TomTom Android 1.4 APK + Türkiye Maps v_ 950_6558

Sponsorlu Bağlantılar

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi

arkadaslar yeni tomtom turkey maps v 950_6558
indirdiginiz klasörünün icindeki tomtom klasörünü alacaksiniz tlf,nun hafizasina atacaksiniz
tomtom klasörünün icindeki tomtom turkey Apk,yi yükleyiniz..

4.4.2 ve 5.0. tlf,larda SD karta tasimak istiyen arkadaslarin yapmasi gerekenler ise
tlf,nun kendi hafizasinda calistirdiktan sonra tomtom/com.tomtom.turkey /files,metadata teks buradaki files,metadata alinacak
SD kartta Android/data olusmus olan com.tomtom.turkey/files klasörünün icine atilacak
Android/data/com.tomtom.turkey/files/files,metada/turkey maps ve diger klasörler
bu sekilde olacak..

tlf,nun hafizasinda kalan tomtom klasörünü
siliniz...
S6 vede Note 4,de calismiyor
Android 4.4.2 ve 5.0. olan tlf,larda tomtom,u ext.sd kartta tasimak istiyen arkadaslar icin
örnek olarak eklenmistir.....
Resimli anlatim

ve

:::::Burada::::::Burada::::::Burada::::::
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: senol2006, yaren_70 ve mevlüt74

gacvokem

Üye
emeine sağlıkda adam akılı bir siteye uplod etsen nedir bu uploded.

Hasand.

Hasand.

Üye
teşekkurler

• Beğen
Tepkiler: memoli6767
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi

yenilendi arkadaslar
tomtom sabit vede seyyar radarlar
icindeki aciklamaya göre yapiniz haber verme özellikli

Sifre: memoli6767

Son düzenleme:

oleyoley

Üye
tomtom internete bağlanmayı deniyor , internet açık ama bağlanamıyor ve program açılmıyor.

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
tomtom internete bağlanmayı deniyor , internet açık ama bağlanamıyor ve program açılmıyor.
arkadasim hangi tlf kurmaya calistin aciklamaya göre yapmamissindir veye hata yapmissindir senin tlf,na uyumluysa
yyazarsan hangi tlf,a yükleyip calistiramadigini ona göre yardimci olmaya calisirim..

tomtom,da internet acik olamasi diye bir sey gerek yok indirdigin tomtom klasörünü atacaksin tlf,nun hafizasina tomtom apk,yi yükliyeceksin yapman gereken en kestirmesi bu..

bydadaloglu

Üye
tomtom klasörünün içinde apk yı bulamadım bendemi hata var acaba
neyse buldum lakin radarların atılması gereken europe klasörü yok

oleyoley

Üye
arkadasim hangi tlf kurmaya calistin aciklamaya göre yapmamissindir veye hata yapmissindir senin tlf,na uyumluysa
yyazarsan hangi tlf,a yükleyip calistiramadigini ona göre yardimci olmaya calisirim..

tomtom,da internet acik olamasi diye bir sey gerek yok indirdigin tomtom klasörünü atacaksin tlf,nun hafizasina tomtom apk,yi yükliyeceksin yapman gereken en kestirmesi bu..
Note2 ye göre şöyle yaptım. Eski versiyonu telefon hafızasına attım apk yı yükledim daha sonra tt çalıştırdım tt internet e bağlanmak istedi ve açılmadı daha sonra com.tt klasöründe ki dosyaları android klasöründeki com.tt /files klasörüne taşıdım açıldı ve çalıştı. Yeni versiyonunu bunu yapmama rağmen çalıştıramadım.
Bunun dışında hız kameraları senin anlattığın olayın ilk bölümünün dosya kopyalama bölümüne geldiğinde haritada kameralar göründü yani başka işleme gerek kalmadı sil tekrar yükle yok tt 2 yi yükle gibi....

oleyoley

Üye
Hız kameraları olmamış

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Hız kameraları olmamış
arkadasim yazdigim sekilde yapmazsan görünsede haber vermez
tomtom yükleme isine gelincede yazdigim sekilde yapman gerekir yoksa onuda calistiramazsin tlf,nun hafizasina atarsan indirdigin
tomtom klasöründe degisiklik yapmadan atacaksin apk yükliyeceksin sd hafiza kartindada calismasi icin her tlf,da farkli onada dikkat edersen calisir arkadasim ben sunuma attigim navileri denemeden atmiyorum sadece yazdiklarima dikkat et normal calisir..
tomtom klasörünün içinde apk yı bulamadım bendemi hata var acaba
neyse buldum lakin radarların atılması gereken europe klasörü yok
arkadasim indiridiginde actigin yerde göreceksin yani tomtom klasörünün icinde degil pc,ne bak yada tekrar ac indirdigin partlari göreceksin..

latif38

Üye
benim tel s5 kurdur telefona baglaniyor yaziyor daha sonra tekraar dene diye bisey cikiyor sorun nedir

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
benim tel s5 kurdur telefona baglaniyor yaziyor daha sonra tekraar dene diye bisey cikiyor sorun nedir
arkadasim tlf,nun hafizasina atarsan indirdigin tomtom klasörüne hic bir sey yapmadan atacaksin tomtom apk,yi yükliyeceksin
problemsiz calisir eger sd kartina yani hafiza kartinda kullanacaksan yukaridaki aciklamaya göre yaparsan ondada problem olmaz
Navi programlarinin ben hepsini dener ondan sonra sunuma atarim yazidgim sekilde yaparken hata yapmissindir tekrar kontrol edde
ona göere yeneden yaparsin...

abdurrahmanz

abdurrahmanz

Üye
Teşekkürler sonra yüklerim

dark3434

Üye
zippyshare part 2 şifre hatası veriyor.

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Lisans hatası verip kapanıyor

Bu Metadata. txt dosyasını ne yapacağız acaba?

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
arkadasim metadata normal tomtom navilere maps yükleyip aktiflestirmede lazim olan txt android icin degil
birde sen güvenlik ayarlari yap tomtom klasörünü attiktan sonra apk,yi yükle
benim gördügüm sanirim bilinmeyen kaynaklar ayarini yapmamissin onun icin crk,li apk,leri yükliyemiyorsun..

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
arkadasim metadata normal tomtom navilere maps yükleyip aktiflestirmede lazim olan txt android icin degil
birde sen güvenlik ayarlari yap tomtom klasörünü attiktan sonra apk,yi yükle
benim gördügüm sanirim bilinmeyen kaynaklar ayarini yapmamissin onun icin crk,li apk,leri yükliyemiyorsun..
Bilinmeyen kaynaklar açık ve senin paylaştığın apk yi yükledim zaten

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Bilinmeyen kaynaklar açık ve senin paylaştığın apk yi yükledim zaten
arkadasim google playstoreye kayitli degilsindir o ayarlarida yapda ondan sonra bilinmeyen kaynaklarida okeylemisin yazdigim ayarida yapda
ondan sonra dene yani benim sunuma attigim tomtom,la alakali degil senin gerekli ayarlari yapman gerekiyor..

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
[QUO store a TE="memoli6767, post: 7694876, member: 1787255"]arkadasim google playstoreye kayitli degilsindir o ayarlarida yapda ondan sonra bilinmeyen kaynaklarida okeylemisin yazdigim ayarida yapda
ondan sonra dene yani benim sunuma attigim tomtom,la alakali degil senin gerekli ayarlari yapman gerekiyor..[/QUOTE]
Play Store a kayıtlı değilsindir derken? Ben hergün Play store dan uygulama nasıl indiriyorum?

Üst Alt