TomTom Navigator 6 ve Türkiye Haritası

Sponsorlu Bağlantılar

tonmaisteraltan

Üye
Arkadaşlar Merhaba 15 günden beri uğraşıyorum işi gücü bıraktım bunun yüzünden.Benim pda (hp rx 57309 ) da aldığımda orijinal tomtom 6 sürümü var,ama avrupa ve Türkiyenin iki ili var.Tüm Türkiye haritasını bu programın üstüne nasıl yüklerim?? Mevcut haritayı silip mi ,yoksa üzerine yükleyip mi olur ?? nasıl olduğunu bilen varsa yazsın Allah Rızası için..Tomtomun üst versiyonu 7 yi yüklemiştim ama dahili gps çalışmadı bir türlü (com-baun ayarlarının hepsini denemiştim). Eski sürümünü yine yükledim çalışıyor..Bir TÜRKİYE haritasını yükleyebilsem..

kaan168127

Üye
teşekkürler dostum haraika bişi bu

mtfkoc

Üye
birde bunu nasıl indireceğimi tarif edersen çok seviinirim

eren180

Üye
arkadaşlar bende tomtom one navigasyon var. yurt dışından geldi ve türkiye haritası içinde yok nerden nasıl yüklerim yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çok saolun :)

Paranoya

Paranoya

Üye
Türkiye haritası olması güzel bişe ben daha önce bulmuştum yabancı bir siteden onda Türkiye yoktu malesef

Teşekkürler :oke:

saldir37

Üye
iyi

hidirss

Üye
arkadaşlar bende sony ericson p990i telefon var TomTom Navigator 6 ve Türkiye Haritası nı yükledim gps cihazı ile birlikte çalışıyor

ANCAK :

KULLANDIĞIM HARİTA ESKİ VE SADECE ANK. İST. AYRINTILI YENİ HARİTAYI ESKİSİ İLE NASIL DEĞİŞTİRİP KULLANA BİLİRİM .

yardımcı olursanız sevinnirim... teşekkürler

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
teşekkürler

recep548

Üye
tsk yardımın ıcın

71cellow

Üye
kardeşşş dolia m9 da çalışır mı ?

YARDIM

doganaytekin

Üye
kardeş neden rapıde yüklüyosunuz daha dğrudürüst birşey indiremedimki o siteden şimdide hepten çökmğş nereye tıklasam eror diyo. Ya kopyala yapıştır yapıyosunuz başka sitelerden o yüzden kolayınıza gidiyo yada paylaşım yaparken biraz dikkat ederseniz şimdiden teşekkür ederim.

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Teşekkürler :)

zafer_006

Üye
arkadaşlar ben bu işlere yeni yeni merak sarıyorum ve nasıl yapacağımı tam bilmiyorum ilk önce prog. mı yükleniyor nasıl yapacağımı anlatırmısınız yardımcı olursanız çok memnun olurum...

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
kardeş neden rapıde yüklüyosunuz daha dğrudürüst birşey indiremedimki o siteden şimdide hepten çökmğş nereye tıklasam eror diyo. Ya kopyala yapıştır yapıyosunuz başka sitelerden o yüzden kolayınıza gidiyo yada paylaşım yaparken biraz dikkat ederseniz şimdiden teşekkür ederim.
millete sataşacağınıza öğrenmeye çalışsanız.linkler sağlam herşey normal derdin ne?

rkorkmazz

Üye
Telefonuma buradan indirdiğim Garmin programını yükledim. Çalışıyor aslında sorun yokta..
Garmin ile kıyaslanınca, Nokia 5235'te Tom Tom nasıl.

oguzatalay

oguzatalay

Üye
GPS alıcısı olmadan sadece harita olarak kullanabiliyomuyuz?

devrialem46

Üye
Arkadaşlar bu hp ipaq hw 6515 te çalışırmı ve hafıza kartına yükleyip telefonamı tanıtacaz ne yapacaz yardım ederseniz sevinirim

huzuristan

Üye
tomtom türkiye haritası küçük boyutlu versiyon

aytekinaker

Üye
tşk

Üst Alt