Total Recall v2.10 S60v2(ses kaydetme Programı)

Sponsorlu Bağlantılar

sonerkarabay

Üye
olmadı yhaaaaaaa

kerem5555

Üye
teşekkürler

bizimsaglik

Üye
:nono:arkadaşlar bu proğramın settings ayalarını nasıl yapıcaz yani neler deişik olacak settings ayalarında bide kullanımını tarif edermisiniz cevap bekliyorum

sahin56

Üye
tşkl abi gerçekten porugramlar çok güzl tşkl

wesop

Üye
abi samsung için olanı nerde ?

ahdibahadi

Üye
teşekkürler de neye

cotanak74

Üye
güzel olmuş

kabasakalist

kabasakalist

Üye
ellerine sağlık bakalım işe yarayacak mı

maniax48

Üye
bizimsaglik arkadaş, kullanımı tarif etmek derken hangi bölümünden bahsettiğini bilmediğim için, yüzeysel bişeyler söyemeye çalışayım naçizane.
settings bölümünde auto record bölümünde 'all' seçeneğini seçersen tüm aramaları kaydeder. gelen ve giden.
diğer ayarlar zaten orda yazdığı gibi, dileiğinmi seç. fakat en önemlisi programa girdiin zaman, çıkış yaparken direkt telefonun 'no' tuşuna basma. yani programdan çıkarken sağ çıkış tuşu ile 'exit' yap. exit yaptığında 'Totalrecall has been hidden' yazar. direkt telefonun kırmızı 'no' tuşuna basarak çıkarsan programı da kapatıryorsun, dolayısıyla kayıt yapmıyor.

MEMOLİ

Üye
:oke:ellerine sağlık

kayacan32

Üye
eywallah ya sonunda buldum bi adam akıllı bu site war walla pc olmama ramen 20 dk aldı bulmak mütiş site emeğe sağlıkk...başarılarrrr

ramazan bay

Üye
ya arkadaşlar biri bana yardım etsin total recall ı indirdim ama telde açmıo işlem başarısız dio ne yapmam lazım

--------------- Ekleme ---------------

ya arkadaşlar biri bana yardım etsin programı indiriom ama telde açmıo ya dosya bozuk yada işlem başarısız dio ne yapmam lazım

piyanisttanju

piyanisttanju

Üye
Sgl gzl bir sey

sazcılık

Üye
ben sevdim bu siteyi her yerde aradım çok dandik şeyler yapıyorler ben bu programı kullanıyordum bi ara çalışmadı sonra aynısını aramıştım bulumamıştım şimdi buldum iyi yapmışlar sagolsun

gunesı

Üye
sagolunuz

cagdas84

Üye
nasıl kuracağım bunu telefonuma yardımcı olursanız memnun olurum

cagdas84

Üye
:((

--------------- Ekleme ---------------

lütfen yardımcı olun bana unu nasıl kuracağım telefonuma :(

cascas001