TomTom Navigator 6 ve Türkiye Haritası

Sponsorlu Bağlantılar

tunasansal

Üye
    Konu Sahibi
TomTom Navigator 6 ve Türkiye Haritası
Arkadaşlar uzun uğraşlar sonucu kendi upload ettiğim TomTom 6 ve Türkiye haritası aşağıdadır!

NOT: TomTom Navigator GPS programıdır ve bir GPS alıcısı gerektirir (Bluetooth ya da dahili).

Program:

Harita:

Gerekli işlemler rar arşivinin içinde. Şifre: condor

• Beğen
Tepkiler: cavus2de, sas_sas, _frt_ ve 71 diğerleri

alibaba40

Üye
super tessekur ederim

pirensesnihan

Üye
p990i de çalışıyormu kardeş

emoli

Üye
walla ben de P1i de çalisip calismadigini merak ediyorum. aslinda program sanki windows tabanli bir cep telefonu içinmis gibi geliyor. symbian degil gibi. bilgisi olan var mi?

Tesekkürler

powerlogy

powerlogy

Üye
Program sorunsuz çalışıyor .p990i de

gps alıcım gelsin salı günü denerim :)

powerlogy

powerlogy

Üye
Program ve türkiye haritası sorunsuz çalışıyor , teşekkürler :)

tunasansal

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim arkadaşlar ne demek ;)

alias46

Üye
arşiv hatalı diyor inen dosyalarda

FLYERS

Üye
harita 6.08 haritasından farkli degil, 6.50 olduğundan eminmisiniz. Arkadaşımız yinede bayagı emek harcamış, türkiye için birçok POI kaydını güncellemiş gibi geldi bana. Teşekkürler.

mikroskop

mikroskop

Üye
bu dosyaların nasıl kurulacağını anlatırmısınız p1i var gps var. ama nasıl kullanacağımı bilmiyorum

moonriver

Üye
ya arkadaşlar ben bunu p990i e nasıl kuracağım bilen biri anlatsın lütfen.(acemilere yardımcı olun):)

kerio77

Üye
ya arkadaşlar ben bunu p990i e nasıl kuracağım bilen biri anlatsın lütfen.(acemilere yardımcı olun):)
Programı indirdikten sonra zipli dosyayı bilgisayarına aç
--Programı (Navigator 6 (Symbian UIQ 3rd edition)içindeki tüm dosya ve klasörleri) telefonunun hafıza kartının ana dizinine kopyala
--haritayıda (Tr_650 klasörünü) direk hafıza kartının ana dizinine kopyala
--bilgisayar bağlantı kablosundan telefonunu çek bi kaç sn sonra rogramın kurulumu otomatik gelecek telefonun ekranına. şayet gelmesse hafıza kartını çıkarıp tak o zaman olur
-- programı telefonuna kur (yönergeleri takip ederek
---program senden harita seçmeni istiycek western europa yı seç
-- elle etkinleştireceğim seçenegini seç verdiği kodu (harflerden oluşuyor bi kenara yaz
-- bilgisayarına geç Tr_650 klasörünün içindeki TomTom_Turkiye_v608.cfg dosyasını sürükleyerek Navigator 6 (Symbian UIQ 3rd edition klasörünün içindeki !****** klasörünün içinde bulunan TT6_kg_4_C4Pda dosyasının üzerine sürükleyerek bırak
-- Dos ekranı açılacak açılan ekranda yazdığın kodu gir ve enter la sana gerekli şifreyi verecek
-- burdan aldığın şifreyi telefonunda elle etkinleştir bölümünde istenen bölüme gir
--güle güle kullan
-- benim p990 da güzel çalışıyo umarım yardımcı olabilmişimdir

h.s.n

Üye
TR Haritalarının Hepsi Var mı Kardeş içinde...?

KUZEWE

Üye
yaw dostum ben bunu n73 yukluyemedim klasurleri karta kopyalayınca peroğram kabul etmiyor kopyalamıyor nasıl yapıcam

nazirhazir

Üye
bilgisayarına geç Tr_650 klasörünün içindeki TomTom_Turkiye_v608.cfg dosyasını sürükleyerek Navigator 6 (Symbian UIQ 3rd edition klasörünün içindeki !****** klasörünün içinde bulunan TT6_kg_4_C4Pda dosyasının üzerine sürükleyerek bırak
-- Dos ekranı açılacak açılan ekranda yazdığın kodu gir ve enter la sana gerekli şifreyi verecek .dediğingibi enter lıyorum ama ekran kayboluyo şifre felan vermiyor varmı başkayolu tşk

--------------- Ekleme ---------------

KRİO77 şifreyi bitürlü oluşturamadım söylediğin dosyayı TT6_kg_4_C4Pda.exe üzerine bırakıp kaydettiğim kodu giriyorum enter yapıtorum kodu girdiğimyer kayboluyo şifre mifre yok biyardımcı olursan sevinirim tşk

nazirhazir

Üye
arkadaşlar şu şifre olayını yapamadım biyardımcı olursanız sevinirim tşk

redbull26

Üye
kardeş emeğine sağlık wm5 te çalışırmı?

nazirhazir

Üye
arkadaşlar sabahtanberi cevabınızı bekliyorum buraya konuyu açmışsınız neyardım cı oluyasunuz ne selam veri yosunuz çatladım burda. şu şifte işlemi olmuyo artık zahmet olmazsa biyardımcı olursanız sevinirim gözlerimde derman kalmadı eyer yardım cı olmuyosanız konu açmayın bizleride uğraştırmayın sinir küpü oldum bitürlü olmuyo telefonum p990i verdiğikod ANGAN AJPEN dediğiniz yere sürükleyip atıyorum kodu yazıyorum enter yapıyorum siyah dos ekranı yok oluyo şifre mifre ver miyo tşk

h.s.n

Üye
arkadaşlar sabahtanberi cevabınızı bekliyorum buraya konuyu açmışsınız neyardım cı oluyasunuz ne selam veri yosunuz çatladım burda. şu şifte işlemi olmuyo artık zahmet olmazsa biyardımcı olursanız sevinirim gözlerimde derman kalmadı eyer yardım cı olmuyosanız konu açmayın bizleride uğraştırmayın sinir küpü oldum bitürlü olmuyo telefonum p990i verdiğikod ANGAN AJPEN dediğiniz yere sürükleyip atıyorum kodu yazıyorum enter yapıyorum siyah dos ekranı yok oluyo şifre mifre ver miyo tşk

Kardeş Bende de P1i var..

Aynı sorun Bende de var...

Bende hata raporu veriyo ama sen şifreyi bi de şöyle gir:

Srükledikten sonra Enter ID falan diyo...
Şifren ANGAN AJPEN miş ya...
Sadece ANGAN yaz ya da sadece AJPEN yaz...

Ben böyle deneyince bilgisayar hata raporu veriyor...
Belki sende işe yarayabilir...

Konuyu Açan Arkadaş Niye Uğramıyo ki Konuyu Açtıktan sonra.... :bilmem:

Üst Alt