The Walking Dead: Season Two v1.15

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
The Walking Dead: Season Two v1.15
The Walking Dead: Season Two, Android cihazlar için geliştirilmiş popüler zombi oyunudur. Android 2.3.3 ve üzeri gerektirir.

Yenilikler:
Updates for Episode 4.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: Fx.sasser

SHS

SHS

Üye
Oynayan var mı bunu? :hmmm

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
Bende diziye göre mi ilerliyor dicektim baksana sezonlu falan :D

bunun hikayesi farklı dizi farklı ama bu oyun sanırım bir ara televizyonda yayınlanıyormuş ama emin değilim ama dizi çok güzel vaktiniz varsa tavsiye ederim dizideki mantık zombi vurmak değil gerçekten dram zart zurt arkadaşlık gibi gibi şeyler var ekimde 5.sezon başlayacak :)

günde 3 bölüm izliyordum ben nasıl oluyor diye sorarsanız dizi 4 senelik ben bu sene başladım :D

• Beğen
Tepkiler: SHS
007wolverine

007wolverine

Üye
internet sınırsız olsa ben de izlerim sadece cuma günleri izleyebiliyorum

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
Komşular ile ortak ol bizim 6 komşucortağız 15 tl sınırsız internetin anasını bir ben ağlatırım :) :) günde 2 kez torrent oyun indirdiğimi hatırlıyorum

ege195

Üye
oyunu nasıl kurucaz

jojo_va

jojo_va

Üye
teşekkürlerteşekkürler

007wolverine

007wolverine

Üye
teşekkürler

Karalama45

Karalama45

Üye
ps4 de :)

LuLuanTa

LuLuanTa

Üye
Valla kardeşim açıkcası oyun güzel season 1 den basladım suan episode 3 e geçtim cidden güzel oynayın ama bi kötü yanı biraz film gibi oda konusma cok ama zombileri öldürüyosun felan sarıyor :D

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Bu Bölümün Sonundaki Rusyalı Sahnesi Acayip İlgimi Çekti :hmmm Oyun Çok Güzel Paylaşım İçin Teşekkürler

ege195

Üye
Episode 5 çıkmış hala Türkiye ye gelmemiş bide tüm dünya üzerinde aynı zamanda çıkması gerek