Tüm dosya uzantılarını indirme exe,rar,zip,sisx,rapid vs(browserlaunchreX)

Sponsorlu Bağlantılar

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Tüm dosya uzantılarını indirme exe,rar,zip,sisx,rapid vs(browserlaunchreX)

Uygulamayı kurduktan sonra hafıza kartınızda Downloads adlı bir klasör oluşturun (E:/Downloads). Menünüzde çıkan uygulama simgesini seçerek uygulamayı başlatın. Telefonunuzun orijinal web tarayıcısı açılacak. Açılışta hata verecek, önemli değil. Uygulamanın simgesini kullanarak çalıştırdığınız tarayıcınızın penceresini kullanarak artık her türlü dosya uzantısını indirebilirsiniz, "Desteklenmeyen dosya türü" uyarısına son! Kendim N95 8GB'ta RAR ve WML dosyalarında denedim.

NOT: İndirme tamamlandıktan sonra "Seçenek > Kaydet" seçeneği ile dosyayı kaydetmeyi unutmayın, çünkü bu uygulama ile indirilen dosyalar otomatik olarak kaydedilmiyor/açılmıyor. Bu durum tüm dosya türleri için geçerli, mesela herhangi bir sis yada jar dosyası indirdiğinizde indirme bittikten sonra yükleme otomatik olarak başlamayacak, "Seçenek > Aç/Kur" seçeneğini seçmeniz gerekecek.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bugra_5211, ahmetsahin, paspartuuuu ve 47 diğerleri

e_korn

e_korn

Üye
Şunu da ekleyim kendim denedim bu programı yükledikten sonra illa download için pronun simgesinden nete girmeniz gerekmiyor telin kendi web tarayıcısı da aynı işlevi yerine getirmeye başlıyor

darkfire_77

darkfire_77

Üye
bu bnin n81 de sertifika hatasi dyor

hasanxdf

Üye
6600 çalışırmı

yasin05

Üye
kardeş bende n95 8gb var sertifika hatası verdi:@

matt01

Üye
kardeşim rapid den de indirebiliyor muyuz?

kurtulus1

kurtulus1

Üye
guzel program icin tesekkurler karahasan...

resulemrah

resulemrah

Üye
saol usta

cemseyo

Üye
arkadasim sertifika hatasi veryor. Yinede verdiyin emege saglik

linüx

Üye
güzel paylaşım bende download accelerator 1.38.98 s60v3 programını kullamıyorum süper bişi tam bi download canavarı

silop_kms

silop_kms

Üye
eline sağlık paylaşım için teşekkürler..

eddyredline

eddyredline

Üye
:oke:
bu bnin n81 de sertifika hatasi dyor
öncelikle system modifkikasyon bölümünden telefonunun sertifika ve tarih sorunu yasatmadan kullanabilmeni saglayan yararla dokumanlar var hack diye kormayın sertifak probleminin tek cözümü odur garanti kapsamına cikmaz systeminde olusacak hatalar sizin sorununuz ama hata yapmassanız problem yok
n95 i olan arkadas seninde aynı sekilde olması gerek tabi n95 te kucuk bi version problemi var update yapmadıysan sorun yok. acil durumda yaptıgınız hatanın geri donusumu mumkundur en kolay yöntem hardformatır ama öncelik softu deneyin *#7370# her neyse sertifikalamak kolay iş önemli olan sizin 5 dki zaman ayırıp forumu gezmeniz :d
iyi forumlar

cellchuck

cellchuck

Üye
teşekkürler emeğine sağlık

capella

Üye
sertifika hatası vermemesini istiyorsan teli hackleyeceksn , forumda mevcut ayarları

forever_love

forever_love

Üye
Ya sertifika hatası veriyo sunu bi düzeltin yaa cok ihtiyacım var boyle bi programa seygılar ...

lickers

Üye
evet ya

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Ya sertifika hatası veriyo sunu bi düzeltin yaa cok ihtiyacım var boyle bi programa seygılar ...
Arkadaş sertifika hatası alıyorsan ya sertifika alacaksın yada telefonunu hack yapacaksın..

--------------- Ekleme ---------------

n78 e yüklenmedi ""uyumsuz""muş..ama yinede teşekkürler

catlakasii

Üye
e71 de de sertifika hatası weriyo ilgilenirseniz sewinirim sertifikayı nerden alacam

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
tsk.

Üst Alt