Turan Gsm'den Xiaomi Telefon alınır mı?

Sponsorlu Bağlantılar

king662002

king662002

Üye
    Konu Sahibi
Turan Gsm'den Xiaomi Telefon alınır mı?
Merhabalar mi 9tpro almak istiyorum internette ithalatçı garatili 2.5k Türkiye hb vs gibi sitelerde 4k-4.5k arası siz ne düşünüyorsunuz?

arslan3332

arslan3332

Üye
Açıkçası bu tür yerlerin fiyatları çok cazip ama imei sorunları da bir o kadar fazla kafan rahat şekilde telefon kullanmak istiyorsan kampanya kovalayıp yasal imeili cihaz almanı tavsiye ederim.Ne zaman imei uçacağı belli olmaz bir şekilde yeni yaptırırsın oda uçar veya düzgün yapamazlar şebeke problemleri yazılım problemleri yakanı bırakmaz karar senin.

skynet

Üye
Bende buradan telefon almayı düşünüyorum ama cihaz ileride imei sıkıntısı çıkarır mı diye tereddüt ettiğimden çekiniyorum açıkçası

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İmeide Sorun Yaşamazsınızda Servis Olayları Sıkıntı.Tabi Sadece Bu Firma Değil Tüm Firmalar İçin.Nerede Bir İthalatçi Garantili Varsa Cihazda Sıkıntı Yok Ama Arızalanırsa O Zaman Başlıyor İşte.Bazıları Belki İyidir Ona Birşey Söyleyemiyorum Fakat Geneli Sorunlu.En Son Kuzenime S4 Almiştim Cihaz Hem Model Olarak Farklıydı Yani S4 9100 Diyemi Ne Geçiyordu Aldığımız 9100H Mi F Mi Öyle Bişeydi.Yani Model Numaralarıda Değişik Olabiliyor.Bunun Yanında Cihazi Aldık Kullanıyoruz Servise Vereceğimizde Samsunga Gittik Cihaza Biz Bakmıyoruz Dedi Allah Allah Dedim Meğer İthalatçiymiş Garantiye Bakan.Kızılayda Balıkçıoğlu İş Hanına Getirdik ORası Bakıyormuş Adam Bize Telefona Root Atalım Diyor O Zaman Android 5 mi 6 mi Ne Çıkmak Üzereydi.Buna 30 Tl Ücret İstiyorlardı Bide.Düşünün Telefonun Servisi Size Garantisini Bozacak Birşey Öneriyor :) Bunu Samsung Türkiye Yapsaydı Adamları İpe Asarlardı :)

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir
bakinohut

bakinohut

Üye
bu dönemde bi telefona 4-5 bin vermek biraz saçma geliyor tabi saygı duyuyorum sizin arayışınıza yanlış anlaşılmasın. ama ben sana general mobile ın 9prosunu öneririm dostum. tam fiyat performans telefonu zamanında 2-3 bin arasında fiyatı varken şimdilerde 1400liralara alıcı buluyor

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir