TTPod v3.71 S60v5 Unsigned [English] With Run Patch Repack

Sponsorlu Bağlantılar

bybilal

bybilal

Üye
bu program harika yaa teşekkürler

kerim5534

kerim5534

Üye
Tesekkur

beyazcurt

beyazcurt

Üye
s.a. üstadım ellerine sağlık verdiğin emek için teşşekür ederim sağlıklı bir şekilde sorunsuz çalışıyor n97 de bilginize.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
iyi günlerde kulllanın.

masar01

Üye
ellerine sağlık ustat ama sertifikalamayı nasıl yapabilirim

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sitemizde opda diye araştırın size yardımcı olacaktır.

AlpReis

AlpReis

Üye
Çok teşekkürler

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
tesekkürler ellerine saglık ben bir kac tane kullandım genel sistem hatası diyordu bunda olmaz umarım bilginiz varmı acaba kurduktan sonra proyu acerken cıkıyordu

oyuncudragon

oyuncudragon

Üye
Teşekkürler :oke:

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim.

Adiljan

Adiljan

Üye
sağolasın.

zidan650

Üye
olmadi ama

Fear_Boy181

Üye
Sertifika hatasııııııııııııı

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ilk sayfada sertifikalayın demişim..

saltunel

Üye
inanılacak gibi değil..
bu program kendi içindeki player den çok daha iyi ses veriyor inanılacak gibi değil gerçekten de..
şarkılar daha detaylı ve temiz kristal ses özelliği daha belirgin..

teşekkür ederim

karanmurdar

karanmurdar

Üye
inanılacak gibi değil..
bu program kendi içindeki player den çok daha iyi ses veriyor inanılacak gibi değil gerçekten de..
şarkılar daha detaylı ve temiz kristal ses özelliği daha belirgin..

teşekkür ederim

Yorumun için teşekkürler
İndirip yükleyince kendi yorumumu yapıcam

--------------- Ekleme ---------------

bende sertifika hatası aldım ilk olarak, sanırım hata alanların genel sorunu. Başa çıkmanız için uyguladıklarımı belirteyim

İlk olarak 2,8mb lık dosyayı indirdim (uzantısı sisx olduğu için)
Sertifika imzalayıp kurmaya geçtim, kurarken yüklemenin ortalarında sertifika hatası veriyor (signed olmasına rağmen)

Sonrasında, sis uzantılı dosyayı indirdim, imzalayıp kurulumu tamamladım. (imzaladıktan sonra sisx oluyor otomatik)
Uygulama kullanıma hazırdır..

Çok güzel bi uygulama, kaliteli ve yüksek ses özelliği uygulamayı mükemmel yapmış (=

Nadir bey, ellerine sağlık

(nokia5800 ile denedim)
(telefondan yazıyorum, yazı uzun olduğu için hatam varsa kusura bakmayın, daha sonra eksik kalan kısımları düzeltirim)

gunesinoglu

gunesinoglu

Üye
Yorumun için teşekkürler
İndirip yükleyince kendi yorumumu yapıcam

--------------- Ekleme ---------------

bende sertifika hatası aldım ilk olarak, sanırım hata alanların genel sorunu. Başa çıkmanız için uyguladıklarımı belirteyim

İlk olarak 2,8mb lık dosyayı indirdim (uzantısı sisx olduğu için)
Sertifika imzalayıp kurmaya geçtim, kurarken yüklemenin ortalarında sertifika hatası veriyor (signed olmasına rağmen)

Sonrasında, sis uzantılı dosyayı indirdim, imzalayıp kurulumu tamamladım. (imzaladıktan sonra sisx oluyor otomatik)
Uygulama kullanıma hazırdır..

Çok güzel bi uygulama, kaliteli ve yüksek ses özelliği uygulamayı mükemmel yapmış (=

Nadir bey, ellerine sağlık

(nokia5800 ile denedim)
(telefondan yazıyorum, yazı uzun olduğu için hatam varsa kusura bakmayın, daha sonra eksik kalan kısımları düzeltirim)

aynı sorun bendede oluştu yani 2.8 mb lık dosyayı sertifikalayıp kurmak istememe rağmen sertifika hatası verdi.. bende 2nci dosyayı sertifikalayıp kurdum fakat o da benim istediğim gibi değilmiş. daha önce n95 8gb de kullandığım v3.31 daha müthişti ses kalitesi ekolayzırı vs vs.. ama bunda yani v3,71 de ekolayzır bulamadım ses kalitesi de vasatın üstünde değil i8910 hd nin kendi müzik playeri daha kaliteli çalıyor diyebilirim..belki ekstra ayarları varda ben bulamadımsa ona bir yorumum olmaz ancak ekolayzır bu versiyonda yok standart bir müzik player gibi duruyor..

abdulkaradeniz

abdulkaradeniz

Üye
tesekkurler..

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
Dahili bileşen hatası alıyorum, normal mi?

mobileman

mobileman

Üye
arkadaşlar 5530 kullanıyorum ve iki dosyayı da indirip sertifikaladım ancak hep hata veriyor (güncelleştirme hatası gibi) ne yapmalıyım bilen var mı?

Üst Alt