TinTin HD Oyununu N8, E7, C7, C6-01 ve X7'de Oynamak

Sponsorlu Bağlantılar

distakjo

distakjo

Üye
THIS GAME IS CURRENTLY NOT WORKING ON NOKIA N8, E7, C7, C6-01 and Showing White Screen

Diye bir ibare var n8funclub'da, sonra da altına şunu yazmışlar

We will post the working version as soon as Gameloft would release it for Nokia N8

Yani şuan için çalışmıyormuş beyaz ekanda kalıyormuş, yakında çalışan versiyonunu yayınlayacaklarmış.

milleti ugrastirdiktan sonra mi yazarsiniz desene kardesi m :)

polluxea♪

polluxea♪

Üye
oyun hala kmsede calısmadı dmi..:hmmm

_ardaa

_ardaa

Üye
Demek ki onlarda denemeden konu açmışlar:)

• Beğen
Tepkiler: polluxea♪
polluxea♪

polluxea♪

Üye
bu oyun bu kadar ugrasmaya degcek kadar güzelmi ?

Suyaka

Suyaka

Üye
Tabi ki değil, o kadar HD oyunlar var. Kaçınız böylesine uğraşmaya değeceğini düşünüyorsunuz? Mübârek sanki Vita oyunu.

polluxea♪

polluxea♪

Üye
banada öyle geliyo ama dur bakalım...:pc:

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
Tabi ki değil, o kadar HD oyunlar var. Kaçınız böylesine uğraşmaya değeceğini düşünüyorsunuz? Mübârek sanki Vita oyunu.

Oyunun grafikleri iyi ama.

----------Eklendi @ 12:05:58 ---------- Yazıldı @ 12:03:59 ----------

Arkadaşlar bir heyecanla açtım konuyu kusura bakmayın ama deneyip başarılı olanlar mevcut.

-Ow yeaH-

-Ow yeaH-

Üye
Bu deneyip başaranlar buraya nasıl yaptıklarını anlatsalar bizde yapacağız da anlatmıyorlar beyaz ekranda kaldı..............

ahmetdemircim

Üye

Arkadaşlar bir heyecanla açtım konuyu kusura bakmayın ama deneyip başarılı olanlar mevcut.

n8 de deneyip başaranlar varmı hakkaten? nasıl oynuyormuş kasma felan varmı acaba?

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
-Ow yeaH-

-Ow yeaH-

Üye
Kardeşim ben ordaki denilenleri harfi harfine yaptım ama olmadı telefon uhrevi bir beyaz ortama giriyor bembeyaz bekliyor öyle :vur

_ardaa

_ardaa

Üye

Sen zaten ilk mesaj da denemediğini belirtmiştin Serdar biz de aynı heyecanla şansımızı denedik grafikleri güzel bir oyun ama olmadı sağlık olsun diyelim artık.

Bu arada geç download oluyor falan diyorlardı sebebi 500mb lık dosya içinde yada netten inen dosyaların sayısının fazla olması sebebiyle uzun sürüyor binlere varan dosya var net bağlantısına göre saatler sürebilir.

esatgelmedi

Üye
bence biraz beklemeli yakında biri halleder sunar piyasaya.

Suyaka

Suyaka

Üye

Estağfirullah, sen bizlere de katkıda bulunmak istedin olur mu öyle şey. Eline sağlık, problem tamamiyle N8Club tarafından meydana geldi. Hoş denedik, olmadı o kadar. Belki her gün oynayacağımızdan değil ama, işte yapılmayanı yapmak ya da yapmaya çalışmak gibi bi arzumuz var. : ) Tekrar emek için teşekkürler kardeşim.

dücane

dücane

Üye
yok ya, olacagini sanmiyorum telim N8, norton ile hackli, herseyi tam tamina uyguladim, ama nafile, "yükleyebilipte oynayabilenler" salliyor bence... kardes sana lafim yok, sen emek verip paylasmissin, denedik olmuyor iste :)

• Beğen
Tepkiler: Suyaka

Dostnametr

Üye
Birde şöyle bir olay var.Gameloft klasöründeki müzik dosyaları müzik player da görünüyor.

_ardaa

_ardaa

Üye
Birde şöyle bir olay var.Gameloft klasöründeki müzik dosyaları müzik player da görünüyor.

X-Plore ile gameloft müzik klasörünü sistem ve gizli yap müzik player da kütüphaneyi yenile bulduklarını çıkartsın listeden sonra tekrar eski haline getir.

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
Sen zaten ilk mesaj da denemediğini belirtmiştin Serdar biz de aynı heyecanla şansımızı denedik grafikleri güzel bir oyun ama olmadı sağlık olsun diyelim artık.

Bu arada geç download oluyor falan diyorlardı sebebi 500mb lık dosya içinde yada netten inen dosyaların sayısının fazla olması sebebiyle uzun sürüyor binlere varan dosya var net bağlantısına göre saatler sürebilir.
Sağol kardeşim.

----------Eklendi @ 13:36:10 ---------- Yazıldı @ 13:35:52 ----------

Estağfirullah, sen bizlere de katkıda bulunmak istedin olur mu öyle şey. Eline sağlık, problem tamamiyle N8Club tarafından meydana geldi. Hoş denedik, olmadı o kadar. Belki her gün oynayacağımızdan değil ama, işte yapılmayanı yapmak ya da yapmaya çalışmak gibi bi arzumuz var. : ) Tekrar emek için teşekkürler kardeşim.
Sen de sağol kardeşim. :)

----------Eklendi @ 13:36:46 ---------- Yazıldı @ 13:36:10 ----------

yok ya, olacagini sanmiyorum telim N8, norton ile hackli, herseyi tam tamina uyguladim, ama nafile, "yükleyebilipte oynayabilenler" salliyor bence... kardes sana lafim yok, sen emek verip paylasmissin, denedik olmuyor iste :)
galiba öyle. neyse konu kapanabilir ozaman.

Suyaka

Suyaka

Üye
Yok abi, biz bunu memlekete meselesi yapalım. Ben uğraşma sigortamdan faydalanmak istiyorum. : )

• Beğen
Tepkiler: dücane

karasahinemre

Üye
ya bütün gece download halindeydi ama durmuş deneyemedim bende

Üst Alt