Thej max mobile cleaner v1.80 signed YENİ( mobil temizleyici )

Sponsorlu Bağlantılar

aga_0074

aga_0074

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]vay arkadaş emeğine sağlık bu nasıl bir program?? telefonumdan 86 mb yer açtı hafıza kartımdan 2.3 gb yer açtı çok şaşırdım.tesekkürler emeğine sağlık varol dostum.[/SIZE][/COLOR]

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
[FONT=""][COLOR=""][SIZE=""]vay arkadaş emeğine sağlık bu nasıl bir program?? telefonumdan 86 mb yer açtı hafıza kartımdan 2.3 gb yer açtı çok şaşırdım.tesekkürler emeğine sağlık varol dostum.

:rica: güle güle kullan :oke:

jr_jamis

Üye
saolasın gardaşş emdğine ve ellerine sağlık

larten123

larten123

Üye
30mb sildi allah razı olsun haftada 1kez mi yapmak saglıklı bide 30mb sıldıgını soyledı dosya yonetıcısınde neden gozukmuyo

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım kalıntı dosyaları atık dosyaları siliyor

larten123

larten123

Üye
orjinal tarayıcının arama ayarlarını silmiş geri de gelmiyor bilginize

larten123

larten123

Üye
menü düzenim sildi off

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
konuşmana dikkat et o kadar kişi kullandı bi sizde mi sorun çıktı

larten123

larten123

Üye
baksın herkes o zmn orjınal tarayıcınza gırın adres yazma yerıne ornegın maxicep yazın orda bulvar ona basın bakalım nolcak!!

mehmetfd

Üye
saol ama x clear daha kullanıslı

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
baksın herkes o zmn orjınal tarayıcınza gırın adres yazma yerıne ornegın maxicep yazın orda bulvar ona basın bakalım nolcak!!
adres çubuğuna maxicep yazdığım zaman bul var hemen buluyor bence senin telefonda sorun var bi soft format at

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi

---------- Eklendi @ 17:14:33 ---------- Yazıldı @ 17:11:53 ----------

bak iyi bak bulduğu dosyaların içinde bir tane images dosyası yok, url yok, web yok, menü yok

Tuba

Tuba

Üye
Programda olan sıkıntıyı yazdınız belki sizin telefonuna göre sildi başkasında silmeyebilir ?
bunun için bir bilgilendirici mesaj yazdınız neden konu uzuyor son mesajlarınız silindi diğerleri editlendi...
tartışmaya devam edilmesin lütfen...
Yüklemek isteyen yükler istemeyen yüklmez kimseye zorla kullandırılmıyor
kullanıcı yorumunuda bir kere yazdıktan sonra uzatmaya gerek yok....

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Programda olan sıkıntıyı yazdınız belki sizin telefonuna göre sildi başkasında silmeyebilir ?
bunun için bir bilgilendirici mesaj yazdınız neden konu uzuyor son mesajlarınız silindi diğerleri editlendi...
tartışmaya devam edilmesin lütfen...
Yüklemek isteyen yükler istemeyen yüklmez kimseye zorla kullandırılmıyor
kullanıcı yorumunuda bir kere yazdıktan sonra uzatmaya gerek yok....

teşekkür ederim

semihguney

semihguney

Üye
teşekkürler

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Kardeş ben bu programı yüklediğimde Ramblow siliniyor (yüklerken Ramblow u bu programmış gibi görüyor galiba) nedeni nedir?

Üst Alt