Tong Ren Shakesms v1.04(24676)beta Nokia 5800 için (SMS' lerinizi sallayarak kontrol edin)

Sponsorlu Bağlantılar

Bkarasu90

Üye
yaa sertifika işi nasıl olcak bi bilgi verir misin dostum yaa

turkiminator

turkiminator

Üye
Teşekkürler denicem.. :)

turkiminator

turkiminator

Üye
5800 da gayet güzel çalışıyor.. Tekrar teşekkürler kardeşim.. :)

lanit

Üye
sertıfıkayı yapan arkadas nerden nasıl yaptın soylede bızde kullanalımjk demı ama

futbol123

futbol123

Üye
teşekkurler negative

please19992

Üye
ya biri şu sertifka işini sölesin ya deli oldm

Halim21

Halim21

Üye
zararlı bişe ya telefon kafayı yer :D

spookyman15

Üye
Ben bi zararını görmedim 6-7 aydır kullanıyorum.. Bitek çok hassas yaptığınızda aynı mesaj elli kere açılıyo o sorun hassasiyeti ona göre ayarlarsınız, sertifika işi de opda.com dan yapabilirsiniz
http://www.maxicep.com/s60-3rd-sistem-modifikasyon-uygulamalari/opda-net-cn-opda-yeni-sertifika-alma-yontemi-ingilizce-dil-turkce-anlatim-11-12-2009-a-284866.html
burda da arkadaş çok güzel anlatmış bi tek signing bölümüyle site üzerinden de oluyo ama zahmetli demiş zahmeti signing e tıklamak aşağı da dosya seç e tıklamak sertifikalandırmak istediğiniz dosyayı seçmek altta da remark bölümüne kaydolurken yazdığınız ki zaten signing sayfasında da yazıyo Remark: ...... diye onu yazmak, ardından upload a basmak kendi hemen upload ediyo zaten ardından download yazısı çıkıyo download a tıklamak sertifikalandırılmış hazır iniyo hemen, programla da aynı uzunlukta oluyo :)

bağlantı hatası

Üye
usta nasıl aldın sertifikayı yaa.
lütfen anlat...

torehan_aras

Üye
çalışmıyor adamım servis sağlayıcınızla görüşün düyo yüklerken

MKB1907

MKB1907

Üye
:hmmm

--------------- Ekleme ---------------

:oke:

asleep

asleep

Üye
Ya beyler madem bunları koyuyorsunuz sertifikalı olanı koyun ya tamam bu paylasan sonsuz teşekkürlerim var ama sertifika işini bilen var bilmeyen var madem yapıyorsunuz sertifika ile tele yüklüyorsunuz bu dosya sadece senin ımei numaran var diye sendemi calıscak baska kimsede calısmaz mı bu bi yardım edin bıktım bu sertifika işinden hackleme felande okudum anladım ama korkuyorum herhangi bi sorun cıakr diye suanda telim 5230 ama tek sorun sertifika :@

erkan_34

erkan_34

Üye
sağol

caglet

caglet

Üye
iyi düşünülmüş bir sensör programı fakat .. bir süre sonra sinir bozabilir ve yanlış şeyler yapmamıza yol açabilir..
Teşekkürler

katilfb

Üye
:off:

fekboy

Üye
valla super paylesım guzel hava atılır heee

caglet

caglet

Üye
İlginçmiş deniyeyim... sağol

Üst Alt