Toggle Widget Arşivi Belle-Refresh [Son Güncelleme 17.03.2013]

Sponsorlu Bağlantılar

achambo

achambo

Üye
topluca güzel olmuş aradığımı buldum teşekkürler

Pıtat

Üye
Çok Saol Çok yardımcı Oldun :D

Fuad199219

Üye

abi bana bu fotodaki arxa fondaki
duvar kagidin linkin vere bilirmisin?

best1905

best1905

Üye
bende cfw yüklü c6 symbian evols fp3 resource>apps içine attım olmadı sis dosyasını kurunca oluyor ama sis dosyasını kurmadan yapma şansımız yokmu

tempestshine

tempestshine

Üye
    Konu Sahibi

Fuad199219

Üye
tesekkur abi

A.S.P.A.V.A.

A.S.P.A.V.A.

Üye
abi ?

Anil-D

Anil-D

Üye
teşekurler

Depareis

Depareis

Üye
Çok Hoş durdu sağol.

sidare02

Üye
teşekkür ederim arkadaşlar

barak1071

barak1071

Üye
xcape yi beğendim eline sağlık

Scofie

Scofie

Üye
çok harika hepsi çok heveslendim ama linkler kırık.

unut24

Üye
teşekkür ederim

Anil-D

Anil-D

Üye
linkleri yenile kimse indiremiyomuş

sagoleraa23

Üye
ya bunları indirdim telefona telefonum kapandı açılmıyo nokıa ekranı geliyo kapanıyo ne yapmam lazım_?

metboy38

metboy38

Üye
ya bunları indirdim telefona telefonum kapandı açılmıyo nokıa ekranı geliyo kapanıyo ne yapmam lazım_?

aynen bende de olmuştu öyle yapman gereken kapatma tuşu ses kızma tuşu kamera tuşu ön tuş a aynı anda basıcan nokia yazı gelene kadar

karaman39

Üye
selam arkadaşım bende widgwtlwei kullanmak istiyoeum ama telefona atmayı başaramadım

Yükleme Yöntemleri;

1-http://www.maxicep.com/s-3-sistem-mo...ez-645732.html

Bu konudaki işlemleri yaptıysanız e:/resource/apps içine atın.Telefonu restart yapın.

2-Konudaki işlemi yapmadıysanız c:/resource/apps içine atın.Telefonu restart yapın.

Bu widgetların neredeyse hepsini kendi telefonumda denedim.%100 çalışırlar.

Linklerin hepsi günceldir.:oke:
siz burda tarif etmişsiniz bende 2 maddeyi uygulamak istedim fakat telefonda c/reasorce dosyasını bulamadım açık bir şekilde anlatırsanız memnun olurumpc den telefona depolama modunda bağlandım ama c ye ulaşamadım yine pcden telefona nokia suit modunda bağlandım ama buseferde c/reasource dosyasını göremedim şimdiden teşekkürler

Üst Alt