Tüm Çin Malı Android Telefonların IMEI Numaralarını Değiştirme [%100 Çözüm]

Sponsorlu Bağlantılar

uzman2

Üye
dodgerroger dostum imei değişmemiş yanlış bakmışım hat aktif olmuyor,
komut imei yi değiştiriyor ama hat açılmıyor,

PME 4L

PME 4L

Üye
Mtk 657x serisi için Google a zopo IMEI diye arayın bulursunuz bide kullanırken tel dilini ing yapin

uzman2

Üye
zopo imei ile hiç olmuyor mtk6577 desteği yok

uzman2

Üye
* # * # 3646633 # * # *
mtk6577 telefonda 1 sim değişiyor 2.sim değişmiyor.
nedendir?

matrix84

Üye
merhabaalar arkdaşalar elimde MT6577 android 4.1.1 GT-i9300 clone s3 var ama bir türlü imei değiştiremedim root yapamadım.
* # * # 3646633 # * # * bu kodları giremiyorum yazdıgım zman ekrana bu kodları telefon hiçbir işlem yapmıyor
yardımcı olursanız cok sevınırım
saygılarımla

enteks

Üye
merhabaalar arkdaşalar elimde MT6577 android 4.1.1 GT-i9300 clone s3 var ama bir türlü imei değiştiremedim root yapamadım.
* # * # 3646633 # * # * bu kodları giremiyorum yazdıgım zman ekrana bu kodları telefon hiçbir işlem yapmıyor
saygılarımla

marketten mobile uncle tools indir engineer mod/mtk/cds inform./radio infor/sim1 ve sim 2 olarak imeileri girebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Sinan2170

imnyl

Üye
saygılarımla

Hiçbir kodla imei değiştiremeyenler bunu denesin.
Android 4.0.4 S3 içindir.

*#*#82043036#*#*

yavuz2844

Üye
evet arkadaslar evde bir tane 3 g li eski bir telefon vardı bende onu atmak yerine cin malı gooapple 6575 v6 diye bir android 4.06 telefon sipariş gectim şimdi evdeki 3 gli telefonun ime sini bu cin malı telefona kopyalayabilirmiyim bu programla bu iş olurmu?
saygılar...

- - - Eklendi - - -

Merhaba;

Bundan yaklaşık 1.5 ay önce Çin malı Android telefon almıştım. [MTK6573] Imei numarasının nasıl değiştiğini bulmak için birçok araştırma yaptım fakat anlatılan yollar ya çok karmaşık ya da benim telefonum için çalışmıyordu. En son biraz önce bir Rus sitesinden bir program buldum ve imei değiştirmek sadece 2 dakika sürdü.

Programın Kullanımı:

1. ve 2. sim'i veya hangi simin imei numarasını değiştireceksek o kartı ilgili sim yuvasına takıyoruz ve telefonu açıyoruz.Daha sonra USB kablosuyla telefonu bilgisayara bağlıyoruz. Bağladıktan sonra USB hata ayıklama modunu aktif etmemiz gerekiyor (Ayarlar - Uygulamalar - Geliştirme - USB hata ayıklaması seçili olacak)

Üstteki işlemleri yaptıktan sonra programı açıyoruz ve resimde görünen butona tıklıyoruz:

b1206.hizliresim.com/y/6/7kxjm.png

Telefonun bilgileri aşağıya geliyor. Imei bilgilerinin yanıdaki butona tıklıyoruz:

b1206.hizliresim.com/y/6/7kxkg.png

Gelen ekranda Sim 1 veya Sim 2'ye vereceğimiz yeni imei numarasını yazarak kırmızı kare içerisindeki butona tıklıyoruz ve gelen uyarılara Tamam diyiyoruz.

b1206.hizliresim.com/y/6/7kxq2.png

Telefonun bilgisayarla bağlantısını kesip yeniden başlattığımızda Imei numarası değişmiş oluyor.

Program İndirme Linki:

hotfile.com/dl/158826324/e403ddb/MTKdroidTools.rar.html

Not: İşlemleri uygulayıp yapamayan arkadaşlar, sorun büyük ihtimalle driver kurulmadığı için oluşuyor. Aşağıdaki linkten driver'ı kurup tekrar denediğinizde sorunsuz çalışacaktır.

Driverı aygıt yöneticisinden sürücüyü güncelleştir dedikten sonra klasörü göstererek kurabilirsiniz.

Driver Linki:

hotfile.com/dl/163907743/a1cbb7b/usb_driver_MT65xx_Android_ZTE_v821.rar.html

not: İşlemleri uygulayıp yapamayan arkadaşlar, sorun büyük ihtimalle driver kurulmadığı için oluşuyor. Aşağıdaki linkten driver'ı kurup tekrar denediğinizde sorunsuz çalışacaktır.

benim anlamadığım
bu usb driverini pc yemi kuracam anlamıs deyilim

anık

Üye
arkadaşlar galaxy w gümrük telefonun imei sini nasıl değiştirebilirim

eewwqq

Üye
trident a2000 imei geçersiz diyor ne önerirsiniz

yunus0740

Üye
arkadaşım çok güzel bir paylaşım helal olsun
bunu xp de mi kullanacaz ?

sılıcı

Üye
merhaba programı göremiyorum

pediat

Üye
Mrb arkadaşlar,
Bendede Çin malı NotII ayarında çift hatlı telefon var arkadaşlar. Buna çift imei nasıl atabilirim programı ve yapılma yolunu söylerseniz çok sevinirim herkesden allah razı olsun şimdiden.
USB bağlantısı yaptığımda 3 seçenek çıkıyor
USB BELLEĞİ
ORTAM AYGITI(MTP)
KAMERA DİYE ARKADAŞLAR.

ANDROİD 4.0.4

pediat

Üye
Yardımcı olacak kimse ykmu ya arkadaşlar.

almeya2

Üye
mtk droid diye bir proğram var bilgisayarına kurup usb kablosu yardımıyla imei numaranı rahatlıkla değiştirebilirsin

blue_dream41

Üye
Bunları yaparken siyah yönetici sekmesi cıkıyor sonra bişi yok beklemem mi lazım ?

blacksmemomc

Üye
benim 3510i var onun usb girişi yp ona atamazmıy.ız peki?????

Ferzan

Ferzan

Üye
teşekkürler

Ferzan

Ferzan

Üye
teşekkürler

felixeses

Üye
selam lar ben de hacı dan gelme nokıa 110 var bunu bir türlü yapamıyorum devamlı error veriyor yardımcı olurmusunuz ne yapmam gerekiyor

Üst Alt