Theme studio S60 kullanım klavuzu

Sponsorlu Bağlantılar

alex de sousa

alex de sousa

Üye
ben cevat (ReD_SnAkE) siz galiba bilmiyorsunuz(googleye türkce yamasını indir sen ordan yap türkcesi daha kolaydır.Bulursan banada at bu da benim msn nem [email protected]

--------------- Ekleme ---------------

ya arkadaş benim nick im (alex de sousa).benim teek sorunum var.yapıyorum ama temanın arka planında mavi resim geliyor da ni ye benim isdediğim secdiğim gelmiyo.Birde bu programın türkce yamasını bulursanız benim msn neme atarsınız.Buda benim msn nem([email protected])
Ben türkce yamasını buldum da ama üye olmak gerekir ve üye oluyorum programı indirmiyo/blursanız bana atarsınız.teşekkürler iyi akşamlar

alex de sousa

alex de sousa

Üye
ben cevat (the life)ya arkadaş yarısına kadar ediyom ondan sonra kaydet diyom cıktıktan sonrada bi daha kaydettiğim yere giremiyom.Giriyorda resimler geliyor devam etmek istediğim yerden devam edemiyom.Bi yardım lütven bu da benim msn ([email protected])bilen varsa nolur bi yardımmmmmmmmmmm

benım adım cevat(the life)ya arkadaşlar bişe soracam bunun türkce versiyonunu indirdim.Ama temayı ediyom son noktaya geliyom ondan sonra program kilitleniyor ve düzelmiyor bende kaydedemiyom.Lütven yardım bu da benim msn nem([email protected])

benim adım cevat(the life)ya arkadaşlar nolur biri bana yardım etsin.tek sorunum var oda başta 4 tane öğeyi değiştirmek isdiyorum tamam diyorum.Secdiklerim den hepsini ediyom ama sonunna başarısız diyonolur bişey bilen varsa bana desin buda benim msn nem([email protected])

karacol67

Üye
nokıa n 73 üme tea yapmaya çok çalıştım,oluyor gibi ama telefon desteklemiyor diyo,yardımcı olabilirmisiniz?veya bi resim yollasam tema yaparmısınız bana teşekkürler

cool_eagle

Üye
teşekkürler güzel anlatım :)

alibabababa

Üye
link nerde

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Güzel anlatım olmuş eline sağlık.

webmaster1806

Üye
ya arkadaşlar ben tamayı .sis dosyası olarak katıt edemiyorum indirdim ama ''Carbide.ui S60 Theme Edition 3.1'' diye bir program indi lütfen yardımcı olun

mc zerem

mc zerem

Üye
tşk ama owinskin diye bir teme sitesi var daha hızlı tema yapabilirsiniz denemenizi öneririm saygılar

Üst Alt