Tüm Oyun İsteklerinizi Bu Konuda Sorun

Sponsorlu Bağlantılar

batuuboysan

batuuboysan

Üye
1010 oyununu istiyorum aciill litfeen

Raso66

Raso66

Üye
android pes 12 nin symbian^3 e çevrilmesi olur mu acaba

Raso66

Raso66

Üye
Sonuçta symbian pes 11 de ıphone dan alınmış

slymnsrk

Üye
şu pes 11 e türkçe spiker yapılsa güzel olur. Real futbola yapmışlardıda

Raso66

Raso66

Üye
Aynen süper olur.

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
Bizim elimizde olan birşey değil arkadaşlar :) ingilizcesi bile yok ki türkçesi olsun

slymnsrk

Üye
haa realde ingilizce spiker varmı ki

azattt

azattt

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Kayahan14
Raso66

Raso66

Üye
Bizim elimizde olan birşey değil arkadaşlar :) ingilizcesi bile yok ki türkçesi olsun
Haklısın spiker dosyası olacak ki onun üstüne edit yapasın.. Bildiğim kadarıyla rf 10 hd de futbolcu isimleri yanlıştı o yapıldı mı yada bi çalışma var mıdır acaba
Son bir sorum olacak psp emülatör le pes 13 n8 de oynanılabilirmi.. Ben başka oyunları denedim pek hoşuma gitmedi

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
pspspp de jetpack joyrider bile çalışmıyordu pes 13 hiç çalışmaz
futbolcu ismiyle ugrasiyodum bi ara sıkıldım çok basit bi şekilde oyun içinden editlenebiliyor o

Raso66

Raso66

Üye
Oyun içinde de zor oluyor.. Üstelik hepsi yanlış..
Teşekkür ederim

Mcr21

Mcr21

Üye
Aa oyununu symbian için yapar mısın?

Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
@YUNUSEMREACAR Biliyorsun Symbian artık öldü. Kimsede uğraşmaz. Ben swfye çevirmeye çalışıyorum şu aralar. Ama nasıl wgz yapıldığını bilmiyorum işte. Swfde kasmalar olabilir. Ama wgz ile en aza iner.

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
wgz ile kasma seviyesi dusmez hatta telefonu cok az daha fazla zorlamis olursun

Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
Benim bildiğim böyle ama sen daha iyi bilirsin :)

• Beğen
Tepkiler: Kayahan14
Eduardo58

Eduardo58

Üye
Vay @Kayahan14 sen halâ Symbian için çalışıyor muydın? :) aa oyunu olabilir baside benziyor. Bu arada portlama her oyunda yapılabilir mi ve oyun portlamak için hangi yazılımsal bilgilere sahip olmak gerekir?

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
Vay @Kayahan14 sen halâ Symbian için çalışıyor muydın? :) aa oyunu olabilir baside benziyor. Bu arada portlama her oyunda yapılabilir mi ve oyun portlamak için hangi yazılımsal bilgilere sahip olmak gerekir?
aa beni asiyor kardesim zor o :) ayrica yaptigimiz oyun portlamak degil o oyunu bastan yapmak gibi bisey oluyor yapmamiz gereken port olsa orasi kolay

kronikoyuncuu

Üye
kardeşim mortal kombat yapabilirsen süper olur :) mortal kombat 9 mesela :) zor biliyorum ancak deneyebilirmisin ?

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
maalesef kardesim imkansiz :)

• Beğen
Tepkiler: kronikoyuncuu

Üst Alt