Trident Cep Telefonlarının MMS-GPRS Ayarları.MAXICEP farklıyla ilk defa.

Sponsorlu Bağlantılar

grsnbrkn

Üye
wap ayarlarını yapamıyorum
veri hesabında vodafonewap diye bir yer görünmüyor.
ne yapmam lazım
bilgi verebilir misiniz?

yunusemre105

Üye
bnde trident w-t3 var veri hesabı nerde bulamadım lütfen yardımmmm :(

cemkuvas

Üye
çin blackberry 9700i+ ok teşekkürler

necla su

Üye
:bilmmselam wap ayarlarını yapıpda kullanan varmı?... ben yaptım ama kullanamıyorum..........

unfortunate

unfortunate

Üye
selam arkadalar ben yeni bi trident w-t3 kullanıcısıyım telefonu daha yeni çözmekteyim.konu üzerine bende wap ayarlarımı yaptım kablosuz olarak nete bağlandığımda bu ayarlar ile nete girer mi yoksa gprs üzerinden bağlanıp bnm kontrümü yer mi..birde müzik ve video atmak istiyorum my music klasörüne atıyorum ama görünmüyor dosya yöneticisinden bulup çalıyorum müziğimi.video henüz daha atamadım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim açtığın konuyla ilgili olarak gerçekten büyük ilgi ve alakanı göstermişsin..tşkkrrlerr.....

theyureklicocuk

Üye
şimdi yaptım işe yaradı paylasım için cok tesekkur ettm kardes

--------------- Ekleme ---------------

kardes o bende de oluyor sole bişey dikkatimi cekti mesela pcnde muzik die bi klasor var onu direk my musice kopyalarsan gormuyor ama my music de kendin klasor acıp muzikleri de o klasore atarsan goruyor videolara da gelince format dan dolayı okumuyordur format factory die bi program var onu kur ordan formatı ayarlayıp oyle at

unfortunate

unfortunate

Üye
tşkrler krdeş hallettmmm

Ndevonne

Üye
Ya tmam 1. olan şeyi yaptım
ama Boş profil nasıl açıcamm
Servisler derken ayarlar herhalde

Ya bende servisler yazan bi yer yok
verihseabıda trident vt3

pascal1

pascal1

Üye
desteklenmeyen script cözümü bilen varsa paylaşabilirmi lütfen.

enesozhan1

Üye
ya abi yaptım olmuyoo..turkcellime girmiyo yaa.:off::off::off::off:

nazire051

Üye
teşkkürr edrimm

tk11

Üye
Şimdi ben bu verdiqiniz ayarLarı yaparken wlan kısmı fazLa kaLabaLık oLmasın die hepsini siLdim ve wLan'ı siLdikten sonra teL reset atarmıs qıbı oLdu ve bır daha acıLmadı ypabıLecek bıseyım var mı ?
Acma/Kapama tusuna basıyorum ısık yanıyor ancak tekrar kapanıyor ?
Cok aciLL yardımızı qerekLi arkdasLar biLqisi oLan varsa sımdıden tesekkur ederim..

sacredenemy

Üye
bunu başka bi siteye uplarmısınız

polat-kaan

Üye
Kitaban olayımmm
:)))))

azda21

Üye
YA BENİM BİR SORUNUN VAR TRİDENT E71 KULLANIYORUM WEP SAYFASINA GİRDİGİMDE YETERSİN HAFIZA DİOR LÜTFEN ÇÖZÜM BULN BANA BİLEN BİRSNİ VARSA [email protected] gönderisen senvinirim yada mesaj atarsanız sevinirim şimdiden teşekürler

meLqm

Üye
yaa beceremedim mi bilmiorum ama oLmuo :s
yani haLa internete qiremiorum

kimbilirkimim

kimbilirkimim

Üye
kardes benm telefonum Trident w-t3 ve wap ayarlarını bulamadım detayLI yardım edin şimdiden tşkLer :) mms ı acmam gerekiyor ..

cinemaker

Üye
Bende çin malı iphone vardı. Bir üç aydır mms gönderemiyordum. Bakmadığım site kalmamıştı. Burdaki ayarları yapınca sonuç %100 başarılı. Çok teşekkürler anlatım için technoman34. Harikasın.

aapaydin22

Üye
iş bankası cep anahtar programını yüklerken
JAWA AP DOĞRULANAMIYOR mesajı alıyorum yardımcı olursanız

nokia x6 telefon modelim

CilekTr

Üye
Ya bende çakma iphone 4 var ama internete giremiyom olmuyo bana yardm edebilir msnz