TP-LINK TD-W9970 Arayüz Şifre ve Kullanıcı Adı nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
TP-LINK TD-W9970 Arayüz Şifre ve Kullanıcı Adı nedir?
TP-LINK TD-W9970 modem kullanıcılarının en çok merak ettiği sorulardan birisi arka kapı yani arayüz şifreleri. TP-LINK TD-W9970 kullanıcı adı ve arayüz şifresi nedir?

TP link modem serisi olan tdw9970 modeli olan modemin arayüzü ve modem kurulumunu resimli bir şekilde anlatacağım.

Bu ayarları yapıktan sonra internet bağlantınız gelecektir, Fakat ayarları yapmadan önce modemde adsl ışığının sabit bir şekilde yandığına emin olun. Kablo bağlantıları ile ilgili de sorun yoksa bir internet sayfası açarak işe koyulalım..

1. Bir internet sayfası açıp adres satırı denilen satırı silip 192.168.1.1 yazıp Enter a tıklıyoruz.
  2. TP-Link TD-W9970 modem giriş şifresi admin veya turktelekom kullanıcı adı admin
  3. Açılan ekrandan sol kısımdan Ağ >> Wan Ayarları kısmındaki tablodan dsl internet yasan kısmı düzenle butonuna tıklayın.
  4. Dğer bu bağlantı ekli değilse ekle butonuna tıklayın.

ppp kullanıcı adı ve şifresi bu kısımda dikkat etmeniz gereken yerdir. bu bilgiler sizde yoksa 444 0 375 ttnet çağrı merkezini arayarak öğrenebilirsiniz.

Ayarları yaptıktan sonra Kaydet butonuna tıklamanız yeterli olacaktır, adsl bilgileriniz doğruysa internet erişimi alacaksınız.

• Beğen
Tepkiler: superior16

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Tşkler

Misafir - 252308

şifreleri kabul etmiyor
bende gıremıyorum sıfre yanlıs dıyor

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Kullanıcı adı admin ve şifre kısmına ttnet veya admin yazılarak deneyiniz.

superior16

superior16

Üye
Resimli anlatım nerede ben neden göremiyorum bu arada anlatılan şeyi anladım ve kurulumu yeniledim teşekkürler

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye

Üst Alt