TTpod extreme 5.01--90 Skins Unsigned

Sponsorlu Bağlantılar

AHMED...

AHMED...

Üye
Saol abi zahmet verdik sana

• Beğen
Tepkiler: Nextman

sevecen07

Üye
kardeş n8 de calışmadı, eski sürüm vardı kaldırdım, yükledim, acılıs ekranı geliyor, dokundugunda kapanıyor,

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
kardeş n8 de calışmadı, eski sürüm vardı kaldırdım, yükledim, acılıs ekranı geliyor, dokundugunda kapanıyor,

Bak onun için 1.sayfada ilk mesajda yazdım arkadaşım alternatif sürümde var.Skinler çok beğenildiği için konu aktif.

Knight43

Knight43

Üye
c6-01 belle refresh çlışmadı 30mb olan

Forza_BıyıK

Forza_BıyıK

Üye
Kardes Öncelikle Emeğine Sağlık. Fakat 603'de Sertifika Hatası Aldım Yükleyemedim..
Diğer Sürümü Yükleyerek Sorundan Kurtulabilir Miyim yada Skinlerle Bu Sürüm Gibi Olur Mu ?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kardes Öncelikle Emeğine Sağlık. Fakat 603'de Sertifika Hatası Aldım Yükleyemedim..
Diğer Sürümü Yükleyerek Sorundan Kurtulabilir Miyim yada Skinlerle Bu Sürüm Gibi Olur Mu ?

Öncelikle hangi uygulamayı yüklerseniz yükleyin kullandığınız telefon yazılımı orjinal ise yani hackli değilse sertifika hatası almanız normal.Ama tabikide signed sürümlerden birini forumdan indirip kurup burdan paylaştığım skin dosyalarını kullanbilirsiniz.

Forza_BıyıK

Forza_BıyıK

Üye

Öncelikle hangi uygulamayı yüklerseniz yükleyin kullandığınız telefon yazılımı orjinal ise yani hackli değilse sertifika hatası almanız normal.Ama tabikide signed sürümlerden birini forumdan indirip kurup burdan paylaştığım skin dosyalarını kullanbilirsiniz.

Malesef Orjinal... Eyvallah Kardesim Teşekkür Ederim...

• Beğen
Forza_BıyıK

Forza_BıyıK

Üye
Ya Abicim Forumda Signed TTPod Sürümü Bulamadım.. Programı Çok istiyorum ama Bi Türlü Kurupta Kullanmak Nasip Olmadı :/

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ya Abicim Forumda Signed TTPod Sürümü Bulamadım.. Programı Çok istiyorum ama Bi Türlü Kurupta Kullanmak Nasip Olmadı :/

Bu sürümü denermisin .Olmadı telefonu hackle kurtul sertifika işinden.;)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Oda Olmuyor Be Abicim.. Sonunda Bu Usigned Uygulamalar Yüzünden Hacklicem o Olacak :) :)

Bencede arkadaşım uğraşmazsın, çünkü ben zamanında signed bile olsa sınırlamardan dolayı baktım olmuyor hackledim gitti :D

anılbaran

anılbaran

Üye
:tşk:

• Beğen

MaxipmaN

Üye
bi deneyemedim şunu indiriyorum şimdi

• Beğen
amficci