusunda desteğe sahip olan Turbo Editor uygulaması, yeni ve kullanışlı metin düzenleme araçları arayanların denemeleri gereken uygulamalar arasında yer alıyor.
 

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: fatih793 ve Reşwan
SHS

SHS

Üye
1.14 sürümü konuya eklendi.
 
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Teşekkürler çok kullanışlı
 
SHS

SHS

Üye
:rica:
 
Üst Alt