TotalReccal_v4.02 ve TRemoveRecTone_belle yaması mükemmel uyum...

Sponsorlu Bağlantılar

hc500

hc500

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler.Arkaplanda açık kalması dışında süper bi proğram. Bip sesi hariden yok eline sağlık...
programdan çıkış yaparken sol taraftan değilde sağ taraftaki menüden çıkış diye yaparsanız tamamen kapanır , soltaraf geri plana alır. Birde sağ taraftan kaydı başlat derseniz ortam kaydı yapar. durdur deyince kaydeder

- - - Eklendi - - -

c6 01 anna da kullanan varmı ?
anna için ayrı yaması var onu kullanmalısınız

- - - Eklendi - - -

Biri kendimin olmak üzere 2 ayrı N8'e Boldbeast 3.30 Advanced (orjinalinde Türkçe dil desteği bu sürüm ile eklendi) sürümünü 19.99$ PayPal ödeme seçeneği ile satın aldım.(K.kartı ile ödeme seçeneği de var sitede)Mükemmel ötesi kayıt yapıyor.Orjinal sürüme verdiğiniz 19.99$ yapılan iş için gerçekten hiç de önemli değil.Bip'siz,temiz,net ve senin tabirinle GÜM'süz kayıt :)için gerekli.Tavsiye ederim.

- - - Eklendi - - -

Kim demiş?? 19.99$ lisans ücretini ödersen, telefonun cacık olana dek senin için GÜM'süz :):):) kayıt yapar.

Ben bu proyu 2 yıldır bellede 0 sorunsuz kullanıyorum üstelik ücretsizde ortam kaydından görüşme kaydına süper bence diğerlerinide denedim (DUDU,Call recorder,best vs vs ) ama bunu gibi verimlisini görmedim herkes kendine ne uyarsa onu kullanır

elllf

Üye
sertifika hatası. e7-00 .rom patc ve hckli. ?

AHMED...

AHMED...

Üye
arkada planda gizli olarak nasıl çalışırcam bunu ayarlarda sistem uygulaması diye bi seçenek var evet desem de hayır desem de arka planda gözüküyor :)

hc500

hc500

Üye
    Konu Sahibi
arkada planda gizli olarak nasıl çalışırcam bunu ayarlarda sistem uygulaması diye bi seçenek var evet desem de hayır desem de arka planda gözüküyor :)

gizli çalıştırmak için oraları ayarlamana gerek yok sadece program açıkken sol taraftaki geri okundan çık. Tamamen kapatmak içinde sağ taraftaki menüden çıkış diye çık kayıtları görmek için kayıtlara bak, ayrıca hafıza kartına kopyalamak için sağ menüden hepsini işaretle ve galeriye kopyala de.

kral66

Üye
öncelikle eline diline sağlık kardeşim. Programı indirdim ama sertifika hatası verdi. Binpda programı ile sertifika attım. Yükleme yapacakken "güvenilmeyen bir sağlayıcıdan alınan korumalı uygulama yüklenemez." şimdi ne yapmam gerekiyor kardeşim. Acil yardımcı olursanız çok makbule geçer. Şimdiden teşekkürler. Kolay gelsin

- - - Eklendi - - -

öncelikle eline diline sağlık kardeşim. Programı indirdim ama sertifika hatası verdi. Binpda programı ile sertifika attım. Yükleme yapacakken "güvenilmeyen bir sağlayıcıdan alınan korumalı uygulama yüklenemez." şimdi ne yapmam gerekiyor kardeşim. Acil yardımcı olursanız çok makbule geçer. Şimdiden teşekkürler. Kolay gelsin

- - - Eklendi - - -

oguzalp44

oguzalp44

Üye
mükemmel program eline sağlık teşekkür n8 de sorunsuz

hc500

hc500

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Hackli olması gerekli.

EgebeYY

Üye
bu patcher dosyası nerde rom kurulu c7 hackli telde

AHMED...

AHMED...

Üye
c hafızasında patches klasöru var x plore ile oraya at yamayı. sonra rom patcher den aktif et

• Beğen
Tepkiler: oscartiger

xxcondaxx

Üye
ya ben her seyi yaptım ama kayıtları bulamadım galeriye kopyalıyorum ama yok işte tel n 500 sorun ne çözemedim

Moruk

Moruk

Üye
eline sağlık kardeşim çalıştı ve sonunda 603'üme bip sesi olmadan bi kayıt programı yükleyebildim ;) teşekkürler...

Moruk

Moruk

Üye
gizli çalıştırmak için oraları ayarlamana gerek yok sadece program açıkken sol taraftaki geri okundan çık. Tamamen kapatmak içinde sağ taraftaki menüden çıkış diye çık kayıtları görmek için kayıtlara bak, ayrıca hafıza kartına kopyalamak için sağ menüden hepsini işaretle ve galeriye kopyala de.

sağ menüden hepsini seçip galeriye kopyala yapmayınca hafıza kartında hiç bir kayıt görülemiyor, bu işlemi yapınca tüm kayıtlar F:sound/digital klasöründe görülüyor, sorun yaşayan arkadaşlarda sağ menüden tümünü seçip galeriye kopyala işlemini yapmayı unutmasınlar ;) (Not: kayıt yerini F galeri vs seçince eskilerden kalma alışkanlık olarak otomatik oraya kayıt edecek diye bekliyor insan ama burda sanırım belle olduğu için bu işlemi yapmak gerekiyor)

• Beğen
Tepkiler: Muhammet DEDE
Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
n97'de denedim dostum işe yaramadı. 1-2 haftadır bip sesi olmadan arama kayıtlarımı arayabileceğim bir program arıyorum lakin bulamadım. Ultimate voice recorder kullandım bip sesi yoktu lakin kayıtlar da ses sorunu vardı ses takılıyor gibi oluyor misal 1-2 saniye ileriden oynamaya baslıyor sardırıyormuşsun gibi oluyordu ettiği kayıtlarda.henüz bulamadım bip'siz adam gibi kayıt eden bir program. 19.99$ da vermek istemiyorum bir kayıt programına öğrenciyim :) . Yinede emeğine sağlık dostum :))
Bu arada şunuda belirteyim rompatcher'de yamayı aktif edemiyorum. sağ yönde mavi ok işareti oluyor programı açtığımda add to auto diyorum sarı çerçeveli oluyor o ok işareti yanlız çift tıklayınca ( x ) işareti çıkıyor. aktif edemedim kısacası yamayı belkide ondandır neden bilmiyorum

zahod

zahod

Üye
Signed olsa tadından yenmez de :D Hackli değil telefon napak signed bekleyelim bizde

behzat

behzat

Üye
teşekürler deniyecem

oscartiger

oscartiger

Üye
link kırık sanırım üstadım.

gutihaz1

gutihaz1

Üye

bip sesini kesen yama bu belki hala kullanan vardır nokia telefon

oscartiger

oscartiger

Üye
teşekürler gutihaz1 lakin bu yamayı telefona nasıl yükleyebilirim. yardımcı olursanız sevinirim.

gutihaz1

gutihaz1

Üye
oncelikle telefon hackli olmali degilse bile forumda kolaylikla bulursun telefonu hackleyince rompatcher uygulamasi telefona kurulacaktir bu uygulama sayesinde yamalari aktif hale getirirsin siteden herhangibir cagri kayit dosyasini yukle daha sonra yukaridaki yamayi xplore tarzi zip dosyasi acan bir uygulama ile telefona yukle daha sonra rompatcher uygulamasinda bu yamayi zaten goreceksin seceneklerden aktif hale getir olay bitmistir siteden uc farkli kayit uygulamasi yukledim yama hepsiyle uyumlu calisti devamli arkadan gelen bip sesini tamamen kesti lazim olan butun dosyalar sitede var

oscartiger

oscartiger

Üye
oncelikle telefon hackli olmali degilse bile forumda kolaylikla bulursun telefonu hackleyince rompatcher uygulamasi telefona kurulacaktir bu uygulama sayesinde yamalari aktif hale getirirsin siteden herhangibir cagri kayit dosyasini yukle daha sonra yukaridaki yamayi xplore tarzi zip dosyasi acan bir uygulama ile telefona yukle daha sonra rompatcher uygulamasinda bu yamayi zaten goreceksin seceneklerden aktif hale getir olay bitmistir siteden uc farkli kayit uygulamasi yukledim yama hepsiyle uyumlu calisti devamli arkadan gelen bip sesini tamamen kesti lazim olan butun dosyalar sitede var
anladım çok çok teşekkür ederim. tel hackliydi. 808 kullanıyorum. ses kayıt için önerebileceğin ilaçlı bir program var mı acaba? beni ve karşı tarafı net bir şekilde kayıt edecek bir de görüşme başlamadan önce kayıt edilsin mi diye soracak bir program arıyorum. e63 kullanıyordum onda öyle bi program vardı adını hatırlayamadığım. senin kullandığın ve memnun kaldıgın kayıt programı varsa önerebilir misin acaba?

Üst Alt