Ttpod 3.70 Türkçe by Blackface | TTPOD Alpha4 v3

Sponsorlu Bağlantılar

blackface

blackface

Üye
    Konu Sahibi
Ttpod 3.70 Türkçe by Blackface | TTPOD Alpha4 v3
TTPOD 3.70 Unsigned Türkçe[Kendi Çevirim]

Anıl Abinin Bu linkteki Konusunun;
>>Türkçeleştirilmiş
>>Ekrangörüntülerindeki Blackglass skini ve Yeni Splash[kendi tasarımım] eklenmiş halidir.

UYARI:Tamamen Türkçe'dir.Fakat Lyrics Menüsünde Seçeneklere tıkladıgınızda programdan atmaktadır. [Çözmeye çalışıyorum]
>İlk çevirim kelime hataları olabilir Kusura bakmayın.

Yüklenişi;
Aşağıdaki eklnetiyi indirip kurun...
Patch 4 to run TTPO ...:::aNL:::.. Maxicep.com dosyasını kurun
Not: Registe.r isterse : 16 tane Sıfır "0" (0000000000000000)

Patch 4 run u yüklerken "istenen uygulamaya izin verilmiyor" benzeri hata alanlar veya yükleyemeyenler için UNPACK hali C'ye ve E'ye atın.Belirlenen klasörlere Sys/bin ve Resource/plugin klasörlerine atılması gerekiyo.Bunları yaptıktan sonra TTpod u yükleyin ben bu şekilde kullanabildim
Bu unpack haline ulaşmak için eklentideki unpack hali dosyasına tıklayıp indirebilirsiniz.Burdan indirebilirsiniz
sys/bin klasörünü göremeyenler Rom pacher la open4all ı calıstırsınlar yada bunun la ilgili diğer programları kullansınlar....

Eğer TTPOD 3.70 Kurulu ise varolanı silip TTPOD 3.70 Türkçeyi Kurmanız gerekiyor.Yoksa Güncelleştirme hatası alabilirsiniz.

Eğer Sertifika Hatası Alıyorsanız.
S60 3rd Sistem Modifikasyon Uygulamaları

Biraz Karışık olabilir kusura bakmayın.Anıl Abiye orj. pro için teşekkürler Patch 4 run TTPOD vb. anlatımlar ona aittir ben sadece Türkçeleştirdim...[ki kolay bişi değil :P:] Beğendiyseniz Teşekkür Et butonuna Basmanız yeterli:spr

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: m231, CRaZyBuM, manyaq28 ve 70 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

celilcemre

celilcemre

Üye
çok sağol ama virüs programı varsa çalışmıyor

Solmaz67

Üye
teşekkür ederim arkadaşım ellerin dert görmesin

ibrahim539

ibrahim539

Üye
Teşekkürler...

blackface

blackface

Üye
    Konu Sahibi
Yorum yapan herkese teşekkürler :spr

tusubasa

Üye
Turkish patch var onu kurun sorun olmaz teşekurler

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Eline sağlık teşekkürler

futbol123

futbol123

Üye
saol

By Kavak

By Kavak

Üye
teşekkürler ama dosya bozuk diyor!

efsane717171

Üye
bişey sorcam ben ilk önce ttpod 3.3 kullanıyordum bi sorun yoktu ama bi süre sonra şarkı tarattırırken program birden kapanıyor neden kaynaklanıo bu sorun 3.7 sürümü için de geçerli. sildim tekrar yükledim gene aynı sorun oldu acil yardım

orukm

orukm

Üye
saol

alper_119

Üye
iyide yüklemiyor sağlayıcıyla görüşün diyor:s

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
sertifikalaman gerekiyor..

habbuj

habbuj

Üye
biraz karışık ama teşekkürler

CS BETA

CS BETA

Üye
çok çok saol

serserim1905

serserim1905

Üye
ufak tefek hatalar dışında begendim hani yazmışın ya şarkı sözü bölümünde secenklere tıklandıgında atıyo diye ayrıca servislerde de atıyo habern olsun umarım en kısa zamanda bu sorunları halledersin eline saglık :oke:

ssmuho

Üye
ben yükledim ama şarkıları eklerken 280. şarkıdan sonra programdan atıyor.fakat ttpod kullanmayı çok istüyorum.diğer sürümlerde de aynı sorun oldu :(

zaleot

Üye
bu ne ya :C

Üst Alt