TTPod v3.70 Türkçe +9 Harika Skin +20 Renkli Efekt Entegreli FİNAL!!!

Sponsorlu Bağlantılar

4MaGuS

4MaGuS

Üye
çok güzelde deme bu kardeş

polatbaba63

Üye
kardeşim ellerine sağlık ama eski bütün kalıntıları kaldırmama rağmen bir türlü güncelleştirme hatasından kurtulamadım bir yardım etsenizz

jeki01

jeki01

Üye
selam.
guzel paylasim.

bebeto~x

Üye
ellerine sağlık...

cerkez1994

cerkez1994

Üye
Teşekkürler Mahmut

mabdussamed

mabdussamed

Üye
teşekkürler

hakjan01

hakjan01

Üye
CAPSLAR GÜZEL ÖNCEKİ SÜRÜMÜNÜ KULLANIYORUM O GÜZELDİ BU DA GÜZELDİR EMİNİM :oke:

ercn7

Üye
nasıl imzalıcaz yardım edin bari

ucar_14

Üye
emeğin için çok tşk ben n73 e kurdum çalışıyor sorun yok herkese tavsiye ederim güzel bir oynatıcı

cankan_6518

cankan_6518

Üye
eski sürümü kaldır

yelken_41

Üye
nasıl iniyor

berkayholat

berkayholat

Üye
çok teşekkürler

karakayasoft

Üye
Yanlış yaptığın yer basit telefonunu hacklemelisin yada programı sertifikanla sertifikalamalısın.

Bende böyle bir hata alıyorum. Nokia C5 var elimde fakat bir türlü yükleyemedim. Bu bahsettiğiniz lisanslama işlemini nasıl yaparız. Kolay bir şekilde anlatan bir yer varmı?

--------------- Ekleme ---------------

Biraz önce yazmıştım fakat asıl sourunu belirtmemişim. Güvenilmeyen bir sağlayıcıdan alınan bir korumalı bir uygulama yüklenemez diyor.

adasahilleri

adasahilleri

Üye
teşekkürler güzel olmuş

abirkan

abirkan

Üye
Güzel bir paylaşım, emeğinize sağlık..

murat3702

murat3702

Üye
Yanlış yaptığın yer basit telefonunu hacklemelisin yada programı sertifikanla sertifikalamalısın.
Sertifikalasanda aynı mesajı veriyor. Yanlış yönlendirmeyin lütfen insanları.

şeküre

Üye
yha bunun sertifikalısı yokmu bende sertifika hatası diyo

araknafobiatr

Üye
Bende 6288 vardı...Onun müzik playerinde son attığım şarkı en sona gidiyordu...İki klasötüm vardı...Biti yerli diğeri yabancı...
Yerli 1-60 arası yabancı 61-135 yarsı...Yerli klasörüne bir dosya atınca bu dosya music playerde yerlinin sonuna gidiyordu yani 61 şarkı oluyordu...Yabancıya attığımda en sona yani yabancının sonuna 136 ya gidiyordu....

Bu 5800 music playerlerinde hep isme göre sıralı...Bu neden böyle?Bir müzük player yokmu tarihe göre sıralayacak?
Yerli yabancı gibi yapmasada en son eklediğğim şarkılar en sona gitsin...Bunu yapan bir program var mı....Ne olur yardımcı olun...Şimdi 5800 da 500 şarkı vr yeni şarkı atınca nerde bulamıyorum :(

resulemre89

resulemre89

Üye
reşekkürlerr

Üst Alt