Trıdent t1000 ile sorun yaşayanlar,arayanlar vb. şeylerde bana danışabalirsiniz(özel mesajda olur)

Sponsorlu Bağlantılar

1997sebo

Üye
trident telefonlarda flash player yok olsa bile bazı şeyleri açmıo o sorunu bende yaşıyorum bende hiç hata vermemişti

Kardeşim bende trident t1000 war yeni aldım fakat tuş kilidi koyamıyorum nasıl koya bilirim yardımcı olurmusun.

1997sebo

Üye
Kardeşim Bende Trident T1000 aldım fakat tuş kilidi koyamıyorum yardımcı olrmusun.

ReisUqurcan

ReisUqurcan

Üye
ben yeni trident t1000 aldım ancak telefona oyun bulamıyorum.bulsamda hepsi ya yarım ekra oluyor yada çeyrek yani bu telefona oyun sitesi veya oyun arıyorum.
...Şimdiden Teşekkürler....

korayalpaslan

Üye
TRIDENT T1000 İLE SORUN YAŞAYANLAR,ARAYANLAR VB. ŞEYLERDE BANA DANIŞABALİRSİNİZ (ÖZEL MESAJDA OLUR):naughty:
arkadaşım ben şimdi trident t1000 kullanıyorum usb bağlayınca direk şarj oluyor diyor eskisi gibi comport yığın bellek gibi seçenekler çıkmıyor yardımcı olabilir misin?

kafiye58

Üye
caps nasıl alınıyor? yani ekran görüntüsünü almak istiyorum ama alamıyorum yardım edin lütfen..casp almak istiyorum ekran görüntüsü almak istiyorum bi yardım lütfen

quake90

quake90

Üye
Arkadaşlar, Trident E8 Telefon aldım yeni. Birisi ile görüşmeye başlayınca kulağıma götürdüğümde veya götürmediğimde hiç fark etmiyor görüşme başladığı an ekran kararıyor yani ışıkları gidiyor... sorum şu: sürekli açık kalmasını istiyorum bu şekilde kapanınca tuş kilidinden açmam gerekiyor sonra telefonun dokunmatik tuş kilidi var o devreye giriyo... ona basıp, örnek veriyorum operatörün numarasını çevirmek güç oluyor... Sizlerden isteğim görüşme esnasında ekran ışığı hiç kapanmasın (tuşu kitlemesin yani...) İlginiz için şimdiden teşekkürler arkadaşlar Eksik olmayın. ^_^

Üst Alt