TTPod Extreme v.3.80 S60v3 - Türkçe (3D Görseller ve Yeni Temalar)

Sponsorlu Bağlantılar

BANLI

BANLI

Üye
güzel program eline sağlık

mcanbal4

mcanbal4

Üye
Sertifika verdi yine

efsane717171

Üye
ben programı kuruyorum açıyor da ama program 2-3 hafta sonra birden kayboluyor ???

karcepoyt

karcepoyt

Üye
eyvallah kardeş inşallah yüklenir

goblet

goblet

Üye
Çok uğraştım yükleyebilmek için. Zar zor yükleyebildim fakat sistem hatası veriyor.

speed92

speed92

Üye
sağol

kartal3

Üye
teşekkürler

karcepoyt

karcepoyt

Üye
sistem hatası gene

ayaz_3461

Üye
arkadaşım sertifika hatası diyor bir zahmet bakar mısın dosya ile ilgili yüklen miyor (n73) telefon...

uribaju

uribaju

Üye
    Konu Sahibi
güncel :oke:

Cengiz_17

Cengiz_17

Üye
3d özelliği dikkatimi çekti eline sağlık

• Beğen
Tepkiler: selahattin92

kasva05

Üye
güzel paylaşım eline sağlık

krew120

krew120

Üye
Güncelleştirme Hatası alıyorum :( Daha önceden kurmuştum TTPod'un başka veriyosunu. Kaldırdığımı hatırlıyorum. Şuan Telefonda yüklü değil. Lütfen yardım edermisiniz... Şimdiden teşekkürler :))

musabk

Üye
teşekkürler dostum ins çalıştırır tlf. yakınlarda nokia e6 aldım. kendi müzik oynatıcısını hiç begenmedim. ins bunu çalıştırır

ladrex84

ladrex84

Üye
şimdi indirip kurucam peşinden ne olduğunu yazarım. Önceki sürümleri çalışmıştı....

----------Eklendi @ 23:17:16 ---------- Yazıldı @ 23:10:07 ----------

bu program bu tarih ve n73 modelinde eski sürümü varken güncelleştirme hatası verdi

----------Eklendi @ 23:26:43 ---------- Yazıldı @ 23:17:16 ----------

eski sürümü kaldırdıktan sonra x plore ile hangi hafızaya yüklediyseniz ben hafıza kartına yükledim. Orada kalan dosya parçalarınıda silin... Sonra bu sürümü yükleyin. Ilk başta banada hata vermişti. Ama şimdi çalışıyor.. Program için teşekkürler

uribaju

uribaju

Üye
    Konu Sahibi
Güncelleştirme Hatası alıyorum :( Daha önceden kurmuştum TTPod'un başka veriyosunu. Kaldırdığımı hatırlıyorum. Şuan Telefonda yüklü değil. Lütfen yardım edermisiniz... Şimdiden teşekkürler :))
x-plore yadımıyla programın tüm kalıntılarını silmeniz gerekebilir :oke:

suleyman134

suleyman134

Üye
Programı nerden yüklemiş sen dosya yön den ttp klasör ünü sil tekrar denet

tanjantx

tanjantx

Üye
pek kıymetli kardeşim uzun bir mp3 ü kapatıp programdan çıkınca kaldığın yerden devam etme özelliği var mı ?
varsa hemen indirip kurayım dini sohet vaaz dinlerken iyi olur

uribaju

uribaju

Üye
    Konu Sahibi
pek kıymetli kardeşim uzun bir mp3 ü kapatıp programdan çıkınca kaldığın yerden devam etme özelliği var mı ?
varsa hemen indirip kurayım dini sohet vaaz dinlerken iyi olur
evet çok kolay ayarlardan "şarkı konumunu hatırla" seçeneğini aktif etmeniz yeterli :oke:

tanjantx

tanjantx

Üye
hocam program çok güzel beklentilerimden fazlasını buldum ancak program kapsamlı olduğundan parçanın kaldığı yerden devam etmesi için hatırla seçeneğini bulamadım menülerden biraz daha ayrıntılı anlatabilirmisiniz?

evet çok kolay ayarlardan "şarkı konumunu hatırla" seçeneğini aktif etmeniz yeterli :oke:

Üst Alt