Toplu sms yollarken çok sayıda sms gönderiliyor uyarısı?(help)

Sponsorlu Bağlantılar

uguro07

Üye

Dostum bu olay benimde baya bir başımı ağrıttı üniversitede temsilci olduğum için çok zorluk çekiyordum toplu smslerde birçok forumlarda yabancı forumlarda konuyu araştırdım samsung'u aradım google android temsilciliğini aradım sorunun ve çözümünü talep ettim bana bunun mümkün olmadığını sadece google storede kullanılabilir programlar olduğunu bunlarında isimlerini telif haklarından dolayı veremediklerini kendilerinin bu konuda program ve çalışmalarının olmadıklarını söylediler bende go-sms ve benzeri programlar kullanarak göndermeye çalışıyorum yani bunu işletim sisteminden çözmenin bir yolu yordamı malesefki şimdilik yok yani root ile bile çözemezsin tek çözümü kullanışlı bir program bulup göndermek bununla alakalı bir çok program var bulamazsan yardımcı olmaya çalışırım:oke:

xpeople

xpeople

Üye
    Konu Sahibi
anladım güzelde bu önlemi nasıl kaldıracağım.telefon rootlu admin yetkisiyle bişey yapamazmıyız?

muratvemine

muratvemine

Üye
Androidin saçma bi özelliği :S

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
anladım güzelde bu önlemi nasıl kaldıracağım.telefon rootlu admin yetkisiyle bişey yapamazmıyız?
telefonun rootluysa izinleri kaldırabilirsin.Ben ilk tel rootluydu şimdi yeni tel aldım root yok ama ilk telde bu sorunu çözmüşüm.Yanlış hatırlamıyorsam sms chest diye buna benzer program var sms sınırını sen belirliyon.sonra herhangibir uyarı vermemişti araştırıp programı bulmam lazım ama benim ona vaktim yok sana yol göstermiş olayım

osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
Stok romlar maalesef 50 sınırında hata verir
Custom rom ile sınırsız mesaj atabilirsin

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye

dagetegi

Üye
yıl 2020 ve hala bu sorun bende de var android 8 güncellemesi ile telefonumda bu hata oluşmaya başladı öncede yoktur

arslan3332

arslan3332

Üye
Mesaj uygulamalarını deneyerek sorunu aşabilirsin.

Üst Alt