Thi Eye T5e Saat Pili Nasıl Sökülmez?

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Thi Eye T5e Saat Pili Nasıl Sökülmez?
Havya İle Lehimleri Isıtıp Pili Serbest Bırakmakta Fayda Var.Ben Maket Bıçaği İle Az Lehim Olduğu İçin Sökmeye Çalıştım Fakat Sonuç Olumsuz Bakır Yolu Kaldırdım.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Symbianist

Symbianist

Üye
Havya İle Lehimleri Isıtıp Pili Serbest Bırakmakta Fayda Var.Ben Maket Bıçaği İle Az Lehim Olduğu İçin Sökmeye Çalıştım Fakat Sonuç Olumsuz Bakır Yolu Kaldırdım.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Geçmiş olsun . mikro işlemler olduğundan yollar hassas oluyor. Benim de öyle yol kaldırmışlığım var. Bu tip lehimleri sıcak hava tabancası ile ya da ince uçlu havya ile sökmekte fayda var. Size acı, insanlara faydalı bir tecrübe olmuş. Yolu ince bir bobin teli ile lehimleyebilirsiniz.

PALA.

PALA.

Üye
pilin - kutubuna giden pad kalkmış eğer şase ile bağlantı varsa üst mesajdaki gibi devreyi tamamlatabilirsiniz geçmiş olsun.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Gençler Panik Yok Zaten Nasıl Bi Pil İse Ankarayı Alt Üst Ettim Zaten O Pili Bulamadım :D asdfghjk Nasıl Bi Pilse Artık Şarjlı Filanmiş.Şayet Bulabilirsem Ne Ala Bi Çaresine Bakıp Geri Takıcam Yerine.Saati Sıfırlıyorduda Kamera O Yüzden Sökeyim Dedim.Maketi Meğer Plaketin Altına Sokmşum Pilin Altına Soksam Belkide Böyle Olmayacaktı. :)

Symbianist

Symbianist

Üye
Gençler Panik Yok Zaten Nasıl Bi Pil İse Ankarayı Alt Üst Ettim Zaten O Pili Bulamadım :D asdfghjk Nasıl Bi Pilse Artık Şarjlı Filanmiş.Şayet Bulabilirsem Ne Ala Bi Çaresine Bakıp Geri Takıcam Yerine.Saati Sıfırlıyorduda Kamera O Yüzden Sökeyim Dedim.Maketi Meğer Plaketin Altına Sokmşum Pilin Altına Soksam Belkide Böyle Olmayacaktı. :)

pilin Kodu ve voltajı yazıyor mu

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61

Üst Alt