Trident Cep Telefonlarının MMS-GPRS Ayarları.MAXICEP farklıyla ilk defa.

Sponsorlu Bağlantılar

mnalilarry

Üye
w-t11 için vodafone ayarları nasıl yapılıyor yardımcı olur musunuz

bedirhan1000

Üye
bu telefonlar ezik

technoman34

technoman34

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar. işlerimin yoğunluğundan dolayı ilgilenemiyorum. Artık Nokia' da görevli olarak çalıştığım için. Verdiğim ayarları birebir yapan herkes nete bağlanabilir. Kolay gelsin.

calamityhowler

Üye
benm telde wt3 yalnız ne wifi den nete telefonun kendi internetinden nete bağlanıom yardımcı olanlara şimdiden tşkkler

selam0

Üye
çook teşekkürler

prige84

Üye
valla çok saolun işe yaradı

metin_yildiz125

Üye
slm arkadaşlar ben yeni üye oldum acil bilginize ihtyacım var

bende trident w-t9 var telefonuma güvenlik kilidi koymak istiyorum ama yapamadım hata bulamadım yardımcı olurmusunuz.
tşk ederim

vita

vita

Üye
ben trident t1000 aldım operatörüm vodafone ayarların hapsini defalarca tekrarlayarak yaptım ama olmadı wifi den evdeki kablosuz modeme bağlanıyorum bağlantı gerçekleşiyo ama internete giremiyorum opera mini açılmıyor anasayfasına giriyorum ama sonrası gelmiyo yani ne wifi den nede gprs wap tan internete giremedim sizler nasıl yaptınız yaa

bahriyelif491

Üye
slm bende wt3 var bir türlü mms de resim yollayamıyorum boyutlandırma hatası veriyor yardımcı olursanız sevinirim

obenimdanam

Üye
herşey tamam da. Vodafone da bağlanınca oradaki numarayı arıyor ve kontor gidiyor hatta bağlanmıyor bile...

Usta Şirin

Usta Şirin

Üye
Telefonum trident deil ama paylaşım güzel olmus saol kardeşlik.. :oke:

hasannbeyy

Üye
hocam bende iş bankası uygulaması yüklerken java hatası alıyorum ne yapabilirim

HİMMET ORHAN

Üye
puretechnology

puretechnology

Üye
kardesim allah senden razı olsun :D

sayimyücel

Üye
arkadaşlar benim hattım vodafone ayarları yaptım adrese git diyorum +905427545000 aramaya başlıyor
bi yardım lütfen

judokasefa

Üye
17266 die bir numara arnıyor bu ayrdan sonra o numara ile gorustuktn sonramı gırılıyo nete

judokasefa

Üye
bu ayarlar yapıldıktan sonra 17266 die bir numara aranıyor işlemin tamamı bu aramadan sonramı gercekleşiyor nete girebilmek için aramanın yapılması mı lasım

nazarlik

Üye
olmadı :(

--------------- Ekleme ---------------

olmadı :( verdiğiniz numarayı arıyor

judokasefa

Üye
nasıl olacak ya denemediğim şey kalmadı yardımcı olurssanız sevınırm :)

41birol

Üye
MB330T Trıdent telefonum avea' ya geçtikten sonra tüm ayarları yapmama rağmen (desteklenmeyen script içeriği) arızası veriyor.MMS te sorun yok.internet yok.Yardım lütfen.