Trafikte Lütfen Bunu Yapmayin Sinyal Kullanın!

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Trafikte Lütfen Bunu Yapmayin Sinyal Kullanın!
Yerler Zaten Islak.Takip Mesafemi Güvenli Seviyede Tutmaya Çalışıyorum.Üstüne Tam Sollamaya Çıkarken Sürücü Sola Döneceğini Kesinleştirdi ve Son Anda Patates Olmaktan Yırttım.Lütfen Sinyal Kullanın Böyle Durumlarda.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut, rear2011 ve PALA.

PALA.

PALA.

Üye
Sağ şeritten gitmek lazım...Adam eski tırcı galiba :hmmm

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: PALA.
rear2011

rear2011

Üye
Eğer sizin araç küçük ise tır, kamyon, kamyenet gibi büyük araçların dört cephesinde de mesafe üç sokaklık olmalı trafikte tedbirli seyir isterseniz, evvel Allah'ın izni ile Cenab-ı Allah'tan Kazasız yolculuklar dileriz.

• Beğen
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Sola döneceği halde son ana kadar sağ şeridi kullanıyor. En başta sol şeride girmesi gerekirdi. Yol küçük desen değil, araba çok uzun anca dönüş mesafesi alabilir desen o da değil.

Bu cahillikler insan hayatına mal oluyor malesef. Ülkemin insanları o direksiyon kolduğuna bir oturdumu, kimisi uçak kullandıklarını sanıp beyinleri havalandırıyor malesef. Şahsen çok üzülüyorum durumlara.

Geçen hafta da biz alışveriş merkezine gece gidiyorduk. Adamanın biri eski model arabasıyla dörtyol kavşağında sürekli yanıp sönen sarı ışıktı durmuş, cahilim yeşili bekliyordu. onu geçmeden sellektör yaptık. inşallah farkeder de, arkadan biri gelip ona çarpmaz diye. sonra ne oldu bilemem.

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Eğer sizin araç küçük ise tır, kamyon, kamyenet gibi büyük araçların dört cephesinde de mesafe üç sokaklık olmalı trafikte tedbirli seyir isterseniz, evvel Allah'ın izni ile Cenab-ı Allah'tan Kazasız yolculuklar dileriz.
İşte Trafik Kurallarına Göre Gideceksek Zaten Bu Tarz Araçların Hız Limitleri Düşüktür ve Videodaki Gibi Yapın Onların SAğa Yanaşmasını Bekleyip Ondan Sonrada Sollamaya Geçmeliyiz Ama Videodaki Arkadaş Sağolsun Kafa Nereye O Oraya Modunda Gittiği İçin Az Daha Patates Oluyodum.
Sola döneceği halde son ana kadar sağ şeridi kullanıyor. En başta sol şeride girmesi gerekirdi. Yol küçük desen değil, araba çok uzun anca dönüş mesafesi alabilir desen o da değil.

Bu cahillikler insan hayatına mal oluyor malesef. Ülkemin insanları o direksiyon kolduğuna bir oturdumu, kimisi uçak kullandıklarını sanıp beyinleri havalandırıyor malesef. Şahsen çok üzülüyorum durumlara.

Geçen hafta da biz alışveriş merkezine gece gidiyorduk. Adamanın biri eski model arabasıyla dörtyol kavşağında sürekli yanıp sönen sarı ışıktı durmuş, cahilim yeşili bekliyordu. onu geçmeden sellektör yaptık. inşallah farkeder de, arkadan biri gelip ona çarpmaz diye. sonra ne oldu bilemem.
Ben Tedbirli Davrandım Ne Yapacakları Belli Olmadığı İçin Süprizlerle Dolular Maalesef.Yerde Islaktı Bayaği Bir Geriden Sabirli Sabirli Takip Ettim Ama En Sonunda Tam Sollamaya Çıkacakken Bunu Yapması çok Tehlikeli.Beni Görmeyen Motor Gibi Taşıtları Hiç Görmez Sonucuda Ölüm Olur Maalesef.
Sarı Işıkta Durmazlar Zannetmiyorum Bence İşi Var Diye Durmuştur yada ARacı Stop Etmiştir Vs :) O Tarz Durumlarda Yol Ortasında Dörtlü Vs Yakmadan Duruyorsa vede Sizde Kamera Kaydı Varsa Arkadan Çarparsanız %50 Şuçlu Bulunur.Çünkü Olası Trafik Kazası Gibi Durumlarda Önceden Önlem Alınıp Arkadan Gelenlerinde Uyarılması Gerekiyor.Yani Olan Bir Kaza Yerinde Önlem Almayıp 2.Bir Kazaya Davetiye Çıkarırsanız İhalenin Yarısı Size Patlar :)

• Beğen
Tepkiler: PALA.
murat3702

murat3702

Üye
Bu neki. Isimiz geregi sabah aksam yoldayiz. Nelerini goruyoruz. Egitim sart.

SM-C9000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Bu neki. Isimiz geregi sabah aksam yoldayiz. Nelerini goruyoruz. Egitim sart.

SM-C9000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İşte Görmememiz Gereken Şeyler Aslında Ama Adamlar Daha Yol Ver Tabelası Nedir Bilmiyorlar Bu Sürücülerden Ne Beklenebilir Oda Var

Üst Alt