trıdent w-t3 alsam internete baglanabilirmiyim?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
orhiorhiorhi

orhiorhiorhi

Üye
    Konu Sahibi
trıdent w-t3 alsam internete baglanabilirmiyim?
babamda anycool f999 var aldıktan 4 ay sonra ımei ile ilgili bir sorun çıktı trıdent w-t3 te bunu yaşarmıyım ve internete girebilirmiyim? java oyunları destekler mi? yardımcı olursanız sevinirim

ynsxxx

Üye
Merhaba Kardeş Şuan wt-3 kullanıyorum wi-fi özelliği oldukça iyi accelerometer özelliğide bulunuyor. Hiç bir sorun olmadan sayfalarda dolaşabilirsin.

delimete

delimete

Üye
bende alacağım ama kararsız kaldım sen foruma aldım demişsin biraz bahsetsenen

orhiorhiorhi

orhiorhiorhi

Üye
    Konu Sahibi
ben almadın henüz

temasan53

temasan53

Üye
Birkaç değişik model kullandıktan sonra Trident w-t3 aldım, iyiki almışım..Gayet sorunsuz tabi Bilgisayar kullanma becerisi gerekli....wifi ile İnternet gayet güzel ve sorunsuz arkadaşlar...Dokunmatik ekran hassas, Java tam ekran oyunlardan çalışmayana rastlamadım henüz....MPG4 ve 3GP sinema filmlerini yatay ekran izliyoruz ve çok keyf verici....Tavsiye ederim....

yasinoer

Üye
hiç proğram yüklenmiyor

kayzeri3896

kayzeri3896

Üye
Çin malı telefonların çoğunda wifi kullanılamıyor imei sorunu yüzünden yakalanmazsan kullanabilirsin.

misafiir

Üye
neden millet yalancı trident wt3 beeş para etmez

furkantel

Üye
ben trident wt3 kullanıyorum ve çok güzel hiç sorun çıkmadı bal gibi telefon tv var radyo var mp4 var mp3 var 2.0mp kamera var opera var ebudy var msn var java var wifi var google var facebook vare-kitap var melodi oluşturucu var oyun var e-posta var ses kaydı var 2 tane kend,i oyunu var 3 tanede ana ekranda bulunan oyunu var bu özellikler kaçmazz

ezellll

ezellll

Üye
ya cok ozur dılerım ama bende de trıdent var ben 3 ay oldu alalı fakat hala telefonun ayarlarını yapamadım bu yuzdende ne msn nede facebook nede opera yanı kısacası ınternete gıremıyorum nasıl yapılacagını bana detaylı bır sekılde atarsanız belkı bende memnun kalabılırım sımdıden tesekkurler

emay_

Üye
MPG4 ve 3GP sinema filmlerini nerden indiriyorsunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt