TotalReccal_v4.02 ve TRemoveRecTone_belle yaması mükemmel uyum...

Sponsorlu Bağlantılar

oscartiger

oscartiger

Üye
teşekkürler hemen deniyorum.

gutihaz1

gutihaz1

Üye
bende n8 var sorun yok

oscartiger

oscartiger

Üye
kardeşim hallettim. sorunsuz kullanıyorum. ne kadar teşekkür etsem azdır. tekrar sağol.

gutihaz1

gutihaz1

Üye
ne demek kardesim vazifemiz bende epey ugrasmistim zaten fazla nokia kullanan kalmadi artik

kfahaa

kfahaa

Üye
Teşekürler :)

keremkerem74

Üye
hc500 ve gutihaz 1 ustalarım.dosyalarınızı tekrar yükleyebilir misiniz?linkler gidik.alamıyorum dosyalarınızı.

hc500

hc500

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim konu çok eski o dosyaları sanırım sildim

gutihaz1

gutihaz1

Üye
Dosya telefonda yuklu mobil upload etmeye calisirim olmazsa pcden denerim Denesene su linkleri olmasi lazim

Son düzenleme:

keremkerem74

Üye
gutihaz1 ustam teşekkürler.verdiğin linklerden ikincisi ile dosyayı aldım.deneyeceğim.teşekkürler.
hc500 ustam, silmemiş olmanız durumu hasıl ise dosyalarınızın yedeklerini bulabilirseniz,paylaşabilirseniz minnetdar olurum.

gutihaz1

gutihaz1

Üye
Baska dosya aramana gerek yok cunku ben hala kendi n8 telefonumda kullaniyorum 6 ay oldu sorun cikartmadi

hc500

hc500

Üye
    Konu Sahibi
gutihaz1 ustam teşekkürler.verdiğin linklerden ikincisi ile dosyayı aldım.deneyeceğim.teşekkürler.
hc500 ustam, silmemiş olmanız durumu hasıl ise dosyalarınızın yedeklerini bulabilirseniz,paylaşabilirseniz minnetdar olurum.
Şanslısın kardeş dosyanın tarihine baksana buradan silinmemiş hala burada da ekstra alarak patches dosyası var içinde değişik yamalar var

keremkerem74

Üye

her iki ustama ilgi ve bilgilerinden ötürü çok teşekkür ederim.varolunuz.hc500 ustam.totalrecall bipsiz canavar gibi çalışıyor.büyüksün.
qutihaz1 ustam sizin dosyaları denemedim,totall bipsiz çalışınca ihtiyaç da kalmadı,ancak dosyalar elimde ve güvende.

sağolunuz.
varolunuz.

gutihaz1

gutihaz1

Üye
Dosyalari iyi sakla format filan olursa lazim olur benim paylastigim dosya sitedeki olan butun uygulamalar ile uyumlu diger kayit programlarinda sorunsuz calisiyor

• Beğen
Tepkiler: oscartiger
infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
pathces klasörünü nereye atacağız peki tel hafızasınamı yoksa hafıza kartınamı?

hc500

hc500

Üye
    Konu Sahibi
Pathces klasörünün icine
O yıllarda belco nun yaptığı romu kullanıyordum ve kendisi roma gömüyordu pathces klasörünü yani ayrıca klasör yapmıyorduk. Neydi o zamanlar ...

Üst Alt