tüm sms programları by leiche

Sponsorlu Bağlantılar

leiche

leiche

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
tüm sms programları by leiche

SMS FORWARDER

bu program sayesinde kısa mesaj yönlendirmek de mümkün..

---------------------------------------------------------------------------------

SMSILoveYou v1.0 Full

sevgilinize hergün bir dilde seni seviyorum demek istermisiniz?
peki mesaj yoluyla? E ozaman buyrun, sevindirin......

------------------------------------------------------------------------------

N-SMS

N-SMS Sahte Mesaj Programı. Symbian uyumludur. Nokia 6630′da test edilmiştir.
Bu Program sayesinde:
Telefonunuza istediğiniz kişiden sms gelmiş gibi gösterebilirsiniz, ayarladığınız zamanda otomatik mesaj yollamanızı sağlar, mesajlarda düzenleme yapmanızı sağlar.

buda türkçesi ve denemedim ama sanırım full
huseyin_tat arkadasımızın katkısıyla

huseyin_tat arkadasımıza tesekkürler

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MumSMS v4.16

Açıklama: Mesajlarınızı gizleyip, şifre koyabileceğiniz piyasadaki en güzel program. Tüm gelen, giden mesajları bu program yardımıyla gizleyebiliyorsunuz. Programa şifre de koyabiliyorsunuz. Böylece kimse mesajlarınızı göremiyor. En önemli özelliği ise yeni mesajları da otomatik olarak şifreleyip, geldiği gibi gizlemesi. Yani sadece kayıtlı olanları değil, gelecek olan mesajları da otomatik olarak gizliyor. Gizlenen mesajları ise programa girerek okuyabiliyorsunuz. Her telefonda olması gereken programlardan biri.
Mumsms_4.16_Turkhis.sis

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SmsSuite v1.04

SmsSuite v1.04
Açıklama: Telefonunuzdaki smsleri çok kolay ve düzenli bir şekilde txt dosyası olarak kaydeder. En büyük özelliği ise bunu hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmesi. Ayrıca telefonunuzda bulunan smslerin tümünü tek tuşla ve hızlı bir şekilde silebilirsiniz. Programın boyutu ise sadece 9 kb Program, txt dosyasını C veya E sürücüsünün içine atmaktadır.
SmsSuite v1.04TR Maxicep.rar

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Guardian v1.01

Açıklama: Ufak boyutlu olmasına rağmen harika işler yapan güzel bir program. Program, telefonunuza başka bir sim kart takıldığı zaman önceden belirlediğiniz bir telefon numarasına, takılı olan hattın numarasını, telefonun IMEI numarasını, hattın operatörünü, takılı olan SIM kartın seri numarasını vs. bilgileri SMS olarak otomatik gönderiyor. Diğer bu tarz programlardan farkı ise otomatik SMS atarken hiç bir şekilde gönderme ikonu (yukarı ok işareti) çıkmıyor ve hiç bir şekilde gönderilen mesajlarda ve raporlarda gözükmüyor.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

SMS-Timer v1.40

Açıklama: İstediğiniz tarih ve saatte mesajınızın gitmesini sağlayabiliyorsunuz. İster tek kişiye, ister toplu olarak gönderebiliyorsunuz. İşinize yarayacağınıza düşünüyorum. Kendi telefonumda her zaman bulunduruyorum.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FlashSMS v1.0

FlashSMS v1.0

Açıklama: İlginç bir programla daha karşınızdayım Bu program karşı tarafa gönderdiğiniz mesajları otomatik olarak açıyor. Üstelik karşı tarafta programın olması gerekmiyor ve karşıdaki telefonun modeli de önemli değil Laughing Örnekte gördüğünüz gibi 2100'a attığım mesaj direk olarak ekranda gözüküyor. s60'larda ise normal mesaj gibi geliyor ama telefon öttüğü gibi mesaj kendi kendine açılıyor
Symbian.Toys.FlashSMS.v1.00.S60.SymbianOS.-ed-BiNPDA.rar

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NaSMS

Bu programı çoğumuz biliyoruz. Mesajlarda TR karakter kullanmak bizler için çok masraflı oluyordu. Bu program ile bu problem ortadan kalkmış bulunuyor

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TDIALER31YEN

ücretsiz sms yollama prosu (pro temel olarak çağrı üzerinden çalışıyor sms nin gitmesi için karşı taraftada aynı pro ve açık olması gerekiyor. her çağrı bir harfe eşittir )

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SMS-Planner

smslerinizi zamanlayarak sitediğiniz zaman
gönderilmesini programlayabilirsiniz

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CoolSMS.v1.0.S60.Full.Turkish. SymbianOS

Bu program ile istediğiniz her türlü telefona otomatik açılan mesaj gönderebiliyorsunuz.

Üstelik karşı tarafta programın yüklü olmasına gerek yok.

Flash SMS diye adlandırdığımız bu özellik telefona gönderilen mesajları

anında otomatik olarak ekranda gösterir.

Piyasada bu işi yapabilen sadece "FlashSMS" adlı program vardı.

Fakat CoolSMS ondan kat kat daha iyi özelliklere sahip.

En çok gerekli olan rehberden kişi ekleme özelliği CoolSMS'de var.

Ve istediğiniz bir bağlantı linkini açıklamalı olarak servis mesajı şeklinde gönderebiliyorsunuz.

Sadece operatörlerden gelebildiğini düşündüğümüz bu mesajlardan artık bizlerde başka telefona gönderebiliriz.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SMSReader

özellikle görme engelliler için yapılmıs bir pro olup sms leri.
türkçe olarak okuyor
SmsReader.v1.82.tr.rar

SMS MACH

Çağrılarınıza cevap veremediğiniz zaman telefonunuz sizin yerinize vevap vermesini sağlayan bir program not sms ile cevap vermektedir...

burdan=>

Sms Tray bilgisayarınızdan bluetooth vasıtası ile kısa mesaj (SMS) gönderip alabilmenizi sağlayan bir programdır. Yazılım gelen kısa mesajlar hakkında bilgi verebiliyor ve siz cep telefonunuza dokunmadan bilgisayarınızdan kısa mesaj gönderebiliyorsunuz. Ayrıca bu program ile telefon defterinize ulaşabilir değişiklikler yapabilirsiniz. Kurulum sonrasında görev çubuğundaki ikon'a sağ tıklayarak programı çalıştırabilirsiniz

Gina

Sms Bloklama,İstemediğiniz Kişilerden Size Sms Gelmesini Engeller

EZ-Sms

*Gelen giden mesaj içeriği değiştirebilme
*Gelen mesajı baskası göndermiş gibi gösterebilme
*Mesajların geliş tarihi ve her türlü bilgiyi değiştirebilme
*Zaman ayarlı Fake sms özelliği(kendinize birinden msj gelmiş gibi gösterme
*Okunmus smsleri okunmamıs yapabilme
*Gelen kutusunu giden kutusuna tasıyabilme
*Şifreli sms gönderebilme

SmsGuard

Mesaj şifrele programı

SmsGuard.rar

Renkli SMS

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SMS-BOX

Ekran ölçüsü 240x320 olan modellər üçün

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SaySMS 2.05

bir baska flaş sms yolaya bilme prosu
gönderilen smsler diğer tarafta direk açılacaktır

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

• Beğen
Tepkiler: umera2, sinan özgür, jejep ve 45 diğerleri

neslein

neslein

Üye
masallah yaa cok emek etmişsin ama emegine degmiş süper olmus saol

soquc

Üye
haKkatten KArdes ilk tesekkurrum sana Emegine Saglik :-*

dj_tutankamon

dj_tutankamon

Üye
Eyvallah kardeş güzel bi paylaşım olmuş

soquc

Üye
(N-SMS) yaaa super bise Oldu beee gerci Pro Az Sakat calisiyo Ama Olsun SOnucta calisiYO :)

ne yaptim paslasmak istiyorum

-arkadasim pcde sorf yaparken teLi gizlice aldim ve icinden nisanlisinin TeleFOn nosunu aldim Ve 10 Dk SOnrasina (((((seni SeviYOrum )))))) diye msj attim . Tabi msj Geldi ve ben Acmiyorum Arkdasim dayanamdi Teli Acti ve ;o0o0o0o bacanak hatun yapmissin Dedi Ve 10 Sn SOnra telefonda nisanlisinin numarasini GOrnce yikildim ....surat ifadesini GOrmeliydiniz..... leiche Emegine Saglik

leiche

leiche

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
(N-SMS) yaaa super bise Oldu beee gerci Pro Az Sakat calisiyo Ama Olsun SOnucta calisiYO :)

ne yaptim paslasmak istiyorum

-arkadasim pcde sorf yaparken teLi gizlice aldim ve icinden nisanlisinin TeleFOn nosunu aldim Ve 10 Dk SOnrasina (((((seni SeviYOrum )))))) diye msj attim . Tabi msj Geldi ve ben Acmiyorum Arkdasim dayanamdi Teli Acti ve ;o0o0o0o bacanak hatun yapmissin Dedi Ve 10 Sn SOnra telefonda nisanlisinin numarasini GOrnce yikildim ....surat ifadesini GOrmeliydiniz..... leiche Emegine Saglik

yüreğine sağlık kardesim. memnun olduysan ne mutlu

iceberg01

iceberg01

Üye
numsms in rar keyi nedir?

> çileke$ <

> çileke$ <

Üye
Sağolasın güzel paylaşım eline sağlık...:oke:

corlulu

corlulu

Üye
Eline sağlık ustam

besiktasli34

besiktasli34

Üye
kardeşim iyi güzelde insanlar paylaştığı dosyalara neden şifre koyar anlamam bir türlü hadi madem şifre koydun şunu yaz be kardeş

NACAR6

Üye
kardeslerımeyiii olmusss

huseyin_tat

huseyin_tat

Üye
N-sms'de Register Istiyor.lütfen şunun Kodunu Verin Ya.madem Paylaşım Yapıyosunuz şifresini Verin çok Güzel Program

leiche

leiche

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
N-sms'de Register Istiyor.lütfen şunun Kodunu Verin Ya.madem Paylaşım Yapıyosunuz şifresini Verin çok Güzel Program

ewet program güzel 7 günlük demo
kuralları okuduysanız full vermek yasak
ancak ufak tefek programlarda sorun olmuyor

huseyin_tat

huseyin_tat

Üye
peki bu tip demo olamayn program yokmu?

leiche

leiche

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ez sms war zaten ayını eğer kota sıkıntın yoksa onu indir derim
bu arada bunların cogu telimde kurulu benim
n-sms te ful olarak kurulu
registerini nerden buldum hatırlamıyoru
ama bulursam sana pm atarım ok?

huseyin_tat

huseyin_tat

Üye
tşk.ama ez-sms n70te açılmıyo. ekrana EZ-SMS yazısı geliyo öylece kalıyor.forumda n70e kim yüklediyse açılmadığını söylüyor

leiche

leiche

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
hımm ben bi bakayım
bulursam sana pm atayım okmi?

Üst Alt