Toshiba Satellite C855-155 İçini Açtım

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
Işık yok aynen ama kullandın mı bilmiyorum yazımı çok güzel.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Benim pc Toshiba Satellite zaten :D L655-181 1 sene sadece Türkiyede satıldı bir dahada satılmadı :D

Invoke

Invoke

Üye
Benimki de çok az satılmıştı, L505-110 herhalde hatırlamıyorum. :D Durun bir de şimdiki klavyenin resmini atayım. :ehe

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Senin ki gene iyiymiş benim ki baya bitişik ve bilmediğim sümü*ümsü pislikler var üzerinde şuan çekmedimde klavye şu:

Invoke

Invoke

Üye
Attığım klavye Monster'ın klavyesi. Benim toshun klavyesi de aynı senin toshunkindenhatta touchpad de aynı. :D

Dediğin gibi çok pislik birikiyor, ter üzerinde kalıyor. Alırken adam şöyle demişti bana "klavyenin üzeri özel bir şey ile kaplı su falan dökülürse az bir süre üzerinde kalır, hemen içeri kaçmaz. o ara da silersin". Tabi o zaman düşünemedim terlerin üzerinde birikip katılaşacağını. :D Temizlemek gerek ama tosh da yazmayı çok seviyorum ben. :D

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Yenisini almayı düşündüm bir zamanlarda 6 yıllık laptop değmez bence :D klavyeyi takip çıkarması çocuk oyuncağı.

0MG90

0MG90

Üye
Benimki de çok az satılmıştı, L505-110 herhalde hatırlamıyorum. :D Durun bir de şimdiki klavyenin resmini atayım. :ehe
Vaay bu klavye güzel bizimlesin :D

• Beğen
Tepkiler: Invoke ve -Börteçine-
ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Invoke
CeRRaNo JoZAeF

CeRRaNo JoZAeF

Üye
Helal

Invoke

Invoke

Üye
Vaay bu klavye güzel bizimlesin :D

:D.

Tırtıklı la pürüzsüz olması gerek. tırtıklar parmağımı aşındırıyo zamanla

aralık sorun değil. ışık çoğunda yok zaten tek kötü yanı benim için yön tuşları çok küçük

Dota oynadım diyorum daha oynadığım diğer oyunları da sayayım mı? Touchpadi bayağı kullandım ben. Parmak nasıl aşınır la touchpad ile ama onda da ter birikiyor, çok silerdim. :D

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
:D.

Dota oynadım diyorum daha oynadığım diğer oyunları da sayayım mı? Touchpadi bayağı kullandım ben. Parmak nasıl aşınır la touchpad ile ama onda da ter birikiyor, çok silerdim. :D
olum seninki tırtıklı değil ki

• Beğen
Tepkiler: Invoke
Invoke

Invoke

Üye
olum seninki tırtıklı değil ki

Aynısı değil mi? :D

Benimki bayağıdır bozuk zaten son içini açtığımda bozmuştum touchpadi. :asgfasfrateshadgfrdas:
***He la, aynısı değilmiş. @teknolojibaronu ile aynı benimki. :D

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine- ve B.A.R.O.N

MaxipmaN

Üye
Geçen gün samsung np350v5cyi verdim servise fanı çalışmıyordu bazen, temizleyin macunu yenileyin dedim, aldım ama yazı yazarken çızirtı sesi var ve sağ alt köşeden kaldırırken esniyor kasa sanki, vidalar tam takamadılar galiba çünkü fana ulasmak çok zor çıkarmadık vida kalmıyor

abandonware

abandonware

Üye
laptobumu 4 haziran 2011 de almıştım ve şuana kadar içini açıp temizlemedim :hmmm

• Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Aynısı değil mi? :D

Benimki bayağıdır bozuk zaten son içini açtığımda bozmuştum touchpadi. :asgfasfrateshadgfrdas:
***He la, aynısı değilmiş. @teknolojibaronu ile aynı benimki. :D
Bende içini açtığımda bozmustum sonra tekrar açtım o sefer çalıştı o günden beri açmıyorum :D ama işlemci baya hoşaf olmuş üstü bembeyaz.

• Beğen

Üst Alt