Titanium Backup ile yedek alma(Rom kurunca eski uygulamaları geri yükleme)

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yöntemi yararlı buldunuz mu ?

• Evet, işime yarayacak bir yöntem

Kullanılan: 30 90.9%
  • Hayır,daha iyi bir yöntem biliyorum

Kullanılan: 3 9.1%

• Kullanılan toplam oy
    33
burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
Titanium Backup ile yedek alma(Rom kurunca eski uygulamaları geri yükleme)
Yeni rom kurup temiz kurulum yaptığınız için eski uygulamaları hızlı bir şekilde geri yüklemek istiyorsanız bu yöntem tam size göre:
Bu yöntemi telefona rom atmadan önce kullacağız.
Öncelikle bu uygulamayı indiriyoruz:

Uygulamayı kurup açtıktan sonra sağ üstte kırmızı ile gösterilen yere tıkıyoruz:

Çıkan menüde 'Tüm kullanıcı uygulamalarını yedekle' ye tıklıyoruz:

Geri getirmek istediğiniz uygulamaların yanına tik koyuyoruz sonra sağ üstte bulunan tik işaretine tıklıyoruz:

Uygulamalar yedekleniyor:

Kuracağınız romu telefona megawipe yapmadan normal wipeları yaparak kuruyoruz.
Yeni rom kurunca Titanum Backup'u tekrar yükleyip açıyoruz ve 'Tüm uygulamaları geri yükle' ye tıklıyoruz:

Yedeklediğiniz uygulamaları buradan hızlı bir şekilde yeniden yükleyebilirsiniz:

EMEĞE SAYGI...

Konuyu beğenmeyi unutmayalım :anlas:

• Beğen
Tepkiler: halo25, neppox, sempaticafe ve 14 diğerleri

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Başlık ve yazı içerisinde tamamı büyük harf kullanmayınız. Mobil olsanızda görselleri küçük boyutlu ekleyebilirsiniz. En kısa sürede konuyu düzenleyiniz.

Tekrar teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: burak1553 ve omerboz54
burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
Başlık ve yazı içerisinde tamamı büyük harf kullanmayınız. Mobil olsanızda görselleri küçük boyutlu ekleyebilirsiniz. En kısa sürede konuyu düzenleyiniz.

Tekrar teşekkürler
Rica edrim
En kısa zamanda resimleri düzenleyeceğim

• Beğen
Tepkiler: Nextman
kaptan23

kaptan23

Üye
Tek tek yüklemk mi gerekiyor zaten bunu daha iyi şekilde sistem dosyaları ile yapan uygulamalar var örnek titanyumbackup yedeği al romdan sonra kur de hepsini tek seferde tek tek kurmadan sistem ayarları ile geri getiriyor

burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
Tek tek yüklemk mi gerekiyor zaten bunu daha iyi şekilde sistem dosyaları ile yapan uygulamalar var örnek titanyumbackup yedeği al romdan sonra kur de hepsini tek seferde tek tek kurmadan sistem ayarları ile geri getiriyor
.

Son düzenleme:
byAndroid

byAndroid

Üye
Bencede titanyum hem verilerler birlikte yedekliyor bunda var mı böyle bişi

burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
Bencede titanyum hem verilerler birlikte yedekliyor bunda var mı böyle bişi
Bu sadece uygulamalar için
Titaiumda sistem dosyaları olmadan yedekliyorsa daha iyi
Ben titaium kullanmadım

byAndroid

byAndroid

Üye
Sistem dosyasizde oluyor

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Titanium varken kimse buna bakmaz.

tdd46

tdd46

Üye
Hocam 4.4.2 kurulu yedek aldım 4.4.4 é yedek yükledim ya da tam tersi bir.durum soruna yol açmaz.mi whatsup Canımı sıkmaya başladı sürekli kurmaktan geçen 1 gün engelledi beni

• Beğen
Tepkiler: burak1553
kaptan23

kaptan23

Üye
Hocam 4.4.2 kurulu yedek aldım 4.4.4 é yedek yükledim ya da tam tersi bir.durum soruna yol açmaz.mi whatsup Canımı sıkmaya başladı sürekli kurmaktan geçen 1 gün engelledi beni

Watsap ve line doğrulama anahtarı olduğu için sürüm değişikliklerinde ne kadar yedek alsanda çok nadir ise yariyor tekrar doğrulama istiyor onun dışındaki tüm uygulamalarda backup lar işe yarar

• Beğen
Tepkiler: burak1553
vaterfa

vaterfa

Üye
@kaptan23 ben whatsappta hic sorun yasamiyorum eski gingerbread yuklu telefonumda defalarca rom dgistirip geri yukleme yaptim telefondan bluestacksa aktarma yaptim yeni aldigim kitkatli telefonuma gecis yaptim bi sorun yasamadim whatsappta. ben ucretli surum kullaniyorum ve yeni bi roma gecmeden titanium backup uygulamasinindabyedegini alip yeni aldigim romda geri yukledikten sonra uygulamalari geri yuklemeye basliyorum belki bu ikisinin bi etkisi oluyor olabilir

KubilayBzk

KubilayBzk

Üye
yedek aldıktan sonra aldıgımız yedeği pc ye atsak pc ye attıktan sonra megavipe yaptıktan sonra tekrar uygulamayı yukleyip pcdeki dosyalari telefonun hafızasına atsakta işe yarar mı ?

burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
yedek aldıktan sonra aldıgımız yedeği pc ye atsak pc ye attıktan sonra megavipe yaptıktan sonra tekrar uygulamayı yukleyip pcdeki dosyalari telefonun hafızasına atsakta işe yarar mı ?
Denemedim ama data dosyası olan oyunların yedeğini alıyor mu bilmiyorum yani işe yaramayabilir

vaterfa

vaterfa

Üye
evet ise yarar

byl82

Kapalı Hesap
Teşekkürler

hhararli

hhararli

Üye
paket çözümlemede sorun var hatası alıyorum tamam tıklıyorum yedekleme yapmıyor acil yardım

Üst Alt