Ttpod 3.3.0 türkçe Final+34 skin+15 visual

Sponsorlu Bağlantılar

PeSimiSt_61x

PeSimiSt_61x

Üye
    Konu Sahibi
Ttpod 3.3.0 türkçe Final+34 skin+15 visual
Piyasadaki en iyi müzik çalarlardan biri yeni versiyonunda hatalar giderilmiş ve animasyonlar eklenmiş.içerisinde 20 adet skin ve 15 adet animasyon bulunmaktadır.Ayrıca kodeklere mid yerine wav çalma tarafımdan eklenmiştir.Birkaçının ekran görüntüsünü ekledim.
Programın şarkı arama hızı arttırılmış
Düşük bit oranlı şarkıları çalması düzenlenmiş
Kullandığı ram düzenlenmiş
Aac çalma sorunu düzeltilmiş ve dahası
Rarda düzenlenmiş extra14 adet skin bulunmaktadır

Türkçeleştirme: dj_turan
Düzenleme : by_ZT

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: rapci28415, ibrahim 92, TatCeL ve 55 diğerleri

emre_kalay

emre_kalay

Üye
sagol turan ama bi deyişiklik görülmüyo demi yani versiyonu yeni ama aynı :D
turan şu bizim 6630ları bi hopalör konusunda bi tartıssak çünkü n99i hoparlörü taktırcam da ses aynımı olur diyecektim:)

semih01sem

semih01sem

Üye
sanırım ogg'lerde equalizer çalışmıyor mp3 olmadığı sürece no equo

NOK6630

NOK6630

Üye
çok sağ ol teşekkürler...

41lee_jr

Üye
gerçekten çok güzel program ellerinize sağlık

eragon

Üye
emeğine saygılar

silop_kms

silop_kms

Üye
inşallah ekolayzer çalışır...

MiKB@L

Üye
Kardeş bu sürümde .m4a ları açıyo mu?

semih01sem

semih01sem

Üye
biz mp3'ün boyutu büyük diye ogg'ye çeviriyoruz. Şahsi görüşüm olarak en iyi müzik çalar, equalizer ayarı yapmıyo. O zaman neden 'kodek' menüsüne iki adet ogg türü koymuşlar ki? Diğeri ne işe yarıyor?

emre_kalay

emre_kalay

Üye
süpersin

By_Casparov

By_Casparov

Üye
skinler yok gibi?????? :(

arven_005

arven_005

Üye
eline sağlık

semih01sem

semih01sem

Üye
Yok abi ben bu sürümü sevmedim 3.2.1 daha iyi. Bence onu indirin. Hem yazı stili italik değil. Yazılar adam gibi o sürümde. Dj turan arkadaşımız 5 skin bırakmış diğerlerini silmiş. Ayrıca müzik donup duruyo. Hiç tavsiye etmem bu sürümü boş yere indirmeyin bence. Eğer çok indirmek istiyorsanız 3.2.1 deki skinleri E:/TTpod/skin/V3'deki dosyaları başka biryere kopyalayın. Bunu kurduktan sonra tekrar aynı yere atın. Eski skinler bu sürümde de görünmüş olur.

memet111

memet111

Üye
3.2 yide denedim 6630 da parça listelerindeki dosyaları bazen görüyo bazende dosya yok diyor çalmıyor bir anlam veremedim bu arada dj_turan adını hiç unutmayacam programın heryerine adını kazımışsın mübarek.

osmcn_07

Üye
benim 6630da sorun yapıyo ilginç

Mr.Trojan

Mr.Trojan

Üye
Eywallah kardeşim bu programı ilk defa duyuyorum bi deniyecem bakalım...

by_demiryurek

by_demiryurek

Üye
emeğine sağlık

acayipsair

acayipsair

Üye
teşkür

celilcemre

celilcemre

Üye
super mp3 programı teşekkürler

PeSimiSt_61x

PeSimiSt_61x

Üye
    Konu Sahibi
Yok abi ben bu sürümü sevmedim 3.2.1 daha iyi. Bence onu indirin. Hem yazı stili italik değil. Yazılar adam gibi o sürümde. Dj turan arkadaşımız 5 skin bırakmış diğerlerini silmiş. Ayrıca müzik donup duruyo. Hiç tavsiye etmem bu sürümü boş yere indirmeyin bence. Eğer çok indirmek istiyorsanız 3.2.1 deki skinleri E:/TTpod/skin/V3'deki dosyaları başka biryere kopyalayın. Bunu kurduktan sonra tekrar aynı yere atın. Eski skinler bu sürümde de görünmüş olur.

programı tekrar düzenleyip en kısa zamanda eklerim

Üst Alt