tüm bada os kullanıcıları

Sponsorlu Bağlantılar

The Maverick

The Maverick

Üye
arkadaşlar saolun ama ben yeni bir tartışma olsun diye açmdaım sadece suan ki durumu sizlerle tekrar paylaştım çünki hepimiz bada os kullanıcılarıyız ben sadece sinirim bu gördüklerime bozuldugunu söyledim yoksa telefonumu felan kötülemedim bir pc kadar güzel bir telefonumuz var ama sizler yanlış anladınız sadece demek istediğim her yerde her şeyde bu üç işletim sistemin olması bize niye gelmemesi vede türkiyeye neden çok geç geldiğiydi

çünkü ortada iki meşhur sistem var,para onlarda developerlar için ,badaya developer ın emek sarfetmesi samsunga bağlı ne kadar bada 2.0 yi erken verirse bada o kadar hızlı gelişecek çünkü bada 1.0 ve 1.2 gerçekten çogu şeyin önünü tıkıyor,birde şöyle düşünün şimdi bada yükselen yıldız herkesin dilinde yeni olan ilgi çeker herzamn o yüzden belkide çogu developer bada 2.0 yi bekliyor bizler gibi,baya iyimser oldu ama bence böyle yani:)

soserious

Üye
sabredin aynen arkadaşlar bu aradaben bir haber buldum samsung 24 mayısta birşey duyurcakmış ama gizli açıklama falan yok ne oldugu belli değil

haber bu

insallah bada 2.0 beta sürümüdür

Bada Os 2.0beta değil de Galaxy'nin urunleriyle ilgili bir acıklama olucaktır buyuk olasılık.Zaten linkdeki son cümle "So what do you think? New Galaxy Tabs, Galaxy Players or Galaxy S II?". Beta haberini buyuk olasılık direk olarak site den veya Justin Hong kendi duyurabilir su zaman da beta gelıyor diye. ( )

The Maverick

The Maverick

Üye
Bada Os 2.0beta değil de Galaxy'nin urunleriyle ilgili bir acıklama olucaktır buyuk olasılık.Zaten linkdeki son cümle "So what do you think? New Galaxy Tabs, Galaxy Players or Galaxy S II?". Beta haberini buyuk olasılık direk olarak site den veya Justin Hong kendi duyurabilir su zaman da beta gelıyor diye. ( )

dostum o cümle haberi yazn elemanın yorumu, varsayım yapmış ...

----------Eklendi @ 20:34:35 ---------- Yazıldı @ 20:20:07 ----------

arkadaşlar konuyla lakası yok ama ben birşey farkettim wavede (herşeye konu açılmaz o yüzden ayrı açmadım)

şimdi 1080p video bulup waveye atın ve bu video dosya yöntecisinden bulun sonra video yu açmayı deneyin desteklenmeyen hatası veriyor ordan çıkıp galeriye gelip aynı videoya galeride baktıgımızda videodan öngörüntü veriyor yani videonun başındaki kare gözüküyor ve tıkalyınca açmaya çalışıp yine aynın hatayı veriyor ama galeride ilk karesi gözüken bir videoyu wave normalde acar,şimdi asıl soru acaba wave 1080p açıyorda bada mı izin vermiyor şuan teli deşik ettim bu konuda stuneden kayda değer birşey yok ya ben bulamadım yada gerçekten yok ,beni bunlara itende hummingbirdin kapasitesidir:oke:

silver021

silver021

Üye
a-8 in kapasitesi yetmior 1080pye. fazlada umutlanmayin 720p de sabitli kalacaktir bu video oynatma standardimiz. ayrica 720p gibi yuksek kalite videodan alacaginiz goruntu kalitesiyle 1080p den alacaginiz kalite arasinda oyle muthis bir fark gormeniz mumkun degil. cunku ekranimiz zaten 3.3 inch bi buyukluge sahip. tabi bu 720p ile 1080p yuksek cozunurluklu plazma led tvlerde belirgin olur.

ocanbey

Üye
Way arkadaş!!! Daha 3 günlük işletim sistemini bu kadar stabil ne zaman gördünüz? Ayfon gibi 5 yılı geçsin, Google gibi bir destekçisi olan androidin olsun o zaman serzenişlerine ok... ARkadşaım bir tanesi süper birşey söylemiş... Kaç kişi para verip 3 kuruşluk yazılıma alın terinin karşılığını veriyor? Emek hırsızlığı ile yaşayıp sonra "neden öyle, neden böyle" mavalları okumak yakışmıyor bize...

• Beğen
Tepkiler: akdenizx

elvan1993

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim ewet yeni bir işletim sistemi ama nokia symbian 3 ondanda yeni ama ona öreneğin pes 2011 geli bize daha türkiye ye ugramadı bize neden geç geliyor sizce badaya çıkmış bu oyun ama bize çook geç geliyor sadece bu değil herşey öyle

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
a8 kapasite bakımından 1080p oynatıyor bknz beagleboard üstelik bizde sgx540 grafik üniteside var .

The Maverick

The Maverick

Üye
a-8 in kapasitesi yetmior 1080pye. fazlada umutlanmayin 720p de sabitli kalacaktir bu video oynatma standardimiz. ayrica 720p gibi yuksek kalite videodan alacaginiz goruntu kalitesiyle 1080p den alacaginiz kalite arasinda oyle muthis bir fark gormeniz mumkun degil. cunku ekranimiz zaten 3.3 inch bi buyukluge sahip. tabi bu 720p ile 1080p yuksek cozunurluklu plazma led tvlerde belirgin olur.

kapasitesi yetmiyormu silver neye dayanarak bunu şimdi dedin?

feyzammm

feyzammm

Üye
sanki onlarda olan samsung ta olsa bişey değişecek yine yetmeyecek insanlara hep daha fazlasını isteyeceğiz sizin istediğiniz şey zaten telefonun amacının çok dışında olan şeyler telefon kardeşim bu bilgisayar değilki her istediğin olsun doğrusunu söylemek gerekirse ben ilk telefonumu aldığımdan bu zamana kadar saymadım ama 25/30 bin lira harcamışımdır hepside nokia marka adamlar aynı cihazın kasalarını değiştirip sattılar millete en son samsung 8500 aldım gayette memnunum öyle iki sıfır beş sıfır takıntım da yok ne çıkarsa allah bereket versin birçok film formatını destekliyo kamerası güzel müzik güzel ekran güzel şarzı güzel daha biçok sayamadığımız özellik yetmiyomu kardeşler yahu :)

silver021

silver021

Üye
pardon mavrick ya onu yazarken kafam iyiymis destekliormus kardes hatta 1440p yide icine aliormus kapasitesi yeni ogrenmis oldum :d

eaagent

eaagent

Üye
pardon mavrick ya onu yazarken kafam iyiymis destekliormus kardes hatta 1440p yide icine aliormus kapasitesi yeni ogrenmis oldum :d

evet kardeşim samsungun sitesinde bile yazıyor destekledği isteyene kanıt
:

silver021

silver021

Üye
Eee neden boyle gereksiz bir sinirlama getirildiki o zaman ?

elvan1993

Üye
    Konu Sahibi
a<enen ne ger var böle bi sınırlamaya

eaagent

eaagent

Üye
smdlk ;)

06Nurettin

Üye
eeeeeeeee ne oldu bada için hala tivibu yokmu...?

Üst Alt