TTPod v3.70 Türkçe +9 Harika Skin +20 Renkli Efekt Entegreli FİNAL!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim.

adamslast

Üye
Teşekkürler, mükemmel olmuş.

huss35

Üye
arkadaşım program için teşekkürler ancak ben sertifikalandırma yaptığım halde yükleyemiyorum şöyle bir hata veriyor "istenilen uygulama erişimine izin verilmedi" nerde yanlış yapıyorum acaba?..

afakethrum

Üye
Telefon hackli anak izin vermediği için kurulum dosyasını bilgisayarda imzalayarak denedim. Yine izin verilmiyor hatası aldım. Bence sitem etmeden önce insanların bildirdiği hatayla ilgilenmen daha iyi olur ;)
-------------------
Telefonu manuel hackleme yöntemiyle hacklemiştim. Normalde işe yarıyor ancak bu programda sorun çıkınca onu iptal edip HelloOX 2.03 ile tekrar hackledim. Programı ayrıca imzalamadan kuruum gerçekleşti. Sıkıntı çekenler bu yöntemi denesin.

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar kusura bakmayın sizin yükleyememeniz normal olabilir şu lanet olası versiyon sorunu her yeni versiyon yanında daha çok güvenlikle geliyor bu şu demek benim telefon versiyonu eski birsürü içeriğinde güvendiği bir sürü sertifika var onlar bunu karşılıyor fakat yeniler aynı sertifikalara güvenmiyor yani bu programaı hatasız yüklemeniz için program içindeki exe-dll gibi dosyalara dijital imza atmamız gerekir dijital imza ise tamamen program şirketlerinin atacağı imzadır yani imza derken bildiğimiz imza gibi değil kodlarla oluşan şirketin güvenlik onaylı kodlardan bahsediyorum peki gelelim bizim gibi amatörlere biz imza atamayız benim yaptığım sis dosyası imzasız ise onu imzalı olan sis dosyası kalıbıyla değiştirmek fakat bu her zaman işe yaramaz dediğim gibi içindeki dosyalar çok önemlidir. Onlar imzalı ise her şey tamam demektir. Umarım bu sertifika olayını iyice anlamışsınızdır.

arkadaşım program için teşekkürler ancak ben sertifikalandırma yaptığım halde yükleyemiyorum şöyle bir hata veriyor "istenilen uygulama erişimine izin verilmedi" nerde yanlış yapıyorum acaba?..

Senin sorununu gayet iyi anlıyorum fakat senin tel. programı yükleme esnasında güvenmediği bir kaç dosyaya izin vermiyor sebebi o dosyalardaki imza yetersiz ve güvenlik nedeniyle engelliyor ama senin telefon başkalarının telefon bir olmuyor gerçekten zor bir durum bende bazı programlarda aynı hatayı alıyorum ama dediğim gibi tek sorun imza ve telefonun o imzaya güvenmesi o kadar.

huss35

Üye
ilgi ve alakan için teşekkürler, ben kuramadım ancak çok güzel bir program gerçekten arkadaşlar eski versiyonunu kullanmıştım kesinlikle tavsiye ederim...

hamza271970

hamza271970

Üye
bu programın son versiyonundan uyku modu tel i kapat özeliğini bulamadım gece ayarlar yatarım da tel i de yatırırım.emeğinize sağlık arkadaşlar:off:

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
atakan25

atakan25

Üye
teşekkürler

banucann

Üye
double thanks

hamza271970

hamza271970

Üye
Çok basit 0'a bas uyku modu açılsın :)

kardeş aha o uyku bölümün de tel kapat yok prog kapat var[3.63 ]te var kulanıyom.senin tavsiyen çok basit ama benimki super basit.saygılar:nono:

karakule100

karakule100

Üye
saolasın kardeşşş

ClaweRa

ClaweRa

Üye
açarken system error verior.

reoksit

reoksit

Üye
teşekkürler deneyelim

efsane717171

Üye
e50 kullanıorum yükledim ama açılmıo ekran gidio tekrar aynı menüye dönüo önceki sürümleri ve patchini kaldırdım AÇILMIO

teomaniaa

teomaniaa

Üye
Saolasın dostum güzel paylaşım yapmışın

formardin

Üye
Ya arkadaşlar ttpod la şarkı sözünü aratbiliyoruz.. Ve bulup gösteriyor. Buraya kadar sorun yok .ancak ttpod bulamayıp ta LJG BOX UN bulduğu şarkı sözleri ttpod şarkı sözleri klasörune atmama rağmen göster miyo. Çözümü bilen var mi...

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
sağolasın

hereklitoz

hereklitoz

Üye
şu imza işinden anlasam en beğendi,im program bu ama pek anlamıyorum malesef ellerinize sağlık kardeş

Üst Alt