Trident Cep Telefonları için PC Suite. Yine ILK KEZ BURADA MAXI CEP FARKIYLA

Sponsorlu Bağlantılar

kabasakaltr

Üye
pc suite ilk kez burda denılıyor hanı nerde

gancero

Üye
s.a
arkadaslar trident mb 330 için pc suite linki atabilirmisinz acaba bulamadım okadar aradım.. :S

g1gfe4ds2

Üye
saol

gürkann06

gürkann06

Üye
teşekkürler aslan cim bomlu

mesnevii

Üye
derdime derman oldu valla saolasin

ismailkocak

Üye
slm trident w-t3 için pc suite programı gönderirseniz memnun olurum

DraGoN_OnuR

Üye
Teşekkürler İnşallah İşe Yarar Bir Programdir.

erkin_unlu

Üye
sağollll

dj_kaos07

Üye
abi bu program nasıl kullanılıyo?

handsomeguy

Üye
valla paylaşımı yapan arkadaşa teşekkür ederim ancak kurulum için oku bölümünde türkçe karakter kullansaymış iyi olurmuş. 10 dakika yazıyı çözmeye çalıştım.
ikincisi telefonumun ya usb bellek ya da kamera olarak bilgisayara bağlanıyor. yani modem olarak bağlan seçeneği yok. program bu nedenle telefonu görmüyor.
muhtemelen program daha deneme aşamasında. gerçekten bu programı kullanan varsa görüşlerini bilmek isterim.

siberintikam

Üye
advanced programı yok mu

taykar12341

Üye
arkadaşlar ben hi bir şey anlamadım valla herkes teşekkür ediyor kurulum açıklamasında ?NCEL?KLE PC SUITE I KURUYORUZ diyor öyle bir dosya yokki nasıl kuracağız anlamadım :(

karabatak303

Üye
süperr:hmmm

zeo_1905

zeo_1905

Üye
koablo ile degilde blutooth ile olsa olur mu ki

kaplan89

Üye
teşekkür ederim çok işime yaradı

zeo_1905

zeo_1905

Üye
karders bu progamı birde resimli anlatım yapsan cok guzel olacak yoksa bunlar işe yaramıyor

ardametedogan

Üye
arkadaşım bi yardımcı ol pc suıtı kurdum fakat teli görmüo nasıl yapabılırım beceremedım bı turlu

tyronica70

Üye
teşekkürler

GKNSahinnn

Üye
Trident T67 Kablo İLe PC den İnternete Bağlanmak İstiyorum Arkadaşlar Yardımcı Olurmusunuz , Programı İndirdim ( PC Suit ) İnternete nasıl bağlanabilirim ??? İyi Bayramlar , ACİL CEVAP Bekliyorumm ???

timurdenici

Üye
Trident a7 usb ile pcyebaglayamıyorum pc suit görmüyor yardımcı olurmsuunuz

Üst Alt